16 juni - 30 juni 2013 Mama's deel 2

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Ingeltje, Feb 1, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. KaatjesBaby

    KaatjesBaby Fanatiek lid

    Oct 7, 2012
    1,013
    0
    36
    NULL
    NULL
    Een echt klein voetballertje al Maggi! Wat leuk!
    Tja, wat nodig is, is nodig. Zeker rolgordijnen :D
    Succes bij praxis ( ook voor papa...)
     
  2. KaatjesBaby

    KaatjesBaby Fanatiek lid

    Oct 7, 2012
    1,013
    0
    36
    NULL
    NULL
    Zeg, is zondag normaal gesproken geen rustdag op het forum?!
     
  3. Tiempje

    Tiempje Actief lid

    Oct 24, 2012
    454
    0
    0
    Paardrijden
    Oost Groningen
    Voeding, nog niet over nagedacht en luiers ook niet. Laat me door jullie inspireren :)

    Wensdroom, rustig aan!

    Mama15, heftig zeg. Sterkte morgen.

    Matrasje, ook nog niet over uit. Krijg van mijn tante 275 euro voor een bedje en een matrasje. Dus dat moet goed gaan komen.

    Ummmzz, ben nu de rest alweer kwijt... Net heerlijk met mijn paardje rondgehobbelt. Voor het eerst weer sinds een tijdje. Begin me steeds beter te voelen en durfde het weer aan. Hij was super braaf en ik denk dat ik ook namens hem kan zeggen dat we beide hebben genoten. Hopen dat ik morgen nog kan lopen (spierpijn!)
     
  4. beertje1987

    beertje1987 Fanatiek lid

    Oct 10, 2012
    2,106
    1
    38
    Wij hebbrn een matrasje bij babypark gekocht. Was een middemootje. De goedkoopste was een heel dun flut gevalletje waar ik niet veel heil in zag, de tweede was een geveerd matras wat ik ook niet comfortabel vond en de gene die we hebben was de derde en bestond uiy meerdere lagen koudschuim. Was niet heel goedkoop, geloof iets van 250 euro. Ook een aerosleep aangeschaft, vond het wel een veilig idee.

    Wensdroom, rustig aan vervelend dat je je af en toe zo duizelig voelt!
     
  5. Linie

    Linie Bekend lid

    Oct 2, 2012
    903
    38
    28
    Haha Kaatje, het is inderdaad meestal wel veel rustiger op zondag volgens mij!

    Bedankt voor jullie adviezen over het matrasje! Zo moet het wel goedkomen. En geen aerosleeper dus! Een alarmmatrasje leek me al niet zo'n goed plan.

    Veel plezier Maggi bij de Praxis, in ieder geval al gelukt om je vriend mee te krijgen dus :) Leuk dat jullie zo'n druktemakertje hebben, hier ook! Maar een spelletje heeft 'ie nog niet met ons gedaan ;) Enneh, nog een aantal kinderen :( pfff haha ;)

    Mama15, inderdaad een heel mooi gebaar! Sterkte morgen!
    En Pooh, ook bijzonder verhaal zeg dat je uitgerekend bent op je vaders sterfdag.. Maar wel heftig, wat ben je vroeg je vader verloren :(

    Wij zijn alvast begonnen met het leegruimen van de babykamer, maar dat duurt dan ook nog wel even.
     
  6. Peetje2012

    Peetje2012 Bekend lid

    Aug 17, 2012
    666
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bij Aldi is of was een matrasje (koudschuim) te koop. Weet alleen niet of actie nog is :)!

    Wij zijn gisteren bij vrienden geweest. Zij hebben een meisje van 2 en we hebben een hele auto vol babyspullen meegekregen. Echt heel leuk. Zelfs een elektrische schommelstoel. Deze hadden we anders nooit zelf gekocht, maar nu wel heel handig. Keek net op de lijst en we hoeven zelf bijna niets meer aan te schaffen. Super :)!
     
  7. wensdroom

    wensdroom Fanatiek lid

    Oct 18, 2012
    3,487
    1
    0
    heb wajong dus werk niet
    omg Lingewaard
    lieve meiden bedankt voor jullie steun en lieve woorden. ik heb wel alles mee gelezen maar vluchtig en reageren doe ik later wel weer.
    Het gaat wel redelijk als ik maar rustig aan doe, dus op bed liggen of op de bank dan t minst draaierig en duizelig. ga dat u ook weer doen terug op bed maar t gaat wel al beter dan gister niet meer flauwgevallen tot nu toe iig.
     
  8. KaatjesBaby

    KaatjesBaby Fanatiek lid

    Oct 7, 2012
    1,013
    0
    36
    NULL
    NULL
    Wat een leuke meevaller Peetje!
    Linie, 1 kind is het allerdrukst! Je bent continu in de weer en soms 's middags om 4 uur nog niet gedoucht! Meerdere kleintjes vermaken elkaar, zeker als ze iets groter worden (lees: vanaf een jaar of 1,5...)
     
  9. mama15

    mama15 Bekend lid

    Mar 29, 2012
    546
    0
    0
    mijn kindjes
    limburg
    even reageren over welk matrasje
    wij hebben het matrasje gehaald bij de babydump in de aanbieding
    toen 29 euro normaal prijs was geloof ik 49,95 of 59,95 weet ik niet meer
    is echt een goed degelijk en dik matrasje
    zoals gezegd die matrasje lijden niet veel met zo'n kleintje maar heb wel niet zo'n flinterdun matrasje
    deze was iets dikker dan de 10 cm geloof ik zou ik moeten nakijken
     
  10. Linie

    Linie Bekend lid

    Oct 2, 2012
    903
    38
    28
    Ja, daar heb je gelijk in! Erg leuk hoor zo'n groot gezin, super dat jullie daar voor gaan! Maar ik ga eerst maar even aankijken hoe het gaat met mijn rug als ik straks de kleine mag gaan tillen enzo als 'ie zwaarder wordt. Maar ja, zijn vaak ook weer allerlei oplossingen voor te verzinnen :) Dus wie weet gaat die auto nog helemaal vol ;)
     
  11. KaatjesBaby

    KaatjesBaby Fanatiek lid

    Oct 7, 2012
    1,013
    0
    36
    NULL
    NULL
    Dat is natuurlijk pittig Linie!
    Zodra ze kunnen, vooral veel zelf laten opstappen en klimmen. Opstapjes van Ikea zijn dan ook meteen een aanrader ;)
     
  12. Linie

    Linie Bekend lid

    Oct 2, 2012
    903
    38
    28
    Ja, dank je, die staan alvast op ons lijstje :)
     
  13. kh82

    kh82 Bekend lid

    Oct 15, 2012
    569
    0
    16
    #173 kh82, Feb 3, 2013
    Last edited: Feb 3, 2013
    Dames, jullie gaan er als een speer door! Kan het niet altijd even goed bijbenen.
    @ Maggi, mooi kamertje zeg!
    @ beterschap voor de zieken
    @ Koesterhoop, ik voel ook nog niks. Dat kan volgens de VK soms ook nog el even duren...
    @ 20 weken echo's. Wat fijn dat er tot nu toe allemaal mooie en goede echo's zijn geweest. Gefeliciteerd. Dat moet toch een enorme opluchting zijn.

    Alle dames die 'm binnenkort hebben, succes en veel plezier!
    Wij mogen pas volgende week maandagavond om 20.30...

    @ voeding. Ik heb me er niet zo in verdiept, maar wil het liefst bv en fv combineren als dat kan. Weet niet of dat kan in de praktijk, de melkproductie loopt natuurlijk wel eenmaal als je begint. Ik neem aan dat we daar nog wel info over krijgen van de VK en anders is er internet :)

    @ kamertje, we weten welke we willen, maar ik vind 'm zo duur! Helaas komen ze op MP bijna niet voor (in complete set). We hebben nu nog 1 kale betonmuur, ik ga van de week beginnen met gaatjes vullen zodat we de muur daarna mooi kunnen verven.

    Mijn buik vliegt er deze weekend ineens uit! Ik was nog zo plat, ouders en kinderen op het werk wisten het nog steeds niet. Ik ben deze week ook ineens 4 kilo aangekomen, is dat normaal?

    Begin nu ook kleine zeurderige steekjes in mijn onderrug en buik te voelen. Dat zal allemaal wel met die groei te maken hebben.

    Oh ja... de a.s. papa heeft ook kleertjes uitgezocht, hahaha
     
  14. Liesjuh1977

    Liesjuh1977 Fanatiek lid

    Jan 2, 2013
    1,381
    0
    0
    werkzoekend
    Hilversum
    Hallo meiden!

    Wat een boel bijgeschreven weer... bijna teveel om nog op te reageren.

    Hier vandaag eindelijk het kamertje écht leeg kunnen halen, er is een kast weg en een aquarium, nu staan er enkel nog wat spullen in die opgehaald moeten worden door de kringloop, gelukkig gebeurd dat al over een weekje dus tot die tijd zetten we ze maar ff op de overloop ofzo. Dan is het kamertje tenminste leeg en kunnen we behang gaan krabben, schuren, witten en schilderen en niet te vergeten... opnieuw gaan behangen. Nog maar een weekje werken en dan hebben we vakantie dus kunnen we hopelijk in 1 ruk door het kamertje af maken. Kunnen we daarna lekker de meubeltjes erin zetten en gaan aankleden en inrichten. Maar zover is het nog niet... eerst maar eens aan de klus.

    En morgen... eindelijk de 20 weken echo! :D
    Ben best een btje zenuwachtig ervoor, toch wel even spannend om dan pas te horen of het gezond is, ga er maar vanuit van wel, maar hou ook in m'n achterhoofd dat het anders zou kunnen zijn. En dan weten we morgen eindelijk ook of we een meisje of een jongen verwachten. Ik denk zelf een jongen, maar twijfel daar de laatste dagen ook wel weer aan dus eigenlijk... sta ik van geen van beide te kijken. Haha

    Helaas heb ik morgen avond pas de 20 weken echo dus ik moet voorlopig nog even geduld hebben.
     
  15. zwangernr2

    zwangernr2 Fanatiek lid

    Oct 21, 2012
    1,082
    0
    36
    Wat een gepraat hier :p hou het allemaal niet meer bij met mn gezeefde hersenen :p hahahaha

    Linie: fijn dat je goede adviesen hebt gekregen :) vind wel leuk dat we elkaar allemaal advies kunnen geven over verschillende dingen :D

    Kaatje: ja zit echt de uren aftetellen :p mn maag is weer gekalmeert.. Ben alleen nog erg verkouden :( maar ben al blij dat ik niet meer moet overgeven!

    Kh: ja dat is normaal hoor :) ! Hier was ik ook in een keer paar kilo erbij

    hier is net mn broer langsgeweest en zometeen komt vl ff langs :) gaan we samen met mn kleine uk pizza eten en kijken of we een gezellige avondje kunnen maken :) en voor de rest lekker uitzieken,optijd mn bed in en hopen dat ik me morgen een stuk fitter voel!
     
  16. zwangernr2

    zwangernr2 Fanatiek lid

    Oct 21, 2012
    1,082
    0
    36
    Leuke kleertjes kh! Hij heeft een goeie smaak :)
     
  17. kh82

    kh82 Bekend lid

    Oct 15, 2012
    569
    0
    16
    @Zwangernr2, dank je.
    Hij is wel van de kleren. Kan 'm na bevalling (als het nodig is) gerust op pad sturen om kleren bij te halen.
    Hij is geslaagd ;)
     
  18. Grumpy

    Grumpy Niet meer actief

    Iedereen is aan net relaxen met computer op de bank, denk ik vandaag:)

    Mama15: heftig zeg, veel sterkte morgen (toch?) Mooi symbool van die ballon
    Kh: leuke kleertjes!
    Ook een zeef...

    Wilde vanmiddag even de stad in, had in ene last gekregen in m'n onderbuik, heel zeurderig, toch gelopen naar de stad met m'n man, maar voelde al dat het eigenlijk niet ging... Pijn werd steeds heftiger, wel in de Prenatal beland, maar snel weer naar huis, in bed met kruik. Denk dat het groeipijn/bandenpijn is. Wist niet dat dat zo pijnlijk kon zijn... (Word nog leuk met bevallen...). Gaat nu weer beter, nog beetje zeurend. Had me leuk aangekleed: nieuw jurkje gekocht gister en dacht gezellig met ML even stad in en lunchen... Nu lekker op de bank, ook prima:)
     
  19. KaatjesBaby

    KaatjesBaby Fanatiek lid

    Oct 7, 2012
    1,013
    0
    36
    NULL
    NULL
    Super schattig kh! En die buik staat je vast prachtig!
    Liesjuh, jij ook alvast heel veel succes morgen!
    Fijn dat je beter voelt zangernr2! Eet smakelijk! Mjammie!
    Hier aan de stamppot rauwe andijvie ;)
     
  20. beertje1987

    beertje1987 Fanatiek lid

    Oct 10, 2012
    2,106
    1
    38
    He vervelend grumpy! Heb het ook een keer gehad zo rond de 12 weken, dacht echt dat ik blaasontsteking had of erger... :s moest de dag erna naar de vk en die duidde het idd als een groeispurt! Nadien niet meer zo erg gehad gelukkig.

    Wij eten vanavond zuurkool schotel met ananas/banaan en gehakt.

    Begin nu echt af te tellen naar morgen! Hoe gaat zo'n echo precies in zijnn werk?
     

Share This Page