Hier inmiddels ook gelukt Was gewoon wat te voorzichtig met mini-waterdruppeltje. Net 2 flinke druppels ingekwakt. Stuk beter!
Verstandigste zou zijn; op NOD. daarna; over 2 dagen. Maar ik doe 'm morgen haha Als ik zwanger ben zie je dan minimaal hetzelfde, of iets meer. Als ik niet zwanger ben zie je waarschijnlijk niks (wel heel kleine kans dat je twee keer een 'nep' streepje hebt)
Hou jullie op de hoogte, hier wordt mijn jongste wakker. Hopelijk morgen terug met mooiere testjes Liefs!
Even een vraagje.. Vinden jullie deze ovutest al positief of nog net niet? Mijn eisprong zou eigenlijk pas zaterdag zijn als ik uitga van een cyclus van 30 dagen (voor mijn mk was ik altijd regelmatig 29-30 dgn). Ik dacht vanochtend laat ik alvast eens een testje doen om te kijken of er wat op staat aangezien ik sinds gister wat doorzichtig slijm heb. Tot mijn verbazing was dit de uitslag: Alvast bedankt!
heey meiden ik heb ff een vraagje, ik werk voor het eerst met ovutesten en dit is mijn resultaat tot nu toe. is de onderste al positief of kan die nog donkerder? En als je die positief is hoeveel tijd zit er tussen de positieve test en uiteindelijk eisprong? thnx alvast
Even mijn bijna knaltest showen!! Heb nog nooit (bij mezelf) zo'n donkere test gezien!!! Ben best blij eigenlijk, al houd ik nog wel steeds die vmk in mijn achterhoofd ... Maar zo 'ver' ben ik nog nooit geweest ... al was ik in september 5,3 weken zwanger, maar toen was de test echt veeeeeeeel lichter!!! En toen was ik ook al blij met dat resultaat (dat was TOEN het donkerste) Ik ben nu 4,2 weken!
Nou daar is je knaltest al !!! Ik knal nog niet echt, maar verwacht aan het einde van de week wel te mogen knallen! Denk dat ik gewoon traag HCG aanmaak of dat ik een late innesteling heb gehad
Wat fijn dat je test ook al zo mooi is!! Ik weet ook niet wanneer mijn ei geweest is, of innesteling. Het vroegste zou donderdag 31 Januari mijn nod zijn en max zondag de 3de februari. (tempen en ovulatietesten gaven beide ander ei aan ... ) Weet het dus deze ronde niet precies. DUs het kan best zijn dat ik wat verder ben Spannend allemaal hé?!?!?