Poej het schrijven gaat snel, ik vergeet vast op sommige dingen te antwoorden... De kuur is bijna klaar, tm donderdag. Ben ook heel benieuwd of ik wat van de ijzer ga merken, zou wel moeten he? Zeker na zo'n zak haha Jammer dat t kapstokje niet meer hadden, dat gaat altijd zo snel bij die winkels he? Maar soms vullen ze het weer aan. Want mn moeder had hem voor zichzelf begin dec gekocht en nu lagen ze er weer....! Fijn lijkt me dat zulke winkels in de buurt. De action, wibra en xenos zijn hier 20min vandaan, met de auto.... Oma was trouwens bij zoontje toen ik naar de vk was omdat hij nog ziek is. Meneertje kijkt tv en zegt steeds dat hij iets niet wil kijken dus ik en net een wandelende afstandsbediening Maar ja als je ziek bent is alles anders. Ik ga weer ff verder, tot later *zoekt naar iets dat in de buurt van m&ms komt*
Hihi Armande de wandelende afstandbediening Zeg ik op school nou ook altijd als de leerlingen vragen wat bepaalde woorden betekenen... "zie ik er soms uit als een wandelend woordenboek?!" Flinke kuur is dat geweest hoor Armande! Dan zal daar waars de misselijkheid van komen. En het spul blijft, als de kuur over is, nog zeker 2 weken in je lijf zitten. Met een ijzerinfuus zul je toch wel iets moeten merken... je krijgt straks een energieboost van heb ik jou daar
*gooit een zakje m&ms naar Armande* Ik heb nog 5 zakjes hier liggen Een is inmiddels op. Waren in de aanbieding gisteren, 3 grote zakken voor 5 euro Heb blauwe, bruine en gele!
@Dtje: Vond je de film 21 Jump Street leuk?? Heb m vorige week op film 1 gezien, leeukkk! Vooral die Channing Tatum is zooooo een lekkertje! *kwijl* Heb de film Step Up ook wel honderd keer gekeken, alleen voor hem
ja de nieuwe versie 90210. Download ik altijd direct de dag nadat hij in Amerika is uitgezonden. Nu moet ik weer een week wachten op de volgende aflevering. Ik had vaak wel meteen na het stoppen van de antibiotica minder last van de klachten en na een dag waren ze vaak weg. Ik had etiketten gekocht bij action , waren volgens mij 80 cent ofzo voor 15 vellen. Ik vind het heel makkelijk etiketten maken op de computer, maar ja doe dat regelmatig op werk. Schrijven is niet echt mijn ding. Moeten nog een paar adressen en dan kan ik alles printen en klaarleggen zodat het geplakt kan worden als het zover is. Hier zit de action heel dichtbij. Denk 5 minuten lopen als het niet minder is. Ben dol op de action. Ga altijd met te veel naar huis. Heb ook mandjes gekocht voor de babykamer etc. Ik heb ook zin om lekker te winkelen in de stad, daar ben ik al tijden niet geweest. Kom alleen bij de winkels hier in het dorp. Ach ja kan nu toch niet veel leuke dingen kopen. Zwangerschapkleding vind ik zonde om nu nog te halen. Dus wacht wel tot ik me eigen maatje weer heb.
Haha, weer veel geschreven zeg!! Nou, ik heb m'n mand en m'n kapstok!!!! Jippie!! Bij de leenbakker! Kapstok zijn 2 haakjes geworden, beetje brocante hartjes met een haak eraan en de wasmand grijs riet, m'n moeder gaat er een zak in maken. Foto volgt nog!! Heeeele leuke babydekentjes daar, net zo'n wafel als koeka, maar dan een stuk goedkoper! Nog niet gekocht alleen, weet gewoon niet of t nodig is (heb al 3 wiegdekentjes en ook nog 3 wikkeldekens...) @antibiotica: daar kan je zeker bijwerkingen van krijgen, ik heb dat gelukkig niet gehad, maar t kan zeker! En nu heb ik me toch eeeeeenorm zin in m en ms...... Zal er bijna nog snel voor naar de winkel rijden.... @krul: jaaaa je bed is binnen!!! Al ingewijd?! 😉 Marlies was er even!! Hoop dat je al lekker heb gebadderd met je mannen! @d; adoptiekind is nu 2 jaar. Wel met special needs hoor, maar kan tegenwoordig ook niet meer anders! Wel ontzettend schattig jochie zeg!! Maar wel pittig allemaal wb de hechting, je weet gewoon niet wat hij allemaal al heeft meegemaakt. @krul: nog even benieuwd, mis je je werk (klas) nou eigenlijk nog of is het al helemaal uit je systeem?!
@krul: er staat een format voor etiketten in word. Dan koop je idd van die vellen en je drukt t zo af! Wel echt handig om te hebben, kan iemand anders straks ook gewoon voor je plakken! En als je dan toch nog een adres hebt schijf je die met de hand op een leeg etiket, hb je alles al klaar liggen! Het kaartje moeten jullie nog uitzoeken begrijp ik?! Succes, hopelijk komen jullie er snel uit!
Jeej je bed zal er nu wel zijn Krullie super! Ben benieuwd! Show me! Verdorrie was ik net in de stad, had ik wel gelijk f mms kunnen halen zeg! Maar heb iig waar ik voor ging.. Zal t bedje zo eens proberen op te maken en dan stuur k een foto van t gordijn/bedje.. @Caroline; Fijn dat je hebt wat je zocht! Past mooi in t kamertje! Fijn zo n handige mama ook! Dat je wel genoeg dekentjes hebt hoor schat! Hebben jullie ook zo n dik reispakje, Voor de eerste weken? Neem t mee naar t zhuis maar heb ook n wikkeldeken mee.. Die kun je ook handig in de maxi cosi leggen want de gordels passen in daarvoor gemaakte openingen, heb ook een soortgelijke slaapzak voor de maxi cosi Denk per x maar kijken hoe t weer is en wat we gaan doen Ja precies, adoptie is ontzettend heftig. M'n vriendin is nu in de 30 maar loopt nog steeds tegen bepaalde dingen aan.. Tegelijkertijd een top band met haar "moeder" Haar "vader" heeft zich zelf van t leven beroofd en heeft t hier nog elke dag moeilijk mee.. Net lekker n tosti kipfilet kaas Tabasco op, aanrader!
O Krullie wat doe je me aan! Mmmmm.. Je wilt niet weten hoe we zaten te soppen tijdens Magic Mike Er komt Miss n vervolg, hou vast wat kraamverband achter Hahahahahhaha
Even de irritaties van de dag spuien; * ga je x naar de stad, vertrek j in n blauwe lucht, ben je daar gaat t hagelen/sneeuwen.. * ben je uitgeplast, veeg je je af, wil je bijna op staan, komt er weer een beetje.. En dat meerdere keren per dag al weken..
Haha d, ik sluit me aan bij je irritaties!! Ik heb geen dik reispak, wel dik jasje, wikkeldeken (lodger shelter, ook meteen draagdoek) en een warme voetenzak voor de maxicosi. Dus de keuze is reuze 😉