De test van gisteren 'heeft een dikkere streep. Ben hier niet bekend mee, hoop dat jullie iets meer weten. Of kunnen geruststellen.
Sacha, hcg verdubbeld om de dag, morgen of overmorgen nog een testje doen en die vergelijken met die van gister. Dan kan je verschil zien. En van harte gefeliciteerd geniet ervan.
Ik mag ook mijn testje plaatsen ben super blij had het niet verwacht deze maand. Hoop alleen na mijn miskramen dat het deze keer wel goed mag gaan.
Dan gaan we het vanavond maar even weer gezellig maken Vorige keer hebben we rond de eisprong ook elke dag geklust.. dan gaan we dat nu gewoon weer doen Dankje Lov, lief van je. Jij ook succes morgen. Hoop dat jullie snel weer verder kunnen.
Bedankt voor jullie reacties, jullie zullen ook denken een streep is een streep. Het feit dat het hcg zich hoort te verdubbelen is waar ik dus mee zit. Omdat de streep van gisteren dikker is (de kleur is hetzelfde). Al moet ik zeggen dat de controle streep ook dik is bij de eerste test. Al met al, denk dat tijd het zal leren. Durf gewoon nog niet blij te zijn.
gefeliciteerd! zie dat je 12 dpo bent.. dan ben je geen 5 weken zwanger.. ( dacht huh, zoeen lichte test voor 5 weken vandaar)
Joh niet druk over maken! Ik testte bij mijn eerste zoon s'avonds duidelijker dan de volgende ochtend. Er zijn zoveel dingen die daar invloed op hebben! Hou op met testen en geniet ervan! Je maakt jezelf alleen maar gek en invloed heb je toch niet op of het het goed gaat of niet.
Mooi hoor!!! Van wanneer was die kruidvat? Toen je precies 4weken was?? Ik wil ook graag een cb doen en dan 3+ zien staan. Zondag ben ik precies 5weken ...