Grote Kinderwens en er dit jaar voor gaan. Wie nog meer?

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Sfeertje83, 3 feb 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Arma86

    Arma86 Niet meer actief

    Tis rustig hier vandaag. Heb net lekker gegeten en lig nu lekker te relaxen op de bank. Vriendlief zit heel de week aan de andere kant van Nederland en komt dus vrijdag avond pas weer thuis:( Mag er al iemand bijna testen??
     
  2. MiMully

    MiMully Fanatiek lid

    18 jan 2013
    2.405
    5
    38
    Vrouw
    Kwaliteitsmanager
    Noorden van het land
    Hier ook alleen op de bank. Kan nu wel lekker zonder commentaar naar tlc kijken. Gister dag 28. Nu nog steeds niks. Had wel erg last van mijn rug maar dat werd in de loop van de ochtend minder. Ik mag van mezelf zondag weer testen als ik, iet ongesteld ben. En jij?

    Wat voor werk doet je vriend dat hij een week weg is?
     
  3. Fien25

    Fien25 Fanatiek lid

    10 okt 2011
    1.659
    422
    83
    Dank jullie wel meiden. Lief dat jullie zo aan me denken. Ik hoop dat het gaat lukken, maar ik ga er maar niet vanuit. Ah fijn, we zitten pas in de 1e ronde. Misschien is het ook wel goed om m'n eerste echte menstruatie af te wachten. Dan weet ik gelijk hoelang m'n cyclus weer is.

    Er is nog een hele kleine kans, dus we wachten gewoon maar even af. Het zou eigenlijk een kleine mini-vakantie worden naar de zon. Maar werk blijft werk, en geen vakantie natuurlijk.

    Ik hoorde toevallig vandaag dat 2 kennissen van ons zwanger zijn, en toevallig ook nog tegelijk! Ik moet eerlijk toegeven dat ik toch wel een heel klein steekje van jaloezie voelde. Hebben jullie dat ook meiden? Of stel ik me nu enorm aan?

    Het kriebelt hier gewoon enorm. Ik zou gewoon zo graag een klein wondertje willen. Liever vandaag nog, dan morgen. Die sterke moederwens is er altijd wel geweest, maar lijkt wel nu enorm te overheersen. Wachten is af en toe best moeilijk..
     
  4. Arma86

    Arma86 Niet meer actief

    @MiMully mijn vriend is electromonteur en werkt zelfstandig. Hij heeft klussen door het hele land. Nu kon hij toevallig deze week in Leeuwarden werken. Wij wonen in Papendrecht (tussen Rotterdam en Breda in bij Dordrecht rechtsaf:D) Das zo'n 2 uur rijden zonder file. Hij slaapt daar dus heel de week. Volgende week is hij weer thuis maar dan gaat hij waarschijnlijk de week daarop weer terug. En als ik naar mn banner kijk heb ik dan net mn ei:$.

    @Fien Jaloer ben ik ook hoor. Vooral toen ik gisteren hoorde dat mn schoonzus ook zwanger was:) Blij natuurlijk ook want ik wist dat ze al even bezig waren maar toch. Dit zou mijn jaar in de spotlight van mn moeder worden. En nu moet ik hem delen;) Ach leer ik ook wel mee leven.

    Oh trouwens ik werk als opleidingscoördinator. Dus ik stuur de mensen die voor ons bedrijf werken naar de trainingen die ze nodig hebben. En help met het ontwikkelen van nieuwe trainingen.
     
  5. MiMully

    MiMully Fanatiek lid

    18 jan 2013
    2.405
    5
    38
    Vrouw
    Kwaliteitsmanager
    Noorden van het land
    Leeuwarden is niet ver joh. Is maar een half uurtje rijden bij mij vandaan.
     
  6. Arma86

    Arma86 Niet meer actief

    Haha doe mn ventje dan maar de groeten van me
     
  7. Rabia84

    Rabia84 Fanatiek lid

    25 jan 2013
    2.146
    1
    36
    Overijssel
    Hoi dames,

    Jah ik heb net ook gegeten en de hond gedaan! Nu idd lekker bankhangen ;) maar dat van die jaloezie heb ik ook hoor n vriendin van me die zwanger is en vandaag kwam ik bij mijn tante en die vrouw die zij moest harsen zat op de grond en ik dacht nog volgens mij is ze zwanger en toen ze stond wist ik t zeker en had echt zo'n beginners buikje en dacht Pfff ik wil dat ook waarom duurt t zo lang :( dat wachten maakt je echt onzeker en helemaal wanneer je hoort dat iemand anders weer zwanger is geworden!!! Mja meiden gelukkig hebben we elkaar hier en zijn we allemaal t zelfde en willen hier maar 1 ding en dat is ZWANGER raken!!!! ;)
     
  8. Fien25

    Fien25 Fanatiek lid

    10 okt 2011
    1.659
    422
    83
    Wat fijn om te horen dat ik niet de enige ben die af en toe jaloers is! Ik gun het iedereen ook echt van harte, maar ik zou het zelf ook zo graag willen ervaren.

    @arma86, je woont bij mij om de hoek! haha, komt zelf uit Dordt.
     
  9. Arma86

    Arma86 Niet meer actief

    Haha das idd dicht bij. Ik ben een echte schapekop maar ben bij mn vriend gaan wonen 3 jaar geleden. Hebben hier een 1 gezinswoning had in Dordt maar een flatje
     
  10. Rabia84

    Rabia84 Fanatiek lid

    25 jan 2013
    2.146
    1
    36
    Overijssel
    Tuurlijk ik gun t ook iedereen en hier ook dat er weer meer zwangeren bij komen hartstikke leuk!! Maar dan ga je ook weer twijfelen waarom lukt t hier niet en straks is er wat mis ofzo....mja laten we allemaal maar positief blijven en hopen dat t gauw raak is!!! Ben benieuwd wie er van ons als eerste is :p Hihi...
     
  11. Fien25

    Fien25 Fanatiek lid

    10 okt 2011
    1.659
    422
    83
    We wonen hier ook nog niet zo lang. Ik ben eigenlijk naar Dordt gekomen, omdat het juist zo goedkoop is om een 'normale' eengezinswoning te krijgen. Ik kom oorspronkelijk uit de randstad, en waar ik vandaan kom zijn de prijzen echt een stuk duurder. Anderhalf jaar geleden zijn we hier naar toe verhuisd. Moet wel eerlijk toegeven dat ik nog niet helemaal m'n draai heb gevonden. Al mijn familie en vrienden wonen immers nog in m'n oude stadje.
     
  12. Fien25

    Fien25 Fanatiek lid

    10 okt 2011
    1.659
    422
    83
    Daar ben ik ook heel benieuwd naar! Wie zal de eerste zijn!;) Is het niet een leuk idee om een lijstje te maken? Ik ben alleen zelf niet zo technisch, en zou het niet zelf kunnen. Maar op die manier kunnen we makkelijker met elkaar meeleven als we bijvoorbeeld kunnen testen!
     
  13. Rabia84

    Rabia84 Fanatiek lid

    25 jan 2013
    2.146
    1
    36
    Overijssel
    Jah leuk :D alleen ben ik ook niet zo technisch haha...weet iemand hier hoe dat moet?? Ik zit ook nog niet zo lang op dit forum dus weet ook nog niet alles :S maar wel n leuk idee van je Fien!!!
     
  14. Ntje

    Ntje Fanatiek lid

    11 nov 2012
    3.720
    90
    48
    Almere
    Hier ook net lekker gegeten, nu op de bank wat spullen voor werk aan het doorlezen, moet morgen jureren voor een nieuw idee om waterverspilling tegen te gaan. Maar kan m'n hoofd er niet bijhouden:p.

    Ik ben wat dat betreft ook best jaloers hoor. De beste vriend van mijn man zijn vriendin is zwanger al 24 weken. En ze zijn nog maar 6 maanden samen. Toen wilde mijn vriend heg nog niet maar ik wel al heel graag dus dat steekt dan best wel. Gun het ze van harte hoor, daar niet van maar baalde er wel van.

    Je ziet ineens ook overal zwangere vrouwen en mensen met baby's. Dat maakt her nog erger:p.

    Ik ben ook wel benieuwd wie het eerste is! Hopelijk allemaal snel achter elkaar!:D
     
  15. Wrummel

    Wrummel Actief lid

    3 feb 2013
    359
    0
    0
    Thuis
    Ja was ik ook weer, blijft lekker gaan met die berichtjes, leuk!

    Lijkt me ook leuk om een lijstje te maken, ben ook nog niet zo wegwijs hier, dus misschien dat iemand anders het weet? Anders ga ik wel wat proberen :)

    Wat betreft jaloers zijn, ik moet zeggen dat ik nog niet echt heb, omdat we nu pas kunnen beginnen en ik er nog steeds gewoon vanuit ga dat alles goed gaat komen. Hoop alleen ook over een niet al te lange tijd ;)
    Maar kan me heel goed voorstellen dat je dat toch krijgt. Ik heb dat een beetje met onze vriendengroep. We hebben allemaal dezelfde leeftijd en hebben het al vaker over kinderen. Het zal bij iedereen niet even snel gaan misschien en ik ben dan bang dat er straks dan een beetje jaloezie voor gaat komen, lijkt me wel moeilijk. Weet ook dat een stel er al een jaar mee bezig is, wat nou als het bij een ander in een keer raak is? ach ja, moet ik misschien ook niet overnadenken..

    Oh ja, ik kom trouwens ook uit Enschede :)
     
  16. Rabia84

    Rabia84 Fanatiek lid

    25 jan 2013
    2.146
    1
    36
    Overijssel
    @Nichelle nou succes dan nog ff!!!

    @wrummel jah zou idd ff op m'n pc n keer moeten experimenteren haha hoe je zo iets doet zo'n lijst maken die je dan ook weer kunt bewerken!! En wat leuk dat je ook uit Enschede komt Hihi.... ;)
     
  17. MiMully

    MiMully Fanatiek lid

    18 jan 2013
    2.405
    5
    38
    Vrouw
    Kwaliteitsmanager
    Noorden van het land
    Volgens mij is zo'n lijstje niet heel lastig. Heb ik verderop op het forum wel gezien. Wat voor lijstje willen jullie precies hebben? Dan wil ik het wel proberen...
     
  18. Wrummel

    Wrummel Actief lid

    3 feb 2013
    359
    0
    0
    Thuis
    ehmm, onze eerste testdagen? Moet zeggen dat ik dat eigenlijk nog niet kan zeggen, omdat ik nog niet weet hoe mijn cyclus loopt. Maar we kunnen een schatting doen?
     
  19. Rabia84

    Rabia84 Fanatiek lid

    25 jan 2013
    2.146
    1
    36
    Overijssel
    Jah idd onze NOD ofzo vanaf dan mogen we testen toch en mss ook wanneer we n ei hebben?!
     
  20. MiMully

    MiMully Fanatiek lid

    18 jan 2013
    2.405
    5
    38
    Vrouw
    Kwaliteitsmanager
    Noorden van het land
    Ik ga het morgen proberen. Moet nu eerst voor de buurtvereniging aan de gang.
     

Deel Deze Pagina