wat heb jij bedacht om op valentijnsdag doen of erna bijvoorbeeld in het weekend om iemand te verrassen je man of een dierbare?? een krantenartikeltje misschien ?? groetjes jmm
Ik heb bedacht om er dit jaar niet aan mee te doen... We geven al zoveel geld uit de afgelopen tijd. Misschien in de avond een wijntje met wat kaarsjes aan, maar meer ook niet.
Wij hebben bedacht er niks aan te doen. Vorig jaar wel een kaartje gedaan, maar de lieve woorden die daar op staan hoor ik dagelijks van mijn man. Hij geeft altijd veel complimenten. Ik heb liever een dikke zoen en een grote, stevige knuffel. Daar kan ik een hele tijd op teren hoor
Wij gaan een film kijken s'avonds, ik heb een dvd voor manlief gekocht die hij al een tijdje wilde zien (Ted) 't is dan wel geen romantische film, maar toch iets wat hij erg leuk vind Dus dat wordt een avontje lekker bank hangen met een shippie
Wij doen normaal nooit iets aan valentijnsdag, maar dit jaar heb ik voor een weekend later 2 nachten hotel geboekt in Dusseldorf.
Met Valentijn zijn we helaas niet samen.. Twee weken daarna wel, dan ben ik ook jarig, dus ik maak sowieso een taart waar misschien nog wat hartjes o.i.d. in verwerkt zitten, en hij krijgt van mij een potje/flesje met briefjes erin waarop redenen staan dat ik van 'm hou. Die tip heb ik hier op het forum in een eerder Valentijns-topic gelezen!
Wij doen niet aan valentijnsdag. Ik heb veel liever spontaan een kadootje van hem of een bosje bloemen, omdat hij er zélf aan denkt om zijn vrouw even te verwennen, niet omdat de marketing van de winkels hem er aan herinneren.. Bovendien vind ik de prijzen van bv bloemen met valentijnsdag belachelijk hoog.. Wacht nog maar een week of 2, veel mooier boeket voor hetzelfde geld!
Ik heb een broodtrommel besteld bij de hema met erop allemaal foto's van onze jongens en 1tje samen met mij Hoop dat hij het leuk vind Zijn broodtrommel was stuk, dus dacht hey das wel leuk! Voor de rest niet echt uber romantische dingen gepland haha
Wij gaan ipv 9 uur nu lekker om 10 uur naar bed, dan worden we ipv 7 uur 8 uur wakker als de kinderen dat ook toelaten. Bij het avond eten neem ik lekker fritesaus ipv mayonaise en maak ik sperzie boontjes ipv snijboontjes, daarna lekker yoghurt ipv een glas melk. Word een top dag
normaal heb ik eigenlijk altijd wel wat leuks geregeld, vorig jaar zijn we naar Wicked geweest (11 februari dan) maar dit jaar niet echt bij stilgestaan eigenlijk, ook niet echt behoefte aan, ik moet zeggen sinds mijn moeder is overleden zijn mijn man en ik zoveel hechter geworden dat we regelmatiger leuke dingen doen voor elkaar (because lifes too short zeg maar) dus niet echt stil gestaan bij een bepaalde dag.. Maar ik heb nog een week, voor een leuke kaart met een lieve tekst of iets... wie weet...
Niks bijzonders eigenlijk. Heb een kaartje. Vorig jaar waren we het allebei vergeten, kun je zien hoeveel we om valentijns geven hahaha! Hij is altijd wel lief in zomaar een bloemetje te geven of een leuk opkikkertje als ik mezelf wat down voel. Gewoon lief. Dus denk dat het dit jaar gewoon een kaartje is aan elkaar, maar als hij het vergeten is ook goed haha! Hebben 1 keer een valentijns menu hier in de buurt gedaan. Helemaal niet duur en gingen tonnetje rond naar huis hahaha! Hadden heel de dag niks meer nodig hahaha! Was ook leuk.
Oeeh jaa! Ik word altijd helemaal gek met dit soort dagen. Niet dat ik extreem veel uit geef ( eigenlijk helemaal niets) Maar gewoon, omdat het die dag even "mag" om uit de band te springen. haha Hier komt het! Mijn man werkt niet heel ver hier vandaan, maar ik heb even tijd nodig om het "diner" klaar te maken en de kindjes lekker in te stoppen, zodat we lekker met ons tweeën kunnen eten (bij kaarslicht uiteraard ) Dus ik geef hem die dag in zijn broodtrommel met een usb die hij na het werk in de autoradio moet beluisteren. Op die usb heb ik dus het een en ander in gesproken en liedjes bij gezet die betekenis hebben of gewoon lekker weg bleren. Hij rijd dan dus naar mijn schoonmoeder, zijn moeder dus haha en daar mag hij lekker gaan douchen en leuk aankleden, en hoe toevallig is het dat zijn kleren en lievelings luchtje daar ook liggen? (smoeder houd van complotten haha ) En als hij klaar is kan hij mooi naar huis cruisen met deel 2 van mijn samen gecompileerde usb muziek.. En dan gaan we heel romantisch eten.... en als het eten op is......... Romantisch bank/bed hangen??! haha Ohw ik ben een hopeloos romanticus..