Maart 2013 mama's!! Deel 2

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Liefschaapje, 12 nov 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ynte

    Ynte Bekend lid

    25 jun 2012
    638
    0
    0
    NULL
    NULL
    ja en ik krijg dan weer het tegenovergestelde : mijn ma heeft altijd FT gewerkt en ik ging naar mijn grootouders overdag, en s'avonds was er weinig tijd voor mij (ik mocht bv niet op sport of zo) want dan had ze het huishouden
    dus zij vond het dan weer raar dat ik zo weinig werk om bij de kids te kunnen zijn en vraagt zich continu af of we het wel financieel redden - laat staan dat we nog een derde wilden (ik ben enig kind)

    in elke familie heb je zo wel iets! volg in elk geval gewoon je eigen weg hoor!
     
  2. Ynte

    Ynte Bekend lid

    25 jun 2012
    638
    0
    0
    NULL
    NULL
    goede middag dames

    aan de nieuwe dames: welkom
    aan de dames met verlof : ik ben jaloers :)
    aan de dames die 37 weken hebben gehaald : nog even maar, ik ben ook op jullie jaloers :)
    aan de dames bij wie er onzekerheden en frustraties zijn: dikke knuffel

    ik zit in mijn luie zetel nu, verplichte rust door manlief opgelegd
    gisteren in de voormiddag ben ik met de klas van de oudste snoepjes gaan verkopen ten voordele van de schoolreis in mei
    en dat heb ik in de namiddag mogen bekopen : zo'n pijn in mijn bekken en geduw naar beneden toe - en ik was echt heel moe

    vanmorgen ging het al beter, heerlijk lang in bed liggen grappen en grollen met ML (tot 10u - de kids waren al even naar beneden) ondanks de slechte nacht slaap, en daarnet zijn we om de suikerbonen geweest bij AVA :-D
    alleen nu weer die druk naar beneden en pijnlijke harde buiken, vandaar de verplichte rust terwijl manlief en kids om boodschappen zijn
    er draait ook nog een wasje met oa lakentjes voor de zoon, ben alleen tot de conclusie gekomen dat we nog rompertjes 50/56 nodig hebben

    oh en ik begrijp het niet goed meer hoor, ik ben opnieuw afgevallen, ookal eet ik goed (ben nu net geen 10kg bijgekomen) - iemand daar een verklaring voor?
     
  3. jojogirl88

    jojogirl88 Fanatiek lid

    6 sep 2009
    2.001
    0
    0
    begeleidster
    België)
    Hey mama's (to be)!

    Hier een drukke voormiddag gehad. Lijkt wel of de nestdrang me te pakken heeft gekregen :D Heb ik nooit gehad bij mijn zoontje. Nu wil ik alle kasten opruimen, stofzuigen, stof afdoen, dweilen, was draaien, ...
    Ben al de hele ochtend in de weer met onze slaapkamer en de was. Gisteren ook al beneden alle kasten geruimd :p
    Nu wel een beetje gesloopt eigenlijk dus ga het maar iets rustiger aan doen deze namiddag :)
    Verder is mijn zoontje ziek :( 2 ontzettend ontstoken oogjes en snotverkouden, had ook 39,2°c deze ochtend terwijl hij helemaal niet zo snel koorts maakt. Hij is ook erg moe en heeft veel nood aan slaap.
    Hoop dat hij morgen al een pak beter is, arme mannetje!

    @Alleen zijn; Ik ben nu ook helemaal niet graag alleen. Niet dat ik het mijn vriend niet gun om eens weg te gaan maar ik heb hem gewoon graag bij me.

    @Vocht; voorlopig geen last van.. Hoop dat het zo blijft, bij mijn zoontje ook niet gehad.

    @Kinderdagverblijf: Bij ons is het ook de bedoeling dat de baby maar 3 dagen in de week naar het kinderdagverblijf gaat. Zowel ik als mijn vriend nemen 1 dag in de week ouderschapsverlof, hij op woensdag en ik wss op vrijdag. Het voordeel is wel dat ik mijn kleine meid de hele dag kan zien want ze gaat naar het kinderdagverblijf waar ik werk :)


    Oh ga het hierbij laten, zoontje is wakker!
     
  4. Gism0w

    Gism0w Bekend lid

    15 nov 2012
    836
    1
    0
    Fryslan boppe
    @Alleen zijn: ML is nu een week ziek thuis geweest en dat vond ik opzich wel relaxt. Mocht er iets gebeuren waardoor we naar het ZH moeten had ik hem bij de hand. Maandag gaat hij weer aan het werk en merk ik dat ik dan wat gestressed ben. ML is nationaal vrachtwagen chauffeur en ben heel erg bang dat hij niet optijd thuis zal zijn :). Is dat raar?

    @vocht: Hier beginnen mijn handen en polzen al op te zetten. Heb de trouwring al om mijn ketting gedaan.

    @kdv: Hier geen sprake. Werk 3x 3uurtjes per week. 1dag voor Oma, 1 voor schoonzus en 1 voor de buuf.

    @baby-was: Hier alles al gedraaid. Lakentjes gestreken en 2 hydrofielen en steriel verpakt voor de bevalling.

    Voor de rest mocht het van mij wel zover zijn... Kleine moet nog minstens 2wk blijven zitten maar kan niet wachten tot de bevalling begint!
     
  5. prachtigwonder

    prachtigwonder Niet meer actief

    hydrofielen steriel verpakken? moet dat?
     
  6. Steph80

    Steph80 Bekend lid

    26 apr 2012
    881
    1
    16
    NULL
    NULL
    Kahlen; wat naar dat je moeder zo ziek is, sterkte!

    Alleen zijn; heeeeerlijk! Maar dat komt dan ook omdat mijn vriend niet werkt en constant om me heen hangt omdat hij helemaal uit z'n ritme is.

    Opvang: is dus (waarschijnlijk) niet nodig: vriend zorgt overdag voor de baby, ik ga 4 dagen werken i.p.v. 4,5 en ik kan veel thuis werken! Mocht vriend het toch niet trekken, dan kunnen we altijd een opa/oma vragen, onze ouders werken niet meer.

    Vocht: pff, hou op, ik pas m'n schoenen niet eens meer! Ik heb bijna altijd laarzen/hoge schoenen aan, maar deze krijg ik amper aan/uit. Heb nu Uggs die ik wijder kan maken en lage Ugg-achtige schoenen (Glamourous) waarvan ik verwacht had dat ze makkelijk aan/uit gingen, maar ik heb ze nu al gesloopt met aandoen. ;). Ik laat ze wel maken als ik bevallen ben :D

    Hier: dieet ivm zwangerschapsdiabetes gaat goed, steeds prima waarden! Vandaag zou m'n moeder me met de rolstoel de stad door duwen, maar helaas: ze voelde zich niet lekker en het weer is nou ook niet echt geweldig. Wel balen, had er wel even uit gewild.
     
  7. Gism0w

    Gism0w Bekend lid

    15 nov 2012
    836
    1
    0
    Fryslan boppe
    De intaker van de kraamzorg adviseerde het wel. De 1ne organisatie wil het wel graag en de andere niet. Ik heb het gewoon uit voorzorg gedaan. 2 Hydrofielen wassen en heet strijken en dan in een plasticzak stofvrij verpakken.
     
  8. prachtigwonder

    prachtigwonder Niet meer actief

    ooh oke hier heeft ze met de intake er niks over verteld.
    eigenlijk vroeg ze zelfs niet eens of ze de babykamer en slaapkamer mocht zien. ik bood het haar zelf aan.
    vond het wel vreemd dat ze alles maar gewoon vertrouwde.
    over de verzorging heef ze eigenlijk helemaal niks gezegt.
    ze heeft enkel besproken wat we ongeveer van de kraamverzorgster konden verwachten etc en meer niet. en we hebben boekje gekregen zorgplan wat we even door moeten lezen. mischien staat het daarin.
    ze had trouwens wel op een formulier aangekruist dat ze met ons had besproken over een leerling. nou daar heeft ze helemaal niks over verteld dus dat vond ik ook wel een beetje vreemd..
    maar zal vast goed komen:)
     
  9. bamjolan

    bamjolan VIP lid

    7 mei 2008
    8.138
    0
    36
    Vrouw
    Moeder
    Den Haag
    Wij hoefde nooit steriel te verpakken, de handschoenen van de verloskundige zijn ook niet steriel haha
    Zodra t in de buitenlucht komt springen de baccilen er op.
    In t ziekenhuis zijn ze dat trouwens ook niet, liggen ze gewoon op een stapeltje.

    Hydrofielen heb ik zelf wel gestreken, vond ik wat netter liggen in de kast.

    Vandaag maar roosvicee laxo gekocht en lactulose.
    Hopelijk gaat het werken, heb al 8 dagen niet meer geproduceerd pfff
     
  10. Gism0w

    Gism0w Bekend lid

    15 nov 2012
    836
    1
    0
    Fryslan boppe
    Vond het ook al gek dat er in het kraampakket een doosje met handschoenen zaten waar op stond: Niet steriel!

    Heb de rest van de hydrofielen niet gestreken ivm vocht opname.

    Hier ook al aan de laxo. Helpt hier helaas niet zo heel veel.
     
  11. bibi123

    bibi123 Actief lid

    2 okt 2012
    282
    0
    0
    NULL
    NULL
    Vervelend al die verstoppingen! Wat bij mij helpt is roosvicee laxo op de nuchtere maag drinken, en dan liefst met lauw water.
    Ik moet al 2 dagen steeds naar de wc, voel ook steeds aandrang en dan floept het er zo uit. Weet niet of dat echt door de laxo komt hoor. maar is het proberen waard!

    @Kahlen, heftig zeg, dat je moeder zo ziek is. Ik snap ook echt dat de situaties bij iedereen zo verschillend zijn. Fijn trouwens dat je moeder wel vlakbij woont, helemaal als ze zo ziek is.
     
  12. nathalie2012

    nathalie2012 Fanatiek lid

    5 okt 2012
    1.581
    0
    0
    Ik denk dat de tijden ook veranderd zijn. Vroeger werkte de man en de vrouw zorgde voor de kinderen. Onze ouders zijn nog van die generatie dus die snappen het dan niet dat het tegenwoordig anders werkt. Bovendien is het financieel vaak niet meer op te brengen als alleen de man werkt.
     
  13. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    1 jan 2009
    6.729
    0
    36
    Ik hoop het niet voor je, da's wel een beetje vroeg!
     
  14. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    1 jan 2009
    6.729
    0
    36
    Wat een nare dromen!
    Kan me voorstellen dat je dan slecht slaapt.

    Ik droom steeds dat m'n man me niet meer moet en een nieuwe vriendin heeft, zo'n hoogblonde.. ;)
     
  15. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    1 jan 2009
    6.729
    0
    36
    Ik heb geen verklaring voor je maar zolang de baby goed groeit is het geen probleem!
    Zelf ben ik pas 3 kg aangekomen dus in theorie afgevallen.
    Maar sinds mei vorig jaar hebben we qua voeding een nieuwe levensstijl en was ik al aan het afvallen dus het lijkt erop dat mijn lijf er gewoon mee doorgaat..
     
  16. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    1 jan 2009
    6.729
    0
    36
    Die angst had ik ook bij Lila maar weet je, NL is klein en je baby gaat er echt niet zomaar uitvallen.
    Als je serieuze weeën hebt is het echt bevallen nog niet begonnen en kan je hem al vragen naar huis te komen.
    Ik zou me meer druk maken als het internationaal was, hihi..
     
  17. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    1 jan 2009
    6.729
    0
    36
    Maandag wordt Lila alweer 3.
    Morgen vieren we het.. de tijd gaat zo snel!
     
  18. gebakje

    gebakje VIP lid

    15 dec 2010
    5.130
    0
    0
    Heerle (NB)
    Hier ook geen steriel verpakte dingen hoor. Was bij de eerste ook niet nodig.

    Verstopping: sinds ik een dieet voor mijn zwangerschapssuiker heb, heb ik er geen last meer van.
     
  19. gebakje

    gebakje VIP lid

    15 dec 2010
    5.130
    0
    0
    Heerle (NB)
    @Kahlen : 30 min rijden valt toch wel mee?? Dat rijdt mijn man dagelijks naar zijn werk. En mijn familie woont op bijna 1,5 uur rijden :p
     
  20. regenboogje82

    regenboogje82 Fanatiek lid

    30 mrt 2010
    1.417
    0
    0
    Verkoopmedewerker brood/ kaas en vleeswaren in een
    Limburg
    @lilalief; een fijne verjaardag morgen.
    @ynte; hier blijf ik ook aan het afvallen. Ik zat gisteren overdag weer bijna terug op mijn startgewicht:(
    Geen idee waar het aan ligt.
     

Deel Deze Pagina