Tja hier een jongetje van 3 die dagelijks vraagt mama wanneer mogen we weer naar disneyland. Hij speelt ook elke dag dat hij op vakantie gaat en dan moeten we mee en gaan we naar disney en doen alsof we in de tapijtjes ofzo gaan . Ik denk dat ze het met 6 jaar misschien iets meer snappen maar later zullen ze zich het ook niet meer helemaal herinneren.
Mijn meisjes zijn 2 en 4 en die vinden het geweldig. De oudste vond big thunder mountain ook ontzettend leuk en wil ook graag handtekeningen verzamelen. Ze gaat in alle attracties waar ze in mag. Die van 2 durft nog niet heel veel, parachutetjes vindt ze te eng. Ze herinneren zich ook wel veel en ze kijken de dvd's die we maken ook vaak terug. Ik denk dat 4 ook een handige leeftlijd is aangezien je dan nog buiten de vakanties kan gaan. Scheelt heel veel wachttijd.
iedere leeftijd is ideaal voor disney! nee, even zonder gekheid, ik snap je vraag hoor. wij gaan bijna nooit in de zomervakantie weg, maar in de herfst naar disney! 1e x waren de kindjes bijna 2 en 3, 2e keer bijna 3 en 4 en komende herfst bijna 5 en 6. Alle keren waren geweldig, echt waar. De eerste keren buiten de vakanties gegaan en dat was echt super, nergens meer dan 5 of tien minuten wachten. Dit jaar voor 't eerst echt in de herfstvakantie, dus hopelijk valt het dan ook een beetje mee. Kids hier willen ook nergens anders meer heen haha, en weten door foto's en filmpjes ook nog veel ervan! Ze kunnen nu alweer niet wachten.. blaine wat leuk dat je zoontje steeds naar disneyland wil! geinig als dat al zo jong zo ingebakken zit antares jee echt? dan is er idd wel een hoop veranderd zeg..
Geen wachttijd zo ideaal wij waren in november en mochten overal zo door lopen bijna, heerlijk is dat. Tja hij is een groot disney fan, laatst gingen we naar de mc donalds en hij heel hard we gaan de verkeerde kant op papa we moeten naar de donalds bij de grote ballon van mickey . Het is er gewoon erg mooi en gezellig
Ik vind mijn kiddies echt nog iets te klein nu maar das persoonlijk.. Ben 4 maanden terug met een vriendin geweest ik ben zwáar verslaafd en moest er gewoon heen Voorjaar 2014 gaan we met onze mannen. Mijn oudste zit dan al wel op school maar nog niet leerplichtig dus we gaan lekker doordeweeks buiten de vakanties om Iemand ervaring met een 2,5 jarige in de big Thunder mountain? Mijn jongste is lang genoeg en nergens bang voor tot nu toe, maar 2,5 is misschien wel erg jong..
onze dochter vond het niets...enkle het geluid al was afschrikkend genoeg..maja ik heb dan ook een schijtluis als dochter....(hoe dat kan, kom uit een kermis familie.........)
@ marieke, ik vind ze dan toch echt nog te klein je gaat ook een heel stuk door het donker en hij maakt flink veel herrie mijn zoontje is ook wel groot genoeg ook voor tower of terror maar dacht het toch nog even niet
Hier eegroot zeven dwergenfan dus dat ging prima maar die peter pan die is me toch eng, mama daar wil ik niet in want daar is een vulkaan, ja vast dus wij na overleg met hem toch erin want mama zei dat er geen vulkaan was, had hij de eerste keer beter opgelet dan ik want ja hoor daar was de vulkaan dus hij gaat vast geen derde keer mee .
Wij gaan 2/3 keer per jaar, sinds mijn dochter een half jaar is. Ze vond het fantastisch. En nu met 25 maanden krijg ik regelmatig de vraag wanneer gaan we naar Disney. L wilt Mickey mouse kusje geven. Dus nu maar in Mei ingepland, de jongste is dan 2 maanden.
Ja maar die is ook eng, met dur heks en die bomen! Staat ook een waarschuwing bij. Blaine dat is waar, hij maakt mega veel herrie. De keer daarop dan maar.
Lijkt me verstandiger marieke, wat wel,super is voor ze is de circustrein, en in de studio's de teckel van toy story en die autootjes van cars, die gaan ook wel,redelijk hard dan kun je gelijk zien hoe ze dat vind .
ja de btm maakt echt veel herrie! dochter wilde vorige keer toen ze vier was, na lang nadenken, er toch graag in. terwijl het echt helemaal geen held(in) is haha.. ze kwam er ook erg bleek en geschrokken weer uit.. dus 2,5 is nog wel erg klein denk ik. en wij zijn steeds met halloween in disney. dan heb je ook zo'n schurkenwagen in de parade, met kapitein haak enzo en nog meer engerds, en daar zijn die twee van mij wel bang van. en ze vragen steeds of de draak wel in het kasteel blijft, terwijl ze die nog nooit in het echt hebben gezien (alleen kort mini stukje in een disney docu, toen ik niet snel genoeg was om weg te zappen) Verder genieten ze enorm van alles wat disney te bieden heeft. Zoon is superfan van de autootjes in futureland! Samen vinden ze slinky supertof, en dochter houdt van alles wat vliegt. en haha, uit een kermisfamilie komen en dan beetje bang zijn, dat is wel een mooi contrast!
Heey meiden, wij willen in september naar disney gaan. Het is voor mij alweer 6 jaar geleden! Weten jullie misschien waar ik het beste en goedkoopst kan boeken en wanneer?
Ik vind het lastig ik zoek het altijd goed uit bij deze sites. d-reizen,oad,of de disneysite zelf. Je kan evt ook een jaarabbo nemen en een goedkoop hotel boeken. Je hebt ook veel acties zoals de stuntverkoop en de actie die ze nu hebben. Nu hebben ze bv 4=2 actie als vroegboek actie. Ik wil altijd voor z,n beetje 400/500 euro in santa fe of davey croket zitten. en dan 4/5 nachten.
hoi disneyfans ik begon dit topic te lezen voor tips, maar het is wat te veel vorig jaar al had ik ons zoontje beloofd om met zijn communie dit jaar naar disney te gaan. nu doet hij dus 9 mei zijn communie en willen we 10 mei naar disney land gaan. 1-2 nachten maar 1 praktisch probleem : ik moet eind april bevallen, en zal dus een beebje hebben. zouden jullie dan nog gaan ? nog een andere vraag : ik ben zowat de prijzen op de site aan het volgen. als we naar sante fé zouden gaan op 10 mei, 1 nacht slapen, 2 dagen park. zou ons da 630 kosten ... is dat niet ongelooflijk veel, of kom ik van een andere planeet
poeh wel erg veel zeg. Maar eerlijk gezegd zou ik het effe uitstellen. je bent nog maar net bevallen dan, denk je dat je het trekt dan? en z,n kleine is misschien wel overprikkeld enz.
ja, ben uitgerekend 28 april. vind het ook zo dubbel ...wil aan de ene kant mijn zoontje dit niet afnemen, omdat wet nu zolang beloofden, anderzijds zal dat kleine prutsje nog zo mini zijn ... pfff, wat een dilemma
Ik kom idd ook op die prijzen uit. Wij gaan zelf 4 nachten 5 dagen in segouia lodge voor 800 euro ik vind het dan wel erg duur. We gaan ook in mei 13/17 mei 10 mei is wel vakantie daar dus erg druk!
Ik snap het heel goed. Maar kun je hem niet uitleggen dat het beter is dat je bv volgend jaar gaat omdat zij broertje/zusje het dan veel leuker vind en dat jullie dan veel meer kunnen genieten. misschien kun je dan wat langer gaan kun je gebruik maken van de acties. Lastig als de kleine nou 6 maanden was zou ik het wel doen maar z,n kleintje dan ben je zelf alleen bezig met de baby. Als ik me dochter kijk dat is echt een makkelijke baby maar die eerste 3 maanden waren verschrikkelijk ik had dat echt niet getrokken om haar mee naar disney te nemen