al een jr bezig om contract pfff

Discussie in 'Weer aan het werk' gestart door ladydd, 9 feb 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ladydd

    ladydd Bekend lid

    23 dec 2012
    571
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hey moet ff me ei kwijt haha
    ik werk afgelopen jr al 10 jr bij hetzelfde horeca bedrijf 36 uur vast contract ben dan ook de enigste de rest hebben allemaal 0 uren.

    vorig jr toen ik 4 à 5 weken zwanger was heb ik het me baas al verteld zodat hij er rekening mee kan houden.
    prima begin mei krijg ik het met mn rug dit hield twee weken aan .
    m'n baas puste me eigenlijk om 100% in de ziektewet te gaan dus toen maar gedaan.
    ik wou eigenlijk doorwerken tot m'n 36ste zwangerschapsweek als dat goed ging.
    vlak daarna liep er een nieuwe jongen mij uren te werken.
    dat was zijn doel blijkbaar!!!

    na die twee weken rugpijn was ik weer helemaal de ouwe.
    afgesproken wat eigenlijk niet mag ben ik tot en met de zomervakantie 3 daagjes paar uurtjes per dag op het werk geweest gewoon meehelpen ,rooster etc wat eigenlijk niet mag.
    de baas zei van te voren dat hij me zo dan ff wat in de handen zou doen maar meneer heeft me al zo vaak wat belooft maar komt nooit wat van.
    hij doet altijd als z'n neus bloed!
    maar goed rond augustus hebben we een bedrijfsleider gekregen en nu neemt hij het voor een deel over.

    maar begin vorig jr voor mijn zwangerschap had ik het gevoel en heeft hij mij verteld dat hij mij het ontslag wou doen maar meneer heeft geen geldige reden want de zaken gaan goed en ik doe m'n werk prima, hoor nooit geen klachten .
    maar dat wou hij denk ik omdat er een bedrijfsleider opkwam want zijn vrouw helpt ook mee.


    nu op de dag vandaag weet ik nog niets.
    ik moet dinsdag beginnen met werken heb al van me collega het vier weken rooster gekregen en dat is ook gebaseert op 24 uur.
    maar alleen weet ik mijn salaris nog niet en heb ik mijn nieuwe contract van 24 uur ook nog niet in ontvangst kunnen nemen en niet kunnen tekenen.

    want neem toch aan dat hij niet zonder handtekening van mij de uren mag wijzigen?

    lang verhaal en maanden al bezig en maanden lang smoesjes aanhoren.

    bedankt voor het lezen hihi
     
  2. sjorsje

    sjorsje VIP lid

    17 aug 2007
    11.361
    266
    83
    Noord-Brabant
    Heb je wel zelf aangegeven dat je naar 24 uur wilt?
     
  3. ladydd

    ladydd Bekend lid

    23 dec 2012
    571
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja aantal keren en dat vond hij ook goed ...
     
  4. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    25 jun 2007
    15.234
    6.094
    113
    En wat is nu het probleem?
     
  5. ladydd

    ladydd Bekend lid

    23 dec 2012
    571
    0
    0
    NULL
    NULL
    dat ik m'n nieuwe contract van 24 uur nog niet in ontvangst mogen nemen omdat m'n baas misschien te laks is of andere plannen heeft zodat hij mij eruit kan doen.

    sta nog op 36 uur want heb nog niks getekend.
     
  6. Hopmarjanneke

    Hopmarjanneke VIP lid

    10 jul 2008
    13.548
    524
    113
    Vrouw
    Docent Frans (in opleiding)
    Duitsland
    je baas kan je er echt niet maar zo uit werken... ook niet nu je je uren laat wijzigen. Het enige wat er veranderd is dat je een bevestiging moet krijgen dat het aantal contracturen is veranderd.

    en verder aangezien jij al meerdere malen hebt aangegeven dat je graag 24 uur wilt werken is hij er al op vooruit gelopen door je alvast voor 24 uur in te plannen. Misschien krijg je op je allereerste werkdag na je verlof wel een bevestiging in je handen gedrukt.
     
  7. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    30 mrt 2009
    12.507
    5
    38
    tegen mij is toen gezegd dat ik geen nieuw contract krijg omdat ik minder uur werkte. Ik werkte bij van der valk. Na mijn verlof werd het gewoon op 24 uur gezet.
     
  8. ladydd

    ladydd Bekend lid

    23 dec 2012
    571
    0
    0
    NULL
    NULL
    klopt lukt hem ook niet hoor mij er zomaar uit krijgen want volgens mij gaan dan eerst de 0 uren eruit!
    ik sms en bel hem wekelijks en krijg continu smoesjes en dan belooft hij erachteraan te gaan en dat hij mij die einde van de dag weer belt maar laat dan niks van zich horen meer..
    meneer heeft mij eerder zoveel belooft maar komt helaas nooit wat van terecht.
    pff soms hoop ik zo dat ik iets anders vind waar het allemaal goed is geregelt maar ik heb nu een contract voor onbepaalde tijd waar ik eigenlijk best zuinig op ben!
     
  9. ladydd

    ladydd Bekend lid

    23 dec 2012
    571
    0
    0
    NULL
    NULL
    hoe weet je dan hoeveel vrije dagen je hebt etc???
    want met 36 en 24 zal dat wel wat anders zijn.
     
  10. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    30 mrt 2009
    12.507
    5
    38
    Bij ons kreeg je zoveel uur per gewekt uur. Iedere maand bouwde je op. Dat stond op je loonstrook
     
  11. ladydd

    ladydd Bekend lid

    23 dec 2012
    571
    0
    0
    NULL
    NULL
    okay ja dat is bij ons anders. bij m'n 36 uur heb ik 240 vrije uren namelijk.
     
  12. Hopmarjanneke

    Hopmarjanneke VIP lid

    10 jul 2008
    13.548
    524
    113
    Vrouw
    Docent Frans (in opleiding)
    Duitsland
    Dat is gewoon naar rato van het aantal uren dat je werkt. daar heb je je contract niet voor nodig hoor. wanneer jij nu naar 24 gaat is dat 66,6% van je vorige contracturen... dan heb je ook recht op 66,6% van je vakantiedagen.
     
  13. Hopmarjanneke

    Hopmarjanneke VIP lid

    10 jul 2008
    13.548
    524
    113
    Vrouw
    Docent Frans (in opleiding)
    Duitsland
    Noou 66,6% van 240 is 160 uur verlof
     
  14. ladydd

    ladydd Bekend lid

    23 dec 2012
    571
    0
    0
    NULL
    NULL
    okay nooit geweten!!
    maar dan toch mag hij zonder handtekening toch niks veranderen??
    en heb ik het recht toch om het contract thuis te krijgen??
     
  15. Hopmarjanneke

    Hopmarjanneke VIP lid

    10 jul 2008
    13.548
    524
    113
    Vrouw
    Docent Frans (in opleiding)
    Duitsland
    nee daarvoor hoef je geen nieuw contract te krijgen oid. Een brief met daarin de bevestiging dat jullie hebben afgesproken dat je 24 uur gaat werken ipv 36 uur. daar hoeft niet direct jou handtekening onder te staan hoor. Die bevestiging wordt dan een odnerdeel van je contract.

    Ik heb in eerste instantie een jaarcontract gekregen, die heb ik ondertekend. Daarna een brief over mn vaste aanstelling.... heb ik niets voor getekend. Ik krijg jaarlijks een brief met een bevestiging van mijn loonsverhoging. Die voeg ik bij mijn contract meer niet. daarvoor hoef ik niet nog extra te tekenen hoor.
     
  16. Hopmarjanneke

    Hopmarjanneke VIP lid

    10 jul 2008
    13.548
    524
    113
    Vrouw
    Docent Frans (in opleiding)
    Duitsland
    Het risico bij een volledig nieuw contract is dat je alles dubbel moet checken op evt addertjes onder het gras. je werkgever zal eens in de verleiding komen om er gekke dingen in te zetten.
    Er wijzigt nl hoegenaamd niets.... alleen je contracturen. dus waarom een compleet nieuw contract willen?????
     
  17. ladydd

    ladydd Bekend lid

    23 dec 2012
    571
    0
    0
    NULL
    NULL
    zo correct met loonverhoging etc is mijn baas niet echt.
    die volgt vaak zijn eigen regeltjes.

    stel dat hij dwars wil zitten dat ik thuis bewijs dus mijn contract heb zodat hij niet wat kan veranderen zonder dat i het weet...
     
  18. Hopmarjanneke

    Hopmarjanneke VIP lid

    10 jul 2008
    13.548
    524
    113
    Vrouw
    Docent Frans (in opleiding)
    Duitsland
    maar heb je dan zelf geen afschrift van je contract????
     
  19. ladydd

    ladydd Bekend lid

    23 dec 2012
    571
    0
    0
    NULL
    NULL
    nee met de verhuizing is er een map zoek geraakt namelijk en nooit meer terug gevonden en daar zat mijn contract bij in.
    heel vaak gevraagd of hij ff een nieuwe wil geven maar daar is ook al het wachten op
     
  20. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    30 mrt 2009
    12.507
    5
    38
    als jij ook een kopie hebt kun je toch aantonen dat jij daar niet voor getekend hebt. ik denk dat je veel beren op de weg ziet die er niet zijn
     

Deel Deze Pagina