Ga straks ffetjes bijlezen! Was erg gezellig gisteren met vriendinnetje en kindje. Nu zo ff naar de optocht. Meidje in onze groep maakt onze pakken, en had speciaal een zwangerschapspak gemaakt dus het past! Pfff kostte wel wat moeite. Schoenen gaat nu niet meer dus mag me moeder zo ff aandoen haha. Damn ik voel me echt zon dikke koe. En de komende weken gaat ie alleen nog maar meer groeien hihi. Ben benieuwd wat dat wordt!!
De eerste 2 dagen (wachtdagen) zijn voor je eigen rekening en dus volledig onbetaald. Helaas. En volgens mij werkt het ook al jaren zo hoor, maar ik kan me natuurlijk vergissen.
Ff klagen vanaf mijn telefoon. Ben nu aan het werk maar wordt echt helemaal gek van die buik, het lijkt wel eenkanonskogel. Keihard en ieder uur wel krampen. Nu toch maar de knoop doorgehakt bij 34 weken met verlof te gaan.
Daar zou ik t niet alleen bij laten schat, ik zou per direct minder uren gaan werken als je je kindje nog een tijdje in je buik wilt houden.... Niet om je bang te maken ofzo, maar dit is echt niet goed zoals je t omschrijft.... Echt even een stapje terug, je buik is de baas... @amezen, ooh okee, ja dan krijg je idd niet betaald nee....weet ook niet meer precies hoe t bij mij ging hoor, is immers al een hele tijd geleden
Leuk maartje!! Lief hoor dat ze een pak voor je hebben gemaakt! Foto???? Pookie goed van je om eerder te stoppen! Wel erg vervelend je harde buiken zeg... ff goed in de gaten in houden... Nou zeker stil.. scheelt wel weer bijlezen hihi Straks als we verlof hebben word het weer drukker denk ik Hier gaat het wel ok, ben wel weer delen van de dag supermisselijk... echt zooo niet leuk. Gelukkig kan ik mezelf heel goed dwingen om te etrn... kleine heeft toch eten nodig he?
Zeker stil hier. Ik heb ook geen zinnige aanvulling. Heb vandaag echt he-le-maal NIKS gedaan. Boek gedownload en voor het eerst op de e-reader gelezen, beetje tv gekeken en geslapen. Echt heerlijk! Hele dag verder dan ook weinig last gehad.. TOTdat ik opstond. Even de keuken opruimen, niks geen grote schoonmaak, maar gewoon vaatwasser uit- en inruimen en wat eten voor mezelf maken (vl heeft etentje met werk). Pff gelijk weer die nare lage buikpijn. Baal ik echt van! Dus inmiddels weer op de bank. Hoewel ik het denk ik niet kan laten om straks toch nog even de was op te vouwen. Maar dan doe ik dan wel zittend op de bank..
@wondertje; balen zeg van je werk. Jammergenoeg is het vaak zo dat uitzendkrachen zo aan de kant geschoven worden. Vergeet alleen niet dat het uitzendbureau waarschijnlijk wel een verplichting heeft naar jou toe afhankelijk van hoe lang je voor ze gewerkt hebt. @amezen ; fijn dat je je beter voelt na een rustdagje. Ego; vanmiddg toch maar de vlos gebeld. Morgen weer een plas inleveren en zolang er geen regelmaat in de harde buiken of krampen zit hoort het er gewoon bij. Dus waarschijnlijk moet ik maar wel wat rustiger aan gaan doen. Ik weet eigenlijk alleen niet of er regelmaat in zat vandaag, het was gewoon om de haverklap en zeer vervelend tijdens het werk..... Misschien toch maar een contraction tracker app op mijn telefoon zetten.
Ik heb ook zo'n app op mijn telefoon staan Pookie! Balen joh van de harde buiken! Iedereen die het moeilijk heeft een hele dikke knuffel!!!! Mijn vader is hier gezellig, dus we zitten even gezellig aan de thee. Vandaar dat ik er zo weinig ben!
@wondertje, wat een rotstreek zeg van je werk dat je dat zo even te horen kreeg! Knuffel meid! @BFG, wel even in de gaten houden hoor! @bloem fijn dat je je beter voelt. @pookie, rustig aan doen hoor! @regelmaat van krampen, Ik keek gewoon op de klok/ horloge om de regelmaat bij te houden. @me, vandaag bij de dietiste geweest en ze vond mijn zelf aangepaste manier van eten echt al heel erg goed. Nu ben ik wel opgelucht dat ik het dus al goed heb gedaan de afgelopen tijd. Zelf moet ik alleen dan achter een glucose meter aan bij de gyn. Het is al 2 weken geleden dat ze ontdekte dat mijn suiker verhoogd was en over twee weken prikken ze pas om te kijken of mijn suiker nu goed is met het dieet. Zit dus al een maand tussen.
@unexpected; fijn dat je de bevsetiging hebt dat je het goed doet. Nu nog goede testwaarden. Zwaai en welterusten
Ben inderdaad wel meer gerustgesteld. Was de hele tijd bang dat het niet goed genoeg was en dat dus gevolgen had voor mijn kindje.
Hier op naar de vk voor controle. Voel me al veel beter dan in het weekend gelukkig Daarna vanmiddag groeiecho. Ben best een beetje zenuwachtig. En vindt het gek dat dit als alles goed is de laatste echo's wordt Fijne dag meiden!
Frommel: succes bij de vk en veel plezier vanmiddag bij de echo! Ik mag om 11.15! Krijg je trouwens bij 35/36 weken geen liggingsecho? Dat doen ze hier nl wel. Unexpected: fijn dat het zo goed gaat! Idd wel gek dat er zo lang tussen het prikken zit. Pookie: balen van die harde buiken! Toch maar wat rustiger aan doen dus. Hier: straks de echo en vanavond krijgen we een voorlichting en rondleiding in het ziekenhuis. Ik wil poliklinisch bevallen en vind het een fijn idee dat ik alvast weet waar ik terechtkom en wat me te wachten staat. Verder lekker een rustig dagje ervan maken! Fijne dag allemaal!
@Woerdie: Balen zeg zo'n off-day! Maar fijn dat je je inmiddels weer beter voelt! Nog iets gehoord van je leidinggevende? @wondertje: Jeetje wat balen van je werk zeg! Kan dat zomaar, dat ze je contract per direct opzeggen?? @bfg: Heerlijk zeg dat je kamertje vorm begint te krijgen wat inrichting betreft! @pookie: Verstandig hoor om met 34 weken met verlof te gaan! @Amezen: Heerlijk hè, zo'n e-reader! Ik vind het een ideaal ding! @unexpected: Goed hoor dat de diëtiste tevreden is!! @echo's: veel plezier en succes meiden! @ego: Vannacht gelukkig wel aardig door kunnen slapen, lekker dagje vrij vandaag dus dat is wel lekker. Ga vandaag de truitjes en rompertjes strijken, dan is alles gewassen en gestreken... Leuk hoor, zo'n kast vol met dat kleine spul! Gisteren had ik verplichte cursus tot 16.30, dus toen ik thuis kwam was ik echt helemaal op... Gelukkig hoef ik daardoor vandaag niet meer speciaal terug te komen voor die cursus, dat scheelt weer. Fijne dag allemaal!
Helleuh! Frommel: succes bij de vk en veel plezier bij de echo! Unexpected: wat goed dat de diëtiste tevreden was! Ego: ik ben MOE! Niet normaal. Ik kan mijn ogen amper open houden De kindjes waren vanochtend om 4.30 aan het huilen en gillen in bed, heeft geduurd tot 6.00 of zo, of nog wel langer.. En om 7.00 ging de wekker want om 8.30 hadden we een afspraak op het consternatiebureau Tuurlijk lagen beide boys weer in diepe slaap, dus uit bed geschopt, boterham erin en gaan. De oudste is overmorgen 3,5 en die is dus al gewoon 108,5 cm lang! Terwijl Kyran van 1,5 net de 80 cm aantikt. Aiden moest de ogentest nog doen want dat ging de vorige keer niet zo. Maar nu deed hij het hartstikke goed en hij ziet prima, gelukkig. Toen mocht hij van zijn eigen zakcentjes een mooie nieuwe puzzel kopen, daar is hij namelijk hele dagen mee bezig. Hij heeft 2 leuke cars puzzels van 100 stukjes elk en de 1e zit al bijna in elkaar! Knapperd. 6+ staat er op. Dat las hij zelf al op, haha! Soms wel een beetje lastig hoor, hij leest al best veel letters en zo dus ik hoop dat hij zich een beetje kan vermaken tot groep 3. Eerst maar eens naar groep 1 en zo. Gelukkig wordt hij ook helemaal blij van bouwen, kleuren en knutselen. Maar merk wel dat hij echt wel aan school toe is. Half jaartje nog..
mogguh @unexpected, goed dat je zelf al een hoop goed deed qua eten! dat scheelt zit idd wel lang tussen prikken, maar denk dat er ook weer niet te kort tussen moet zitten omdat je anders misschien nog geen effect kan waarnemen?? (gokje) @geranium, fijn zo'n rondleiding, weet je waar je straks heen moet als t zo ver is hihi @skatje, oei zwaar....sterkte vandaag! @frommel, fijn dat je je alweer wat beter voelt! hoop dat t zo goed blijft gaan! @pookie, heb je al urine in kunnen leveren? in principe zijn harde buiken ook geen ramp, maar t moeten er ook weer niet teveel zijn...als het nou aan blijft houden (en t is geen blaasontsteking) zou ik toch even met de bedrijfsarts gaan praten of je minder uren kan gaan werken tot aan je verlof, ookal is t nog maar een paar weekjes... @maartje, ml weer thuis vandaag? je hebt overigens ook boekjes over zwangerschapsyoga, dan kan je t gewoon thuis uitvoeren maar lees je wel de theorie e.d. heeft mn mams vroeger gebruikt en ik heb t boekje wel liggen maar doe er dus eigenlijk nisk mee omdat ik naar lessen ga @hier, vanaf vanmorgen al gelijk een zeurende buik, en bandenpijn lijkt ook erger dan ooit. normaal met lopen wordt t wel iets minder, maar nu lijkt t alleen maar erger te worden...op een of andere manier voel ik soms ook een druk van binnenuit ofzo, heel apart. maar niet constant, dus t zal allemaal wel wel vanmorgen weer zo'n menstruatiegeur, maar verder geen kloddertjes slijm geloof ik? blijf t wel ff in de gaten houden hoor ons meisje heeft verder mn ribben ontdekt ze zat in de auto vanmorgen lekker met dr voetjes onder mn ribben te porren, en was ze net gestopt, hobbeltje in de weg en hoppa voet in mn ribben. was ff een *oef* momentje hihi en kon me gelijk voorstellen dat ik straks met gekneusde ribben rondloop als ze mn ribben leuk blijft vinden @meevallertje, leuk bericht gehad dat we in maart t e.e.a. uitgekeerd krijgen mbt levensfaseverlof ofzo, krijgen we miv dit jaar dus gewoon volledig maandelijks uitbetaald ofzo, maar van voorgaande jaren krijgen we gestort (of we kunnen t omzetten in verlof als we willen), nou betaal maar uit! was best leuk bedrag nooit geweten . en laat ik nou net t idee hebben om mn camera in te ruilen voor een slagje beter/nieuwer dat plan zou nog wel eens heel gauw werkelijkheid kunnen worden! dus ik ga me weer eens lekker verdiepen in de verschillende modellen
@Skatje: Zo, das een einstein in de dop! (nou ja, die kon geloof ik helemaal niet zo goed lezen) @Frommel: hoop dat alles goed is bij de VK! @BFG: leuke, nieuwe camera! Bij mij begint het ook te kriebelen, ik heb naast een goeie maar ouwe camera ook een (nu verouderde) semiprofessionele videocamera die fotos kan maken, maar eigenlijk wil ik een Spiegelreflexcamera Alleen daar moeten dan ook hele goeie lenzen bij vind ik, en dan wordt het wel een heul duur grapje. Een baby is natuurlijk een goeie aanleiding, maar ja, eigenlijk heb ik ook wel goed werkende apperatuur...
Even ego, kom vanavond uitgebreid reageren! Mini had er weer geen zin in, dus nu wachten tot de volgende poging haha.. Echt net zn zus! Ik lig nu in bed. Ga even een uurtje of twee slapen en dan gaan we vanavond naar mijn schoonouders. We eten daar (Zal naar je zwaaien vanuit de auto Amezen ) Als we vanavond terug zijn ben ik weer van de partij!!! Fijne dag meiden. Iedereen met een echo, controle etc heel eel succes en voor iedereen die 'm nodig heeft een dikke knuffel.