Wie nog meer voor een (2e) kindje in 2013?

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Lovely24, 22 okt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Marlous

    Marlous Fanatiek lid

    19 nov 2010
    2.066
    0
    36
    Beetjemama, wel fijn dat je er nu zo rustig onder bent en dat ze je zo goed in de gaten houden.

    maar dan is de kans 70 – 90 % dat het wel goed gaat! Positief blijven!


    PCOmama, Wauw wat super!!!! Meisjes zijn leuk! (en jongens ook, maar daar heb ik minder ervaring mee :D)

    Ik wil ook een foto!!! (had ik al verteld dat ik heeel nieuwsgierig ben…?) Heb je toegevoegd.

    Haha Fryskfamke, je hebt een dubbelganger bij Wordfeut, hahaha. Ik heb nu een compleet vreemde uitgenodigd, vandaar dat zij nog niet heeft gereageerd… zal eens kijken :D

    Mamv1, wat kansloos, zo’n buurvrouw… Zoek een hobby zeg… of een eigen leven…

    Foofer, haha, ja manlief is er blij mee :D Wat betreft mijn broer is het een heel ander verhaal, ze zijn wel echt blij voor ons, maar daar zit natuurlijk een heel verdrietig randje aan. Heb gister nog even contact gehad, ze zijn aan het twijfelen of ze dit weekend op mijn verjaardag komen. Niet omdat ze niet blij zijn voor ons, maar meer om de moeder-dochter blijdschap te vermijden. Dat is kennelijk heel moeilijk voor ze. Dat begrijp ik wel, het is voor ons ook anders dan bij N. Toen was iedereen gewoon heel blij.
    Of ze gaan adopteren weet ik niet. Ook niet of dat allemaal kan en hoe ze er in staan. Het is nog heel vers, ze weten dit pas sinds november, dus ze zijn nog veel aan het verwerken…

    Ik had gister de hele dag zeurende buikpijn… nu weer niet, slaap heeft me denk ik goed gedaan. Ben nu ook niet zo misselijk J

    Hartediefje, het wordt wel spannend! Valentijn.. ik heb er weinig mee en manlief al helemaal niet. Tenzij je een kaartje stuurt nar je stiekeme liefde terwijl je net 16 bent geworden, dan vind ik het wel leuk!

    Lovely ook al zo spannend… Maar je NOD is morgen toch? Of klopt je banner niet. Dan zou het donderdag ook wel zo kunnen zijn :)
    Tja, ik snap je ongeduld ook wel, helemaal omdat er hier een paar hele snelle verhalen tussen zitten. Waarschijnlijk zie je ook overal zwangere vrouwen lopen. Maar ronde 2 is natuurlijk nog heel vroeg, er zijn ook zat vrouwen die in rond 12 of meer zitten… Soms moet je jezelf een beetje rustig houden

    Janna, ik dacht altijd dat het een grapje/smoesje was, een winterdepressie, maar het bestaat echt! Heb je dat ook met mooie winterdagen, bijvoorbeeld koud met zon? Of de heel winter door?
    Nou, ik wens jou heel veel voorjaar en zon toe! En eigenlijk ons allemaal wel een beetje :) Het schijnt dat je in de tropen moet gaan wonen, daar komt het niet voor! Is wel een beetje ver weg…

    Zooooooo ik ben weer bij :) Nu maar eens werken, heb veel te doen! Tot later!
     
  2. Hartediefje1988

    Hartediefje1988 VIP lid

    19 apr 2009
    7.238
    570
    113
    Vrouw
    Gastouder zzp
    marlous als je jonger bent en net erbij komt kijken is het wel leuk idd. Ik heb er helemaal niets mee. Vriend wel.. maar ja ik doe er echt niets mee met Valentijnsdag. Spannend dat wel maar denk toch niet dat raak is heb zo een gevoel vandaar dat ook zeg als vrijdag nog niet ongie ben er wel ff testje tegenaan gooi.
     
  3. Fryskfamke22

    Fryskfamke22 Fanatiek lid

    22 jan 2010
    1.594
    0
    36
    Verkoopmedewerkster
    @hartendiefje
    haha ja dat herken ik ;) toen ik zwanger was geraakt in 2011 ;) ik was oudjaarsdag ziek ziek en nog eens ziek ! hoge koorts diarree ... nog wel gewerkt die dag... maar veel naar de wc geweest ;)

    eind januari hadden we een positieve test in handen;)
    was toen rond 25 dec voor het laatst ongi geweest ;)

    @lovely
    balen meid ! miss toch te vroeg getest ? hopen !!!!

    @janna
    zijn echt veel mensen die er last van hebben he... vooral rond de ''donkere'' dagen.... ik heb het alleen als het herfst is !! met regen en harde wind :p ! daar kan ik niet zo goed tegen ! op naar het voorjaaaaaar :D !!!
     
  4. Marlous

    Marlous Fanatiek lid

    19 nov 2010
    2.066
    0
    36
    Heb even in het lijstje gekeken, het is je eerste ronde, toch? Dan kan het natuurlijk ook zo zijn dat je cyclus net een dag of wat langer is dan je denkt. Ik had dat bij N. Ik ging de eerste maand uit van een keurige cyclus van 28 dagen. Alleen was die van mij keurig 35 dagen... Dan denk je dat je overtijd bent, maar je bent nog midden in de maand. Rustig afwachten inderdaad. En misschien is het wel raak en ben je daar zo ziek van ,haha! :)
     
  5. Hartediefje1988

    Hartediefje1988 VIP lid

    19 apr 2009
    7.238
    570
    113
    Vrouw
    Gastouder zzp
    fryskfamke ik wacht het af klinkt wel allemaal bekend hoge koorts zo loop ik ook rond (ja liggen lukt niet met een kleuter om je heen). Gelukkig gaat zij nu wel weer halve dagen school sinds gisteren, hele dagen te vermoeiend voor der, is nog niet helemaal opgeknapt.
     
  6. Hartediefje1988

    Hartediefje1988 VIP lid

    19 apr 2009
    7.238
    570
    113
    Vrouw
    Gastouder zzp
    Marlous nee is al 3de ronde, zijn sinds december bezig voor brusje.
     
  7. Marlous

    Marlous Fanatiek lid

    19 nov 2010
    2.066
    0
    36

    Oooooh, maar dan ga ik ook voor de theorie van frysk, jajajaja, lekker ziek de zwangerschap in :D

    Handig he, ziek zijn met een kleuter in huis... Was laatst ook ziek, en blij dat N. nog naar bed gaat in de middag... pfff... beterschap!
     
  8. Hartediefje1988

    Hartediefje1988 VIP lid

    19 apr 2009
    7.238
    570
    113
    Vrouw
    Gastouder zzp
    ziek zijn met peuter erbij nee neit echt handig maar ja doet er neits aan hihi.
    Ben al blij dat zij voor groot deel al is opgeknapt en dus de ochtendje in hoeverre ze het red naar school kan, wel met afspraak gaat neit dat ze mij bellen. De energie bij haar als bij mij is dan ook erg ver weg nog ergens achter gebleven... Komt door vele hoesten vooral snachts waardoor dus een slechte nachtrust en de rest van de dag geen fut of energie om wat te doen.
     
  9. Fryskfamke22

    Fryskfamke22 Fanatiek lid

    22 jan 2010
    1.594
    0
    36
    Verkoopmedewerkster
    @ziek zijn met een kleine..

    Geen ervaring mee gelukkig, ben nooit ziek eig... wel eens een dag van bah voel me niet lekker... maar nooit ziek in bed gelegen ofzo..

    @hier
    beetje ongi krampen ( nog steeds) zal er allemaal wel bij horen haha
    het mag van mij zsm opgang komen :) we klussen vrolijk verder, en we zullen het allemaal afwachten :)

    vandaag lekker vrij geweest. heerlijk genoten van mn kleine vriendje :) morgen weer werken !
     
  10. BeetjeMama

    BeetjeMama Fanatiek lid

    25 nov 2012
    1.125
    0
    0
    @ Marlous; ja tot nu toe ben ik nog rustig! Maar weet niet of ik dit volhoud zo haha. Blij in ieder geval als ik de eerste echo heb gehad en hopelijk een kloppend hartje kan zien. Dat is stap 1.

    @ Hartediefje; ik duim voor je! Maar kan inderdaad ook een langere cyclus zijn. Ik had ook een cylus van zo'n 40 dagen ofzoiets na het stoppen met de pil. Hopelijk voel je je snel beter!

    @ Hier; nog even langs mijn schoonouders geweest met vriendlief en daarna zijn we met de hond naar de hei gegaan. Die is nu lekker gewassen en ligt hier te slapen. Is die ook eens rustig! Nog 11 dagen en dan gaan we kijken naar onze toekomstige puppy (dan 4 weekjes)!
     
  11. avon

    avon Fanatiek lid

    6 apr 2010
    1.177
    0
    0
    verpleegkundige
    Regio Groningen
    @beetje mama
    Welke puppy wordt het?? (ras)
    Welke hond hebben jullie al?

    @hier
    Nog geen bloed gezien vandaag, zal je net zien dat mijn cyclus nu langer dan 28 dagen gaat duren;)
    nou ja wachten maar geduldig af.
     
  12. Lovely24

    Lovely24 Niet meer actief

    @Beetjemama
    Ja was inderdaad 2v5 test.
    En ik ben ook gaan googlen daarna....en ik lees denk bij 50% van de mensen dat het uiteindelijk wel positief was en bij 50% dat het dus niet zo was dus het is nog even afwachten.

    @Marlous
    Ja je hebt ook gelijk hoor en dat is ook helemaal waar zoals je het zegt maarja hier kun je gelukkig ook kwijt hoe je je eigenlijk diep van binnen voelt :p
    En inderdaad NOD is morgen.
    1e maand was 35 dagen, vorige maand 32 dagen dus heb een gemiddelde van 33 dagen genomen.

    @Avon
    Spannend meid!!


    @Hier
    Nog niet ongesteld geworden ;)
    Verder heb ik gewerkt vandaag, daarna bij mijn moeder gegeten met L. en haar weer meegenomen.
    Ze is weer niet helemaal lekker, dus ze ligt er lekker alvast in.
    Ik ga zo ook in de relaxstand op de bank :p
     
  13. BeetjeMama

    BeetjeMama Fanatiek lid

    25 nov 2012
    1.125
    0
    0
    @ Avon; de puppy wordt een Petit Brabancon. De hond die we al hebben is een Petit Brabancon :p

    @ Lovely; ja kan nog alle kanten op, maar ik blijf toch positief haha. Ik duim voor je!
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • Flipke.jpg
      Flipke.jpg
      Bestandsgrootte:
      22,2 KB
      Weergaven:
      4
  14. Fryskfamke22

    Fryskfamke22 Fanatiek lid

    22 jan 2010
    1.594
    0
    36
    Verkoopmedewerkster
    @lovely
    spannend meid! duim duim duim!!
    Beterschap daar bij jullie! niks aan :(
    ik lig/ hang in de zelfde stand als jou hihi
    heerlijk :-D

    @beetjemama
    wauw dat is een mooi hondje! ! ik ken dit ras geloof
    ik niet! ? echt een schattig kopje hihi ! al een naam in gedachten?
     
  15. avon

    avon Fanatiek lid

    6 apr 2010
    1.177
    0
    0
    verpleegkundige
    Regio Groningen
    afgesproken met VL dat als ik morgenochtend nog niet ongi ben gaan we testen.
    alleen zegt mijn gevoel nog steeds dat ik niet zwanger ben, (maar ja daar was ik bij Casper ook van overtuigd) dus vl vind dat reden genoeg om wel te testen:).

    @beetje mama
    Wat een poepie zeg. Ik ken het ras ook niet maar wel schattig.
     
  16. Lovely24

    Lovely24 Niet meer actief

    @Beetjemama
    Hihi, wat een leuk bekkie heeft ie :D

    @Avon
    Mijn gevoel zegt ook nog steeds van niet...
    Collega's zijn er van overtuigd dat het wel zo is :p

    Spannend!! Ben toch wel benieuwd hoe het bij jou is..


    Blijf een gevoel in mijn buik houden dat ik elk moment ongesteld kan worden ieder geval.
    Nu hopen dat ik me kan inhouden tot donderdag ochtend met testen ipv morgen.
     
  17. Janna

    Janna Fanatiek lid

    @eisprong voelen: voor mijn zwangerschap voelde ik 'm nooit. Na mijn zwangerschap is mijn cyclus behoorlijk veranderd en ik begin het vermoeden te krijgen dat ik 'm nu wel voel. Ik heb iig iedere keer rondom mijn vruchtbare periode pijn bij mijn baarmoeder. Het is een beetje een (licht) stekende pijn, die steeds aanhoudt. In het begin maakte ik me er zorgen over, want ik kende het niet, maar ik begin het steeds meer te herkennen en te merken dat het iedere keer precies samenvalt met mijn vruchtbare periode. Dus ik denk dat dat het dan moet zijn.

    Nee, is zeker geen grap. Het bestaat echt en dan niet dat ik er een beetje meer chagrijnig van ben (de bekende "winterdip"), maar echt een depressie die een paar maanden duurt. Voor mijn dochter kwam hebben wij wel periodes gehad, waarin mijn man op mijn vrije dagen niet naar zijn werk ging voordat ik uit mijn bed was. Als ik eenmaal uit mijn bed ben, heb ik wel de discipline om niet terug te gaan, maar anders kon ik me zomaar de hele dag in bed verstoppen. :( Het heeft jaren geduurd dat ik van mezelf kon accepteren dat het voor mijn doen gewoon ok was als ik om half tien 's ochtends gedoucht, aangekleed en met ontbijt achter de kiezen op de bank zat. Dat ik dan een grote meid was, ongeacht of ik verder die dag nog iets nuttigs deed. De goede (= minder slechte) en slechte dagen wisselen elkaar wel af en toe af, maar dat hoeft niet per se op mooie winterdagen. Is niet echt een pijl op te trekken.
    Naar de tropen helpt inderdaad. Ik ben een keer naar Athene geweest, en hoewel dat geen tropen zijn, is het wel zuidelijker en heeft dat me heel goed gedaan. Helaas ken ik niemand in de tropen... :p Mijn man en ik hebben het wel eens over emigreren gehad in verband hiermee, maar wij willen in Nederland blijven. We zijn rasechte hollanders, voelen ons hier thuis, hebben onze familie hier... Kortom: buitenland is (in onze beleving) voor vakanties!

    @lovely: ik duim nog steeds voor jou hoor!

    @beetjemama: wat een lieve foto van je hond! Echt een schattig koppie!

    @avon: toen ik positief testte van mijn dochter, was ik er ook van overtuigd dat ik niet zwanger was, ook al was ik twee dagen over tijd. Ik voelde niks dat op een zwangerschap kon duiden. Hopelijk is het toch raak voor jullie.
     
  18. Lovely24

    Lovely24 Niet meer actief

    Ik heb trouwens echt onrustig geslapen vannacht er door.
    Ben een paar keer wakker geweest waardoor ik tussendoor steeds dezelfde droom had dat ik positief testte.
    Balen joh, steeds als ik wakker werd :p

    Hopen dat ik vannacht wel normaal kan slapen!

    Wat het onbewust allemaal met je kan doen he!
     
  19. wannabemom24

    wannabemom24 Bekend lid

    26 jun 2010
    555
    0
    0
    Den Bosch
    Wowwie wat een hoop gebabbeld hier!! :D
    We zijn een paar daagjes naar DisneyLand Parijs geweest was erg leuk wel koud en we zijn snotverkouden teruggekomen dat is wel minder maar ja.

    @ beetjemama waaauw gefeliciteerd meid!! Het is je zo gegund!!
    Wat een heerlijk nieuws!

    @ Marlous jij ook gefeliciteerd top zeg!!

    @ littlewonder23 ook gefeliciteerd!! Veel streepjes deze dagen super!

    @ speen hier ook meestal alleen in bed of als we lang in de auto moeten zitten. En als ze ziek is mag ze hem van mij ook wat vaker. Wil ook rond haar 2e verjaardag er vanaf zijn. Vind dat van Sinterklaas wel een goed idee maar als het december is is ze alweer 2,5 dus denk dat het hier een verhaaltje goede fee wordt of iets dergelijks :D

    @ mamsie86 jeetje meid al zo lang ziek, gelukkig weet je wat meer beterschap hopelijk knap je snel op!

    @ Hartediefje al getest meid?

    @ Pcomama leuk een dochter!! :) Gefeliciteerd!

    @ Lovely hopelijk heb je donderdag positest!!

    @ Avon Spannend hoor hoop op een positest!!

    @ hier ook nog niet ongesteld geworden maar ja omdat vorige maand mijn cyclus 25 dagen was wil dat niet zeggen dat dat nu weer is natuurlijk. Ik wacht denk zowiezo tot het weekend, en waarschijnlijk ben ik toch niet zwanger want met zon rare cyclus en er vanuit gaand dat ik voor het bruinverlies mn ei heb gehad weet ik het allemaal niet meer. Ben er ook een stuk minder mee bezig gelukkig.Want je kan jezelf echt gek maken zeg.

    Net weer ff naar mn meisje geweest haar neusje zit helemaal verstopt en hoest zichtzelf heel de tijd wakker en dan wil ze bij mama zijn, erg vermoeiend maar ze is het waard!
     
  20. Lovely24

    Lovely24 Niet meer actief

    @Wannebemom
    Wat leuk, Disney!!!

    Zou er ook zo graag weer eens heen willen.

    Hoe vond de kleine meid het?
     

Deel Deze Pagina