Ik heb ook 2 britjes!! Gelukkig niet megakieskeurig.. je hoort verhalen dat als je veranderd van kattengrit ze er niet meer op gaan blabla.. nou deze denken: Als je mot..dan mot je! Dus schijten met die handel
Pff heb het er wel moeilijk mee hoor. Moeilijker dan bij mn eerste. Na mn bv ook weer gewoon vol gaan roken (althans, een pakje per week, dus valt mee, maar toch). Met stip mijn slechtste eigenschap...
Hallo meiden! Ik kom gezellig meepraten! Ben 27 augustus uitgerekend. Nu kan ik al een paar cm van mijn baarmoeder boven me schaambot voelen.. Maar nog lang geen buikje te zien ben ik bang. hoe hoog zitten jullie buikjes inmiddels?
Maggiemagpie, lukt het je dan niet om niet meer te beginnen? Als je al zo lang niet meer gerookt hebt, is het zeker niet je lichaam die ernaar snakt. Of wil je niet stoppen? Welkom Lovekisses.
Het ergste is, ze zijn zelfs maar 50% brit hun vader is een wedstrijd brit hun moeder is gewoon een huis-tuin-en keukenkat. kattengrind en voer gelukkig geen moeite mee, maar smaakje natvoer is ook altijd lastig.. met 1 kattenbak was de jongste meneer het niet eens, die ging dat doodleuk op de bank of zitzak zitten piezen.. bah nu met 2 bakken die elke week goed uitgesopt worden zijn ze wel tevreden.. de oudste is gewoon een beetje dommig en zooooooo schattig Gaan die van jou ook altijd op hun rug liggen met opgetrokken pootjes?
Welkom Lovekisses! Bij mij is wel al wat te zien, maar schijnt bij een tweede altijd sneller te gaan. Bij de eerste begon ik rond 18 weken echt een buikje te krijgen. Upkedupke, ik denk inderdaad dat dat het is. Ik wil het gewoon niet. Vind het te gezellig, is voor mij echt een gezelligheidsding. Ik ga bijvoorbeeld niet op mn werk buiten staan blauwbekken... ik kan ook een jaar niet roken en dan weer een sigaretje opsteken en het gewoon weer net zo lekker vinden! Ach, ik sport veel en heb een goeie conditie, daar probeer ik het maar een beetje mee goed te praten. Maar goed, tijdens mijn zwangerschap vind ik wel not done en doe ik het dus ook niet.
Als je dat kunt, vind ik het knap. Bij mij was het OF niet roken OF veel roken incl blauwbekken haha.
Whaha mafketels! Ja die van ons komen uit het asiel, zijn 2 zusjes die als kitten doodleuk in een doos op straat waren gedumpt.. zo sneu.. (als ik die persoon tegenkom maak ik hem af .. ! Weet geeneens wie het is maargoed ) 1 had dichtgeplakte oogjes omdat ze ontstoken waren.. volgens die mevrouw bij het asiel was het helemaal geel en dik van de pus..zo zielig.. dus die was in het begin echt heeeeeeeeeeeeeeeeel schuw... toen zei mijn vriend: Neee die neem ik niet hoor.. neem d'r zusje alleen.. ik zo NEE we gaan ze niet nog een trauma bezorgen door ze uit elkaar te halen.. ! Dus hebben we ze toch allebei genomen en die ene die eerst heel schuw was is mijn kroelkippie geworden (ik noem d'r kroelkippie omdat ze altijd met d'r kop naar beneden gaat en met d'r kont omhoog dan lijkt het net een kippenkont.. ) Als ik weg ga, of uberhaupt naar de slaapkamer loop (dan denkt ze dat ik wegga..) gaat ze lopen miauwen en dan mag ik niet weg.. lief he? Dus zij is helemaal naar mij toe getrokken en die zus naar mijn vriend whehe.. zij komt altijd s'nachts ook tegen mijn buik en de beeb aanliggen.. gaat ze liggen spinnen gek beest.. D'r zus gaat niet op d'r rug maar die slaapt heel lomp... met 1 pootje voor d'r oogjes zo van: Als het licht aan gaat, zie ik lekker niets van dat felle licht! Wel grappig.. die andere die naar mij toegetrokken is.. luistert ook altijd he.. als ik s'middags even een dutje ga doen wat tegenwoordig routine is rond een uur of 15u a 16u.. dan zeg ik Nina.. kom je slapen? En dan huppelt ze naar de slaapkamer en komt ze erbij liggen whaha! Mooi he? Ow nat voer.dat willen ze alleen in VIS.. geen rund, kip, gevogelte of wat voor smaak dan ook..nee VIS VIS VIS en nog eens VIS! Maar krijgen ze hier maar 1 x per week, dus da's natuurlijk een hele traktatie..en dat weten ze..zondag is VISDAG! Dus als wij het even vergeten zitten ze naast je op de bank je aan te gapen als een malle van Hallooooooooow.. gaat er geen lampje branden?? IK WIL VIS.. NU! Gister was ik met ze naar de dierenarts geweest voor de februari gebitsmaand..dacht nou laat ze er maar ff naar kijken, kost toch niets..en de 1 heeft van jongs af aan een beetje gevoelig tandvlees wat rood is enzo.. maar ze eet als een malle..dus pijn heeft ze niet Maar hele tijd gemiauw in de auto whahahaha en bij DA dachten ze slim te zijn.. door niet uit het mandje te komen.. want ze keken die vrouw echt aan van: Eruit? NOOITT!! Tot de kap eraf kon van het mandje zag je ze allebei echt kijken van: Kak! ZE HEEFT ONS DOOR! Lach me rot om die beesten af en toe soms zijn ze echt zo lomp... !
hahaha dat van de reismand is zoo herkenbaar wij gaan elke avond tussen 7 en half 8 met ze spelen, zodat ze snachts niet zo druk zijn.. en als het dan 7.20 is en we hebben nog niks gedaan dat gaan ze in de deuropening naar de slaapkamer zitten (speeltje ligt in onze kledingkast) miauwen en als we opstaan gaan die kontjes omhoog en miauwen enzo echt grappig Aan natvoer willen ze wel kip, geen rund en bepaalde soorten vis moeten ze niet hebben.. ze krijgen bij ons inderdaad een keer in de week een zakje natvoer. Droogvoer willen ze ook geen rund hebben
Ja joh.. maffe wezentjes zijn het! Soms lijkt het net alsof we geen huisdieren hebben hoor.. zitten ze allebei vanaf de middag op de kast en s'avonds komen ze er pas vanaf (vlak voordat wij gaan slapen natuurlijk!) maar gelukkig zijn ze s'nachts niet druk, ze komen dan lekker bij ons op bed liggen (fijn als je van houding wilt veranderen jeeejjj)
Mensen als ik een tip mag geven.. Geen AEROSLEEP matras kopen! Want? Kraamhulpen mogen er niet mee werken ivm vocht vasthouden (mocht er een kruik gaan lekken bijv.) bij een vriendin van mij heeft die kraamhulp het matras eruit moeten halen.. zonde van het geld dus..andere vriendin heeft er 1 van de Prenatal, 50 euro.. en hebben 2 kids op gelegen supergoed dus Ennuh..ze hebben 20% korting tot en met zondag! Dus plakken maar met die stickers!
Kraam is er ook niet blij mee vanwege de luchtdoorstroming baby's koelen te snel af is mij verteld. is weer een leuk iets van de fabrikanten om in te spelen op de onzekerheden van nieuwe ouders
Juist dat heb ik dus ook weer gehoord.. en aangezien ons zijkamertje dus geen enkele kachel heeft.. zal je bekant denken dat het kind doodvriest.. DUS WEER EEN DILEMMA..wat voor matras in godsnaam? Denk dat we voor 1 van Prenatal gaan........... scheelt nog 100 euro ook.. !
Als je kindje temperatuur kan vasthouden is een aerosleep goed voor buikslapers. Een buikslaper krijg je echter door zelf je kindje op de buik in bed te leggen.
Wij hebben een pocketvering matrasje van de Ikea gehaald, was 59.99 wij hebben gelukkig wel verwarming in de a.s. babykamer
Vandaag uitermate slecht geholpen bij de Baby&Tienerstore! Kreeg als tip van een vriendin dat je daar zo'n babygeboortebox op kon halen.. nou leuk en aardig.. ik mij aangemeld.. kreeg je zo'n bon in je mailbox.. die moest je dan uitprinten.. Dus ik wil dat uit gaan printen vanmorgen..begaf mijn printer het .. althans de cartridge was leeg.. dus ik dacht Kak! Krijg je natuurlijk nooit wat mee.. maargoed.. ik ga even bellen..dus ik op internet het filiaal van Capelle opgezocht, gebeld, sta je verdorie eerst nog een half uur in de wacht.. belachelijk voor een doodnormale winkel.. nou kreeg ik eindelijk iemand aan de lijn. Verhaal uitgelegd.. "geen probleem hoor.. u kunt het gewoon via de mobiele telefoon laten zien" Want had gezegd dat ik mijn mail kon openen op mijn mobiel.. Kom ik daarheen.. Nee mevrouw we hebben een printje nodig.. Pfff.. Ik verteld dat ik nog speciaal had gebeld.. en een mevrouw had gesproken waar ik geen naam van weet.. "Nee u heeft met Sliedrecht gebeld.." Nou echt niet..! Heb het nog speciaal opgezocht op internet vriend... Maar toen dacht ik : Weet je STIK er lekker in.. !
Dat matrasje heb ik ook al een hele periode, prima matrasje en mijn zoontje slaapt er heerlijk op! Ga 'm nu weer kopen voor t andere bedje.
Volgens mij kwam ik bij de afdeling babyuitzet van de week een topic over deze winkelketen tegen was niet heel er lofend. zijn er hier trouwens meer dames die al zo verschrikkelijk kortademig zijn?
Ja! Vooral als ik een trap oploop, moet op mijn werk regelmatig 2 trappen op naar een kantoor en moet dan echt even uithijgen voordat ik iets kan zeggen. Lijkt wel alsof ik geen conditie meer heb.