Beetje donker, daar is mn buikje weer! Vind m zelf echt opgezet, omdat t avond is. Maar kan t bij eerste al zo snel te zien zijn?
Mijn buik is ook al echt opgezet hoor! Volgens mij aardig vergelijkbaar met die van jou! Ik zal woensdag weer een foto plaatsen
hallo kom ff mn foto van 5 wkn posten. zie dit topic dan ook alleen voor buikfoto's kletsen doen we wel in andere topics toch??
Jeeej ik ook!! Qua buikje nog geen verschil te zien! En Bruni wat je zergt idd, ook hier een al een iets te dikke tijd van Van te veel en te lekker eten hihi Iedereen van harte!
let niet op het wasmachine op de achtergrond , is van ons moet mee verhuize maar is nergens anders plaats is niet in gebruik
Mooie buikjes al dames! Denk dat het vooral darmen zijn die jullie buik nu al wat naar voor duwen, maar daar kan je ook al wat van genieten e! Sepherine: dat is al een knappe buik! Komt misschien omdat het al je derde is? Mag je al trots op zijn!
Bij deze ook mijn bescheiden buikje zo op de foto... Qua kleding merk ik meer dan je ziet hahahaha Alles zit al zo strak! Maar als ik de foto zie kun je dat amper geloven
En nog meer duidelijke veranderingen zichtbaar bij alle geplaatste foto's NICE!!! Als we hier alleen foto's plaatsen is er dan ook een leuk 'klets'-topic te vinden?