Mooie kvtest! Gefeliciteerd hoor! Lekker van gaan genieten Inmiddels de test wel aan je vriend laten zien? Wat vindt hij ervan?
die cb test vond ik niet echt positief omdat het een penlijntje is/lijkt maar die kv test is overduidelijk! Onwijs gefeliciteerd en lekker van genieten!
We zijn allebei nogal overdonderd, het is onze eerste serieuze poging en voor mij is het niet vanzelfsprekend zwanger te kunnen worden ivm chemotherapieen twee jaar terug dus het is zo onwerkelijk! heerlijk! Heb net nog voor de zekerheid een digitale CB test gedaan, nu begin ik het te geloven en vriendlief ook haha!
Wat geweldig dat het dan toch zo snel raak is! Want jullie zullen een heftige tijd achter de rug hebben met chemo's.. Geniet er lekker van samen! En die digitest is voor mannen altijd ideaal