September 2013 mama's!

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door MICH18, 9 jan 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Pruts27

    Pruts27 Fanatiek lid

    6 jan 2008
    1.275
    0
    0
    Administratief medewerkster
    Kampen
    Alleentje: we lopen gelijk. Ik vandaag ook 12 weken. Succes met de echo morgen.
    Bloemetje: hier idem. Moet blijven eten om niet misselijk te worden.
    Pleak: fijn zeg naar de vk en de optie om thuis te bevallen sper!
     
  2. pegece

    pegece Niet meer actief

    pleak wat fijn dat je niet meer naar de gyn hoeft zeg.
     
  3. Leona

    Leona Fanatiek lid

    30 mei 2012
    1.195
    0
    0
    Pleak, wat fijn zeg!!

    Bloemetje, ik had dat ook dat als ik n iet at dat de misselijkheid erger werd, gelukkig heb ik daar maar een week last van gehad!

    Pruts, welkom hier! Wat fijn dat jullie zonder de MMM nog zwanger zijn geworden! Wauw!

    Wherona, wat fijn dat het goed was!

    Alleentje: de magische grens voorbij!!

    Fenna, ik zou ook even bellen


    @all: Hier alles goed, vandaag heerlijk genoten van het zonnetje!
     
  4. kelmel

    kelmel Bekend lid

    22 jan 2013
    521
    0
    0
    verkoopmedewerker
    Noord - Brabant

    Wat goed!!! Geniet er lekker van.
     
  5. hopeandfaith

    hopeandfaith Niet meer actief

    Hey meiden

    heb wat terug gelzen net maar ik weet het niet meer mn hoofd is ff een vergiet hahah sorry

    hier niet meer verkouden de dampo heeft wonderen gedaan :) Gelukkig!

    morgen intake bij de Vk

    ik krijg zo visite van vriendin dus fijne avond iedereen !!
     
  6. Rica

    Rica VIP lid

    16 mei 2008
    7.521
    105
    63
    Vrouw
    Mama en meer
    Boven de ijssel
    pleak geweldig nieuws! voorbij de 12 weken, heerlijk, nu mag iedereen het weten he!

    pruts welkom en gefeli!
    ik heb het ook met sommige clubs waarin ik schreef, schrijf nu nog in 2 sept topics en moet zeggen dat het erg gezellig is. deze is best druk maar er wordt teminste wel op je gereageerd al is het er 1 :):)

    ik ben de laatste tijd alleen niet zo spraakzaam geweest maar heb veel gewerkt en nu ben ik ziek!
    griep, koorts, koppijn, hoesten en ellendig! Net even hartje gezocht en gelukkig gevonden... erg leuk zo vroeg ;)

    hoe gaat het verder hier?
    wordt jullie buik nu ook minder opgezet (dat de darmen gaan zakken?) Ik sta stil of mn vorm wordt anders. niet meer zo opgezet en aanwezig gelukkig.
    dit had ik bij mn dochter ook :)
     
  7. Leona

    Leona Fanatiek lid

    30 mei 2012
    1.195
    0
    0
    GRMBL... ik zit me eventjes helemaal groen en geel te ergeren.:x Iemand die weet van mijn zwangerschap, zit op mijn FB alles uit te pluizen. Want het is overduidelijk dat ik zwanger ben volgens diegene.
    Nu heb ik net alles zitten nakijken op mijn tijdlijn, en er is werkelijk niets te zien, niet in mijn statussen, afbeeldingen, foto's. Het enige wat het zou kunnen zijn is dat ik mee doe aan een share, like & win actie van joolz, maar dat is al van voor dat ik wist dat ik zwanger was. zucht.. sommige mensen...:x

    Sorry ik moest het even kwijt...:cool:
     
  8. Pruts27

    Pruts27 Fanatiek lid

    6 jan 2008
    1.275
    0
    0
    Administratief medewerkster
    Kampen
    Rica beterschap!
    Leona vervelend zeg die betweters! Ontvrienden zou ik zeggen :D.
     
  9. kelmel

    kelmel Bekend lid

    22 jan 2013
    521
    0
    0
    verkoopmedewerker
    Noord - Brabant

    Wat een naar persoon! Idd ik zou ook zeggen gewoon ontvrienden. Ik heb het zelf helemaal niet op zulke mensen. Als je wat wilt delen met diegene stuur je vanzelf wel wat toch?!
     
  10. Groovy87

    Groovy87 Bekend lid

    15 okt 2012
    748
    6
    18
    Ik had net wat oud bruin bloed bij afvegen leek het.. Nu hebben we gisteren sex gehad, zou het daarvan kunnen zijn?? Iemand ervaring? Probeer mezelf niet ongerust te maken :)
     
  11. Femmes82

    Femmes82 Fanatiek lid

    26 dec 2012
    1.414
    0
    0
    Overijssel
    @ Pleak: wat fijn dat de echo goed was en je nu naar de vk mag. Dat zijn de berichten:)

    @ Alleentje: 12 weken alweer. Super!! veel plezier morgen met de echo.

    @ Pruts: Welkom en gefeliciteerd

    @ Leona: wat vervelend zo'n persoon. Heel irritant!

    @ Fenna: heb je de vk nog kunnen bereiken en weet je al meer? Ik hoop zo voor je dat alles goed is.

    @ Denise: volgens mij kan dat idd daarvan komen. Het kan namelijk zijn dat er een adertje gesprongen is (meen ik)
     
  12. sojo

    sojo Bekend lid

    14 jan 2013
    609
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo allemaal. Vorige maand heb ik me aangemeld en weer afgemeld vanwegen een miskraam. Ik had heel veel bloed verloren en was dus overtuigd dat het mis ging. Tot volgende week maandag ben ik daar niet zo heel zeker meer over. Ik heb namelijk weer 2 positive testen. Ik ben nu dus of 4 weken zwanger of 8 weken. Heel bijzonder dit. Of toch niet want bij mijn zoon (8) heb ik dit 'ook" mee gemaakt. Veel bloed verlies met 5.5 week en met 8 weken een hartje wat goed klopte.
    De streep bij de 2e test was wel veel dikker al bij mijn eerste test van deze week.(ik heb tussendoor niet meer getest of ik misschien nog zwanger was ik dacht dat heeft toch geen zin) .Ik heb volgende week maandag een afspraak bij de gyn. Zo spannend wat we te zien gaan krijgen. Ik ben en helemaal in de wolken en helemaal in de war.Zo fijn dat er misschien een derde komt maar ook zoo vreselijk spannend hoe dat gaat zijn. Ben me zeer bewust van allenadelen. Maar ook heerlijk bewust van de voor delen. Vind de controle bij de gyn ook eng. Ik heb altijd veel pijn in mijn buik. Nu ik zwanger ben is dat trouwens weg. Ben bang dat ze meer zien dan alleen een beeb.
    Maar goed ik ben een hypogronder met hormonen.

    Groetjes Sojo
     
  13. xlady

    xlady Actief lid

    1 mei 2012
    298
    0
    16
    NULL
    NULL
    Fenna
    Wat zei de verloskundige??ik hoop dat alles goed is..

    pruts27
    wat fijn dat jullie toch samen een tweede kindje mogen krijgen na al die ziekenhuis bezoeken..

    Pleak
    fijn dat alles goed is met de kleine ook leuk dat je thuis mag bevallen is vast een hele opluchting

    Leona
    lekker vaag van die persoon...

    wherona
    wat leuk dat je het hartje hebt gehoord :)

    denise1605
    kan idd van de sex komen je baarmoedermond is meer doorbloed tijdens zwangerschap en hierdoor kan het wat gaan bloeden een vriendin van mij had dat ook tijdens zwangerschap.

    sojo
    heftig zeg wat je hebt meegemaakt. Wel fijn dat je weer positief getest hebt :) ik hoop dat alles goed is/gaat en dat je een mooie echo mag krijgen volgende week.

    Ik ben vandaag 12 weken, voel me helemaal happy :):)
     
  14. hopeandfaith

    hopeandfaith Niet meer actief

    Fenna; hoop dat alles goed zit meis weet je al meer?

    pruts27; super dat jullie nu toch zwanger zijn geraakt na al die pogingen echt een wonder dan he?

    Pleak; Gelukkig dat alles goed gaat

    Leona; kan je de hand schudden had ook zon persoon die het even leuk vond om op fb te vertellen dat wij papa en mama werden terwijl wij dat zelf nog geen eens hadden gedaan

    wherona; super he om het hartje te horen heb hier ook een angelsound ik luister alleen te vaak ik tik nu me zelf op de vingers dat ik niet te vaak moet gaan luisteren haha moet gewoon vertrouwen hebben in mn lighaam :)

    denise1605 ; had idd eerder gehoord dat het van de sex kan komen zolang het geen hevige krampen zijn en veel bloed met stolsels is er niks aan de hand :)

    sojo; zo dat is bijzonder nou duim voor je dat het goed is meid of dat je opnieuw zwanger bent!! Spannend

    xlady; super meis en nu genieten ik zal blij zijn als ik ook 12 weken ben ;)

    Hier; zo ff alles weer een beetje bij gelezen wordt nu wel veel hoor pff.. hahah ik vandaag druk dagje zo om 12.00 naar fysio vanwege spier die klem zit tussen mn schouderblad al een week dan om 13.00 naar dierenarts voor laatste inenting doggy en dan om 14.30 naar de vk voor intake dus ik spreek jullie wel weer ;) Fijne dag iedereen !
     
  15. Leona

    Leona Fanatiek lid

    30 mei 2012
    1.195
    0
    0
    De persoon in kwestie is iemand uit de familie.
    HopeandFaith, oh wat erg! Ik zou dan echt boos zijn! Succes bij de dierenarts, fysio en VK!
    Sojo, wat bijzonder, ik ben benieuwd of het 4 of 8 weken zal zijn!
    Denise, het kan door de seks komen. Kijk het even aan, als het aanhoud en het word helder bloed of stolsels of veel kramp even aan de bel trekken bij de VK of gyn.
     
  16. Femmes82

    Femmes82 Fanatiek lid

    26 dec 2012
    1.414
    0
    0
    Overijssel
    @ Sojo: wat mooi, bijzonder en spannend. Ik ben benieuwd hoe ver je daadwerkelijk bent.

    @ Xlady: Super meis, 12 weken. Heerlijke mijlpaal. Geniet ervan.

    @ Hopeandfaith: wat een drukke dag vandaag vol afspraken. Ik zie wel dat je met de leukste afspraak eindigt vandaag. Succes vandaag.

    @ Leona: dat maakt het niet makkelijker als het iemand uit de familie is. Ik hoop dat ze bijdraait en anders een keer confronteren met haar gedrag? (makkelijker gezegd dan gedaan)
     
  17. Pruts27

    Pruts27 Fanatiek lid

    6 jan 2008
    1.275
    0
    0
    Administratief medewerkster
    Kampen
    Sojo: Spannend zeg! Ik duim voor je.
     
  18. Femmes82

    Femmes82 Fanatiek lid

    26 dec 2012
    1.414
    0
    0
    Overijssel
    Ik heb een nieuwe hobby ontdekt: "haken". Van het weekend de eerste creatie voor de kleine gemaakt. Helemaal in mijn nopjes ermee en wil het graag even showen.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  19. Wherona

    Wherona Fanatiek lid

    11 feb 2010
    4.258
    0
    0
    Administratie werk
    Noord Holland
    @Leona ik zou diegene gewoon meteen blokkeren hoor slaat nergens op wat ie doet het is jouw nieuws en niet van diegene, ow lees net iemand uit de familie dat maakt het der niet makkelijker op.
    @Denise ja kan wel hoor misschien nog wat oud bloed bij de baarmoedermond of misschien een klein adertje gesprongen.
    @Sojo wat een bijzonder verhaal zeg hopelijk heb je maandag een hele mooie verassende echo
    @xlady yeah de 12 weken grens gehaald
    @hopeandfaith dat is juist de reden dat ik der nooit een heb aangeschaft ik was veel te bang dat ik het niet zou horen en daarvan in de stress zou schieten.
    @femmes wat ontzettend knap ziet der erg leuk uit
    @ll vanochtend bloed wezen prikken wel 5 buisjes vol hihi ach ik kan het hebben, ben zeer benieuwd naar mijn glucose. Ik had namelijk bij de vorige zwangerschap zwangerschapsuiker. Donderdag een echo i.v.m. combinatietest wil het toch uitsluiten en deze test kan verder geen kwaad, als der iets verontrustends uit komt kunnen we altijd nog nadenken of we wel/niet een vlokkentest of punctie laten uitvoeren.
     
  20. wendyken1982

    17 jun 2012
    30
    0
    0
    hey iedereen,
    superblij dat ik mij bij deze club mag aansluiten..
    eindelijk de kaap van twaalf weken bereikt, dus al iets geruster nu :)
    vraagje? zijn jullie al veel bijgekomen??
     

Deel Deze Pagina