Jaaa ik kan mij ook aansluiten bij deze topic. 13 februari mijn ei gevoeld. Daarvoor een daarna heerlijk geklust. Maar vanaf afgelopen zondag (17 februari) al pijn en steken in onderbuik. Dit lijkt mij te vroeg voor een innesteling. Of niet? Verder niet echt 'klachten', behalve meer wit/gele afscheiding. Zal het......of niet??? Moet nog 9 dagen voordat ik kan testen. Maar dat duurt nog zo lang, ik wil het NU weten
hier heb ik trouwens nu nergens meer last van... Is toch een teken dat er iets aan de hand is ? mojito kan best hoor....die innesteling
` Haha, dat zou ik ook wel willen . Heb uiteindelijk op 13 of 14/02 mijn ei gehad... en sindsdien een zeurend gevoel rechtsonder (maar dat zal nog van na de eisprong zijn niet?). Sinds gisteren is het ook behoorlijk pijnlijk als ik op een niet-glad wegdek fiets. Nu ben ik sinds zondag 17/02 echt doodmoe en "licht" in mijn hoofd... Hebben jullie daar ook last van en zou dit een voorteken zijn? Moet zeker nog een goede week wachten voor ik kan testen... en zou, zoals Lov23, ook een week winterslaap willen houden
nee hoor......tenminste.. Hier een handig hulpmiddeltje om het uit te rekenen meiden... Wanneer gaat het eitje innestelen?
Ik heb het bij mijn tweede gehad. Heb een uur lang zowat op mijn kop gestaan. Voelde bijna als weeën.Toen het over was wist ik gewoon zeker dit is een innesteling. Ik had gelijk,want ook via de de berekening klopte het precies.
Ja dat had ik voorgister dus......gister zeurde het nog een beetje na. Maar was gek want het ging zoals een wee.....licht naar steeds pijnlijker en het zakte weer af.
Dan heb ik niks gezegd ik hoop voor je dat het idd je innesteling is!! Nog even wachten en dan maar testen
Spannend! Gisteren had ik last van krampjes/ steekjes in mijn onderbuik en een trekkend/ steekjes gevoel bij mijn liezen...werd 's avonds ook even misselijk, echt zo'n golf maar na een minuut of 10 ging dat weer voorbij. Sinds vanmorgen geen last meer gehad, zou dat ook een teken van innesteling kunnen zijn? Spannend!
@Lov23: Bedankt voor je reactie, het is erg spannend! Jij kan over 5 dagen testen, ga jij gelijk op je NOD testen of wacht je nog even totdat je echt over tijd bent?
Haha dat snap ik! Ik weet het nog niet, ik denk 1 dag later want mijn vriend is op NOD neit thuis. Spannend!
Heb je de test al klaar liggen voor je NOD? ik wel! Ik test ook alleen, eerst zekerheid hebben voordat m'n vriend weer begint dat ik er ook helemaal niet van uit moet gaan en geduld moet hebben (hoe )