85 is mijn geboortejaar, en Leeuw is mijn sterrenbeeld Wilde ook niet echt herkenbaar zijn hier, dus vandaar
Ik zocht een tijdje geleden een nickname voor Twitter maar alle leuke waren al bezet. Toen ben ik gaan zoeken en kwam ik op Talvi wat winter betekent in het Fins. Deze naam is nooit bezet dus ik gebruik hem wanneer ik een nickname nodig ben.
Wacht maar tot je een paar jaar lang dat deuntje elke dag gehoord hebt, dan kan je er wel eendenpaté van maken
Mijn koosnaampje van vroeger. Iedereen noemde me zo en niet bij mijn echte naam. Nu doen alleen mijn vader en goede vrienden dat nog en ik vind de naam anoniem genoeg.
ik wordt wel eens vreetbeertje genoemd, maar gezien ik bij lange na geen postuur heb van een beer, en zelf dol ben op katten.. verder knutsel ik graag, dus toen gekeken wat ik beetje bij elkaar vond passen
ik vind de naam sydney gewoon mooi voor als ik een dochter zou krijgen, sydney kon ik niet nemen daarom sydneys mn vriend vind sydney afschuwelijk dus als we een dochter hadden kreeg ze niet deze naam
Mijn zoontje is echt gek op kip, toen hij nog klein was en we hem vertelde dat we kip gingen eten zei hij altijd heel blij '' Kippie? '' En dan zeiden wij nee Kip. Dat heb ik aan elkaar geplakt, niets speciaals dus
Ik vond Maira altijd een mooie naam voor als we een meisje zouden krijgen, en 11 is de maand waarin ons zoontje is geboren. Verder kon ik echt niks verzinnen. En probeer een beetje anoniem te blijven.
Prinsessa betekent prinses in het Fins en de Finse film "Prinsessa" was op tv terwijl ik dit account aanmaakte