Bedankt voor de lieve berichten ecn mee de leven dat doet me goed ik begin nu toch te twijfelen of ik mischien toch nog zwanger ben ik ben de heledag al moe en al weer 2 avonden misselijk ik heb me een week niet zo gevoelt ook me darmen werken niet zo goed en ik verlies witte afscheiding me buik is ook wat opgezet dus ik hoop dat er nog hoop is. Ik baal er erg van dat de huisarts en vk niet mee werken heb die moet ook opgegeven en wacht maar tot vrijdag. Gewoon afleiding zoeken en dat lukt vast wel morgen werken en donderdag ook dus dan gaat die tijd al sneller en woensdag ga ik maar wat leuks doen met me zoon want de afgelopen week heb ik minder aandacht gegeven dan dat hij verdient.
Vol verbazing lees ik weer je verhaal dat je nog geen steek opgeschoten bent... Maar je laatste verhalen klinken wel weer positief dat er weer kwaaltjes zijn en geen bloed meer!! Pffff meid wat een slopende dagen... Vind het zo raar dat ze niks doen... al was het alleen maar kijken of je baarmoedermond nog dicht zit (dit kan je ha ook)... al die stress is ook niet goed!!! Heb je geen andere verloskundige praktijk in de buurt? Kan me zo voorstellen dat je erg teleurgesteld in ze bent en het vertrouwen weg is.... Iig heel erg veel sterkte de komende dagen en vooral vrijdag!!
Kleine update net een test gedaan deze is duidelijker dan de vorige wel nog steeds lichter dan toen ik net zwanger was maar test werd al positief toen deze nog aan het doorlopen was de strepen kwamen gelijk voor mij toch wel een redelijke geruststelling . Dus ik wacht maar netjes af
Toch wel een fijn bericht! Ik duim voor je dat het allemaal goed komt met je zwangerschap (of eigenlijk dat het nog steeds goed is).
klinkt weer positief!! komt vast goed! misschien kan je gewoon een doorverwijzing vragen naar een gyn? ik zou het zh eens bellen en gewoon vragen... zeggen dat je zeer angstig bent en veel liever onder controle daar bent..
Hier helemaal mee eens! Gewoon zelf zkh bellen voor onder controle daar. Kun je tenminste met je vragen en bij problemen terecht. Dat kan ook na vrijdag ongeacht wat de uitslag is. Ik blijf ook duimen; sterkte!
Klopt en het zkh is er natuurlijk niet voor iedereen die 'alleen maar' onzeker is, want dat zijn zo'n beetje alle zwangere vrouwen... Wel vind ik het ronduit schandalig dat de vk Ladygaga zo behandeld, wat een tr** die assistente!!! :x Daarentegen heeft Ladygaga wel de mogenlijkheid om naar de HAP te gaan en ze kiest er zelf voor om dat niet te doen... Dus ja, onzekerheid had weggenomen kunnen worden door naar de HAP te gaan en ze doet dat niet (is door meerdere hier aangeraden...) Ik vind je verhaal weer wat positiever klinken Ladygaga, duim voor posi nieuws vrijdag!!!
Tuurlijk! Maar ik snap het gewoon niet zo goed, haar onzekerheid kan weggenomen worden, maar ze gaat niet... Nou ja, hopelijk vrijdag een prachtige echo!
De seh gaat echt niks doen hoor, ik had hetzelfde alleen vreselijke pijn erbij, ze zeiden dat wij eerst onze vk maar moesten bellen en dat is ook terecht dat die dan zegt kom maar langs...hier is er 's avonds gewoon 1 aanwezig. Ik zou niet zo snel naar de SEH op eigen houtje gaan, ik vind dit echt een taak van de verloskundige dus dan eerder eisen mij gerust te stellen doormiddel van een echo. maargoed hoe gaat het lady??
Ik was ook bij de spoedeisende hulp met vreselijke buikpijnen/krampen en het bloed en de stolsels stroomde zowat eruit. Die man zag ook hoeveel ik bloedde aangezien ik met de dokter erbij bleef doorlekken. Maar zelfs toen werd ik naar huis gestuurd, van helaas je moet toch echt wachten. En de volgende kreeg ik een echo bij het ziekenhuis. Volgens mij is de enige manier echt via de ha een verwijzing proberen te krijgen. Vind het belachelijk dat hij je niet doorstuurt voor een echo.
ja maar gelukkig stroomt het er bij lady niet uit en heeft ze geen heftige pijnen (toch?) ik vind het eeder belagelijk van de vk, kleine moeite een moeder gerust te stellen. dit staat zelfs bij ons op de website...
ja is schandalig van de vk! Snap het ook niet zo wordt toch betaald als ze een echo maakt of hoe zit dat...niet dat je het daarvoor doet...maar snap de reden niet waarom ze het vertikt om die echo te maken?!
Als je twee keer een miskraam hebt gehad is dat een reden voor een bezoek aan de gynaecoloog. Maar dat dan voordat je zwanger wordt. Wel juist omdat bewezen is dat het enige wat helpt wanneer er geen reden voor wordt gevonden is dat je heel veel begeleiding krijgt en daar hoort bij iedere week een echo in het begin. Laat staan als je bloedverlies hebt. Vraag me niet hoe het kan dat het helpt, maar het schijnt zo te zijn. Voor veel ziekenhuizen heb je een verwijzing nodig, maar er zijn er zeker ook waarbij je zonder terecht kunt. Vragen staat vrij. De vraag is dan alleen wanneer er plek is... SEH is inderdaad goed als je heel hard bloedt, maar niet vanwege ongerustheid. Stel je voor dat iedereen dat zou doen... TS moet inderdaad natuurlijk zelf weten wat ze doet: 2 daagjes wachten lijkt me nu wel de beste oplossing, en ook de snelste. Maar als je weet hoe het zit zou ik als de vk het niet heeeel goed kan uitleggen hoe dit zo heeft kunnen gebeuren en dat je de volgende keer meteen terecht kan, haar jou door laten verwijzen. En anders rondbellen zonder doorverwijzing. Nogmaals sterkte!