@Verkoudheid; Ik mocht gewoon normale neusspray (otrivin) gerbruiken van de VK! Bij Mira ook altijd gedaan. @Verzekering; Ik krijg alles vergoed. Heb dus ook nooit een factuur gehad van iets in de zwangerschap of daarna. Je moet even goed kijken of je je eigen risico bijvoorbeeld ook vergoed krijgt! Ik zit bij Agis, de gezinnenpolis. @kleertjes; Wat balen van de gele vlekken!!! Heb er geen ervaring mee.. Gaan ze er in de was niet uit? @Woerdie; Jeetje wat gemeen zeg allemaal!! Hele dikke knuffel meis @Voedingskussen; Ga vanavond ook eens proberen om ermee te slapen.. Vond het bij Mira niet zo'n succes
Jeetje Woerdie dat is ook wat! Maar vind het wel stoer van je hoor. Je moet ook gewoon zeggen wat je dwars zit. Als iedereen altijd maar de schone schijn gaat zitten ophouden is toch ook niks?? En natuurlijk raak je je man niet kwijt gekkie! Die hoort achter zijn vrouw te staan en zo te horen doet ie dat ook best. Komt allemaal wel goed hoor meis. Knuffel.
Mijn voedingskussen was trouwens een super goede koop! Mira ligt er nog steeds dagelijks op/tussen! Even rusten of tv kijken. Ze vind het heerlijk
Ik kreeg van de week bij de vk weer een soort goodiebag mee met ook allerlei folders en daar stond een hoes in waar je je voedingskussen in kan doen zodat het een soort poef wordt. Zag er ook wel heel leuk uit!
Straks als ze geboren zijn kan je er ook een hydrofiel op leggen, kunnen ze erop liggen. Deed ik altijd bij Mira! Zal er zo even een foto van zoeken!
Of gewoon een hoes voor het aankleedkussen! Ligt heerlijk voor die kleintjes. Ik vind het alleen wel jammer dat ik niet zo'n fluffy voedingskussen heb maar 1 met korreltjes. Vind het zelf wat minder lekker liggen
Hè Woerdie! Dikke knuffel meid! Wat een gezeik met je sm Heb helaas geen tips voor je. Ik vind wel dat je man aan jouw kant hoort te staan.
Ik heb de voedingskussen van de Hema trouwens. Moet alleen nog een jongens hoes voor eromheen kopen. Die we nu hebben is wel erúg roze
@voedingskussen, 15 euro bij de kruidvat, niks geen irritante balletjes maar gewoon een kussen ligt heeeeeeeeeerlijk! met die balletjes had ik binnen 5 minuten ruzie eigenlijk alleen nog even een hoes erbij halen @woerdie, goed gedaan meid! achterlijk zeg dat gezeur achter je rug om! ze er vooral niet mee weg laten komen hoor! en je man zal je toch wel steunen?? die hoort idd achter jou te staan, zeker nu! meiden, wilde deze even met jullie delen: Luiers - Online Shop - wehkamp.nl pampers in de aanbieding! 2e pak gratis dus eigenlijk je kan er ook gerust meerdere bestellen (net ff geprobeerd ) dus al bestel je er 10 @hier, letterlijk geen hol te doen...zit al de hele dag beetje te internetten en lanterfanten...bah...doe liever wat nuttigs... njaah, heb nu wel lijst klaar voor de vluchtkoffer, wat allemaal in de luiertas, wat te regelen na de geboorte enzo jullie ervaringsdeskundigen misschien nog aanvullingen voor na de geboorte te regelen? 1. aangifte gemeentehuis (trouwboekje, erkenningspapieren, paspoorten) 2. aanmelden zorgverzekering 3. aanpassen status gezin inboedelverzekering etc. 4. geboortekaartje (duh) 5. kraamzorg (ook logisch ) 6. familie/vrienden bellen of smsen (ook erg logisch hihi) heb ik nu beetje alles gedekt of zie ik nu echt nog een gigantisch iets over t hoofd?
Oh zo herkenbaar! Ik heb ze nog steeds, de maatje 44 van mijn dochtertje. En dan foto's waar ze er in verzuipt! En mijn zoontje was gewoon een gezonde hollandse vent die direct in 50/56 zat, echt een reus. Ik weet ook niet zo goed waarom ik die piepkleine kleertjes nog bewaar want bij deze zijn ze hoogstwaarschijnlijk ook niet nodig, maar toch een soort van nostalgie denk ik. Maar ik ga ze er wel uit doen na deze kleine, want dan gaan gewoon alle babykleertjes eruit. Ik zou me niet te veel zorgen maken over zo'n gele vlek. Gewoon wassen, maar je hebt mt 44 toch niet nodig
@bfg, volgens mij is dat het wel zo'n beetje hoor! @woerdie, wat een vervelende situatie! Wel goed dat je meteen je hart gelucht hebt. Hopelijk kan je nog met ze praten voor de vakantie. Knuffel! @hier, ik verveel me
Ik weet niet of je werkt maar ik heb erbij staan dat ml mijn werk belt en dan kunnen zij de bevallingsdatum doorgeven aan het UWV. En we regelen ook altijd direct even dat het kindje bij onze beide pensioenfondsen wordt aangemeld, anders vergeet je dat later weer.
Trouwens wel even een mailtje achteraan sturen voor de verzendkosten! Luiers worden gratis verzonden, is een foutje van de site. Als je het even meldt halen ze het eraf.
Tnx voor de tip over de luiers! Gelijk een dubbelpak maat 1 en een dubbelpak maat 2 besteld! En een mail er achteraan over de verzendkosten
zal het even nakijken maar volgens mij klopte t wel want was totaal iets van 27 euro, maar moet iets van 22 uiteindelijk betalen, dus volgens mij klopt wel t totaalbedrag misschien wel zo even bellen want in al mn enthousiasme heb ik dus 4 pakken maat 1 besteld haha, heb thuis ook nog 2 pakken maat 1 liggen, 6 pakken maat 1 lijkt me beetje veel? dus even bellen of ze 1 zo'n 2 pack willen verwisselen voor maat 2 kon niks meer aanpassen via de website in elk geval... @juul, moet je dan zelf de pensioenfonds bellen of kan regelen ze dit ook op t werk? (of verschilt dit per fonds?) in elk geval bedankt voor de tip! heb m gelijk opgeschreven @elina, ik mag dan "aan t werk" zijn, maar ik verveel me ook stierlijk....is echt niks te doen....ja moet nog werkbeschrijvingen schrijven, maar als ik dan vandaag en morgen doe dan kan ik me de komende 2 weken gaan zitten vervelen...dus heb vandaag maar beetje op internet gezeten en nu is t gelukkig alweer bijna tijd om naar huis te gaan!
Waarschijnlijk kunnen hun dat ook niet aanpassen BFG. Luiers etc gaan altijd gelijk de deur uit Had het ook een keer gehad en moest het toen bij de deur weigeren en de gewenste pak opnieuw bestellen!
6 pakken maat 1 is veeeeeeel haha! Volgens mij had ik er de vorige keer 3 en toen was ik al blij dat ze op waren en ik over mocht op 1.