Hmmmm...ja dat witte meel spreekt niet zo aan. Ik eet eigenlijk alleen volkoren. Binnenkort opent hier een bakker met passie voor desembrood. Daar valt vast wel iets lekkers en verantwoords te halen
Ja, ah heeft "mueslibrood", ook erg lekker, maar mooi wel met extra suiker Fijn zo'n bakker! Bij onze eigen bakker verkopen ze ook desembrood dat niets maar dan ook helemaal niets wegheeft van desem. Ik geloof ze gewoon niet!
Mooie hond! (Ben geen fan van honden verder hoor, maar vind deze wel erg mooi om te zien. Van een afstandje . En liever niet in mijn huis )
Ooohhhhh heb net de aanmelding voor de basisschool verstuurd.... Gaat zo snel!! Over 1,5 jaar gaat ze al naar de kleuterschool.
ik ben ook druk bezig met de basisscholen, ben erg "laat " ..schijnt...dus we hebben weinig opties.... in maart hoor ik of er op onze favoriete school plek is..Zo niet dan is er nog een goede optie..daar ga ik morgen ochtend heen. je mag toch maar op 1 inschrijven, maarja ik doe het wel op beide scholen, want van die ander hoor ik het in maart pas, en die van morgen schreef mij dat er nog 4 plekken waren...Nouja en anders zeg ik die alsnog af...dat kan toch wel? Ah lief hondje, mis mn hondje zo erg af en toe, kan er nog om janken hihi.. Maaaar ik hoef geen hond meer, zeker nu met 2 kids, poeh ben echt blij dat ik niet meer met 2/3 x verharen zit elk jaar..
Pfff i know. Klein bijdehandje hier wordt ook al zo groot, zo slim, zo... bijdehand dus "Als ik vier wordt, ga ik eerst naar school! En dan komt Sinterklaas!" En ik maar uitleggen dat ze eerst nog drie moet worden. In oktober....
Mooie hond Nova! Mijn mooie hond is weer fijn aan t verharen andere hond doet daar gelukkig niet aan, scheelt weer
Hier is het iedere keer als we bij de school voorbij komen: "F ook naar school hier" (zijn paar maandjes geleden bij de opening geweest van de nieuwe school/ nieuw gebouw) Ik "Ja, maar dan moet je eerst nog groter worden" F "Ik ben al groot!" Tja.. oke, daar kan ik het dan mee doen... We hebben hier verschillende scholen in de omgeving, maar 1 bij ons in de wijk. Daar hebben we haar nu ook ingeschreven. Qua inspectierapporten was er geen verschil, manier van lesgeven is toch altijd maar afwachten of het wel of niet bij je kindje past, het zijn 'gewone' scholen (dus geen jenaplan oid)... en de sfeer op de school was gewoon goed! (ook wat ik hoor van mensen uit de buurt die daar hun kinderen op school hebben) Dus heb de knoop maar gewoon doorgehakt en ingeschreven. Krijgen binnenkort wel nog een gesprek daar om wat zaken te bespreken en info te krijgen.
Bili van ons meisje was goed. Wel erg hoog maar niet te hoog, vraag me af wat er dan was gedaan als ze vorige week was geprikt maar goed. Huisarts belde vanmiddag zelf al. Weegschaal in huis dus even een paar dgn wegen en maandag weer contact met ha. Over 4 wkn weer langs en evt nog keer prikken op bili. School, Pff moet dat nu al? Hier wordt het nog wat wij willen graag verhuizen naar Brabant maar ja, huis nu verkopen??? Ik hoop ergens dat we daar wonen tegen de tijd dat R naar school gaat. Hier zijn 2 scholen, christelijke en een openbare. De openbare is alleen klein, net geen 100 ll dus misschien is die tegen die tijd wel dicht! Christelijke wil ik eigenlijk niet. Moeten ze echt elke dag de dag openen, bidden, psalmen leren en heb gehoord van andere moeders dat je als "niet gelovige" geen recht van spreken lijkt te hebben!!!! Eten 2 bth komijnen kaas Thee Cappuccino decaf 3 witte bolletjes, ei, kaas, duo penotti Melk Cappuccino decaf Stuk van mijn heerlijke taart (erg slecht. Fondant, chocoladebiscuit, caramel, hazelnootmouse,) Water Wat borrelnootjes Van die tucjes met milka 2 thee 3 witte bolletje, kAas, kaassoufle, duo penotti Melk Thee Heel de dag op verjaardag geweest en daar ook mee gegeten uiteraard. Zg, wat onwijs naar van jullie poes. Sterkte met dit verlies!
dan is het wel een hele chr zeg! ik heb ook eventjes op een chr gezeten, dat was puur hadjes even vouwen en een normaal"dankwoord heel vlug 3 zinnen ofzo...nooit vervelend ervaren...we kregen hooguit met kerst een extra bijbels verhaal.. wij kiezen voor montessori...maar wat ik dus al zei..ik ben dus mega laat heh..overal wahctlijsten...zelfs een wachtlijst voor het schooljaar 2016!!!(bij de meeste) niet normaal!... maagoed morgen ochtend ga ik naar onze nr 2 keus...ik ben benieuwd! @hier heb heel slecht gegeten, brood met rookworst...en mayo en ketchup ...oudste vraagt al daaaagen naar boerenkool met worst...en ja dat had ik nog voor hem in de vriezer....en voor de jongste wat verse groente enz...en dna ik nog...tjaaaa...dan doe je wel es zo verder water en thee oh en chocolade koekje
Ik moet dochter ook maar eens gaan inschrijven. Ik heb wel een school op het oog, maar ik wil natuurlijk eerst even kijken. Het is een jenaplan school. Wel 10 minuten fietsen hiervandaan. Maar dat zijn alle scholen. Er zit er 1 op loopafstand, maar dat is een katholieke en dat wil ik niet. Een heel groot pluspunt van de jenaplan school is dat ze een continuerooster hebben. Ik vind dat echt veel beter. Ik vind het zo niet van deze tijd om nog naar huis te gaan om te lunchen.
linnie, ja ik moet ook 10 min fietsen of rijden montesorri heeft ook continuerooster, vind ik ook wel handig... @hier -2 cackers met kaas en icetea
- 2 volk boterhammen met hagelslag (om 6.00 uur al. Ik had gister na het avondeten niks meer gegeten, dan krijg ik echt trek 's nachts).
Hee Linnie, dan is het dus echt niet raar om nog iets gezonds te eten voor je gaat slapen! @miis, ja ze praat ontzettend goed ja, fijn is dat! En je lacht je rot om al die "wijsheid". @scholen, hier een Montessori en een Dalton heel dichtbij, luxe! Maar ook een wijk met veel hoogopgeleide ouders en veel kinderen. Er is sinds kort een gezamenlijk lootsysteem. Alle kinderen van de wijk loten voor de 5 scholen. Alle scholen hebben goede scores trouwens. Voordeel is nu dat je niet meer idioot vroeg hoeft in te schrijven, inschrijfmoment maakt niets uit mits het voor 3 jr 4 mnd is. Je mag je keuze volgorde aangeven. En kindjes uit de wijk gaan voor (voorheen hadden mn de M en D school een beetje een regiofunctie). Nadeel is dus dat je niets te kiezen hebt. Heb zelf een Montessori-achtergrond, vind Dalton ook goed, en die Daltonschool ligt op 2 minuutjes lopen, in ons eigen blok, hoeven we geen straat voor over te steken zeg maar, kan binnendoor erheen. Ik zou het echt heel erg rot vinden als we naar een reguliere school elders in de wijk moeten gaan, de wijk is best groot, terwijl het hier zo luxe zou zijn. En naar ik hoor worden de M en D school 2x "over-ingeschreven" zeg maar, dus maar 50% kans.
Vandaag: Rozijnen bth jonge kaas, bth pate, thee Sinaasappel, zo een decaf cappuccino maken. En dan koken voor vanavond, heb weer een (medium)slow-cooking plannetje