Ik ben op zoek naar een haar mouse voor mijn lange haar. Ik wil absoluut niet dat het mijn haar hard maakt. Wel wil ik wat volume. Het liefst gewoon te koop bij de etos, dus geen dure kappersmerk (heb daarvan genoeg spul en ik merk weinig verschil met goedkopere merken)
Ikheb zelf altijd van syos.. Alleen ik hoorde van de kapper dat je dit dus in nat haar smeert en dan föhnt.. En dat wist ik niet.. Dus, syos of nivea, werkt perfect
Heb je die van andrelon al geprobeerd? Ik heb dan wel een bob, maar wil altijd wel volume erin. Ik doe na het douchen schuim erin en föhn het daarna.
Ik heb wella die gouden of groene fles en dan ultra sterk gebruik dit nu al wel 10jaar en nooit hard haar. Ik doe ook eerst me haar nat maken schuim erin en föhnen. Ik heb wel krullen maar deze schuim helpt mij het best ik haat namelijk al me haar gaat pluizen.
Ikheb zelf altijd van syos.. Alleen ik hoorde van de kapper dat je dit dus in nat haar smeert en dan föhnt.. En dat wist ik niet.. Dus, syos of nivea, werkt perfect
Ik gebruik de new wave van wella. Na het douchen smeer ik het eein. Dan fohnen en ik heb een mooie bos krullen..