1-15 augustus mama's deel 2

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by AlmaH, Jan 16, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. brademarie

    brademarie Fanatiek lid

    Dec 17, 2009
    1,091
    0
    0
    NULL
    NULL
    Doe gelijk in ochtendgymnastiek momentje ;);) het 17 weken dansje :D
     
  2. anne19791980

    anne19791980 Fanatiek lid

    Dec 9, 2008
    1,518
    229
    63
    Niki. Succes met verhuizen vandaag. Hoop voor je dat het allemaal mee zit.

    Beurs. Veel plezier voor degenen die vandaag gaan.

    Hier dadelijk met mn moeder naae de prenatal om kleding voor mezelf te kopen en meteen voor de uk kijken.
    Ben superverkouden en nies en snotter me eenongeluk. Hoop dat het niet erger wordt.
     
  3. Gigi85

    Gigi85 Fanatiek lid

    Feb 8, 2012
    1,138
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ Niki: veel succes met verhuizen!

    @ Anne: ik ben ook heel erg verkouden, zo vervelend! Ik slaap er ook nog eens heel slecht door :( Veel plezier met shoppen!
     
  4. Rose1982

    Rose1982 Niet meer actief

    Niki succes met verhuizen vandaag :)
     
  5. Risu

    Risu Fanatiek lid

    Jul 13, 2012
    1,245
    0
    0
    Hoi meiden :)

    Gisteren op de 9 mnd beurs een echo laten maken..... kon het niet laten :)

    Was er van overtuigt dat we een jongen zouden krijgen. De vorige zwangerschappen heb ik het helemaal fout gedacht!!!!! Bij zoon dacht ik meisje, bij dochter* dacht ik jongen.

    En ook deze keer dacht ik het dus weer fout, want wij krijgen een Meisje!!!!!!!
     
  6. juf85

    juf85 Niet meer actief

    Leuk eenmeisje!
     
  7. Kim11

    Kim11 VIP lid

    Mar 23, 2011
    5,960
    178
    63
    Leuk!
     
  8. Danitcha

    Danitcha Fanatiek lid

    May 4, 2011
    1,498
    102
    63
    Susanne, wat leuk een meisje! :D

    Niki, succes met verhuizen! Hopelijk gaat alles voorspoedig. Enne, laat die mannen maar sjouwen! :p

    Ik vond de 9 maandenbeurs leuk!!! :D Wel erg duur. 2x 19 euro entree, 16 euro parkeren, 3 euro garderobe. Ok, dat weet je. Maar de prijzen van het eten! :$ 4,50 voor een plastic bekertje sinaasappelsap, 6,50 voor een tomatensoepje, 4,50 voor 2 boterhammen met jam, etc. Ik heb momenteel de hele dag door honger, dus ze zijn daar rijk van me geworden :). En een fatsoenlijke avondmaaltijd hadden ze niet eens. Maar met alle gratis dingetjes heb je ook zo weer de kosten eruit hoor :p. Maar ik zou een volgende keer toch ook zelf wat te eten/drinken mee nemen.
    We hebben heel veel kinderwagens uitgeprobeerd, alles is nu veel duidelijker! En dus heel veel leuke dingetjes gekregen en zelf ook wat kleine dingetjes gekocht.
    We zijn ook nog even een huishoudbeurshal ingelopen, brrrr verschrikkelijk! Meteen een heel andere sfeer, echt een kippenhok met schreeuwende microfoons, vieze vloeren, dringende menigte
     
  9. mams123

    mams123 Bekend lid

    Sep 30, 2012
    810
    0
    0
    betuwe
    Hee meiden,
    Gister na de negen maanden beurs geweest.. pfff wat een drukte wij gingen savons ik dacht dan valt t best mee ma helaas..
    Heb niks gekocht me vriend kon zijn ogen niet geloven toen ik th kwam Haha. Wou papers meenemen waren al op!! Nou sorry 2 dagen is tie open en dan al op hoe slecht heb je t dan ingeschat???? 1+1 aanbiedingen lopen altijd vooral op zoon beurs.
    mjaa zondag ga ik weer dus miss dan wat koop..
    De kleren vond ik ook nog wel duur t is allemaal wel verleidelijk ma kon me goed inhouden. Heb wel leuke geboortekaartjes gezien dat was leuk.

    Iemand ervaringen met wat je terug krijgt van de belasting voor t kinderdagverblijf ??? Wou t uitrekenen ma snap der niks van..
     
  10. Gigi85

    Gigi85 Fanatiek lid

    Feb 8, 2012
    1,138
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat snap je niet? Je moet in elk geval zorgen dat je een jaaropgave van jou en je man bij de hand hebt, zodat je de juiste salarisgegevens kunt invullen. En verder de gegevens van wat je betaalt bij de opvang.

    Ik kan je in elk geval vertellen dat het tegenvalt wat je terug krijgt ;)
     
  11. Annamama

    Annamama Bekend lid

    Dec 5, 2012
    663
    5
    18
    Nou, ik vind het anders best luxe dat de overheid tussen de helft en twee derde terug betaalt van wat je betaalt aan kinderopvang. Ik bedoel waarom zou de overheid dat moeten doen? Ik zeg in elk geval heel graag 'dank je wel'.
     
  12. Annamama

    Annamama Bekend lid

    Dec 5, 2012
    663
    5
    18
    Leuk! Gelijk al wat gekocht? Of nog even niet?
     
  13. Gigi85

    Gigi85 Fanatiek lid

    Feb 8, 2012
    1,138
    0
    0
    NULL
    NULL
    Daar heb je gelijk in, maar ik vind dat kinderopvang in Nederland slecht geregeld is vergeleken met sommige andere Europese landen.

    En wij krijgen trouwens nog niet eens één derde terug van wat we gaan betalen (wat ik nu althans in mijn proefberekening heb gezien).
     
  14. Annamama

    Annamama Bekend lid

    Dec 5, 2012
    663
    5
    18
    Ik denk dat gastouderopvang ook goedkoper is, daar maken wij gebruik van, en volgens mij betalen wij 1/3 ongeveer.
     
  15. Risu

    Risu Fanatiek lid

    Jul 13, 2012
    1,245
    0
    0
    Dank je! Alleen een roze shirtje met kleine zus, en een blauw shirtje met kleine broer... daarna heb ik die echo gedaan... liep er langs, was echt zo een ingeving van, ja doen we nu!! Erg leuk :) na de echo was ik eigenlijk meteen doodmoe... misschien van het liggen eventjes... nog wat rondgewandeld, zwitsal pakketje gekocht en naar huis gegaan :)
     
  16. Gigi85

    Gigi85 Fanatiek lid

    Feb 8, 2012
    1,138
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gaan wij waarschijnlijk ook doen, vooral omdat we dan per uur kunnen betalen ipv per dagdeel, dat scheelt voor ons (mijn man werkt in het onderwijs en is vaker op tijd thuis of hoeft pas later te beginnen).
     
  17. Luvv

    Luvv Fanatiek lid

    Oct 27, 2010
    2,803
    3
    38
    Leuk Susanne weer een meisje. Ik denk ook dat we weer een meid krijgen. Benieuwd of mijn gevoel wel klopt ;) hoop dat de gynaecoloog t donderdag kan zien.
     
  18. Annamama

    Annamama Bekend lid

    Dec 5, 2012
    663
    5
    18
    En? Mocht je die blauwe nog terugbrengen? :)
    Was je samen bij de echo, of alleen?

    Ja, ik vind dat gastouderopvang veel voordelen heeft. Flexibel, goedkoper, huiselijk. Ik zou niet anders meer willen. Maar goed ieder zn keus natuurlijk.
     
  19. MiniMe81

    MiniMe81 VIP lid

    May 29, 2010
    5,398
    56
    48
    Where the heart is
    @SUsanne: Wat leuk een meisje! Gefeliciteerd!!:D

    @9-maanden beurs: Ik ben ook vandaag geweest. Was erg leuk maar ook erg druk! We zijn ook nog over de huishoudbeurs gelopen (had van mij persoonlijk niet gehoeven), maar lang niet alles gezien. Ik ben kapot! Om 9 uur vertrokken (ik reed, vanaf Limburg, dus ook nog vermoeiend), en om 18.00 uur vertrokken we weer vanuit Amsterdam. Morgen echt helemaal NIETS doen!
    Ik heb wel leuke spulletjes gekocht: muziekhart, naamslinger, voetenzak voor maxicosi, Difrax flesje en speen, Woezel &pip tas met Dermo producten en billenspray + tandjesgel (altijd handig). Dat was het wel ongeveer geloof ik.

    @Mams: Vandaag zag ik veel mensen met Pampers tassen, dus volgens mij waren ze weer te koop. Anders heb je exact dezelfde aanbieding nu op Wehkamp.nl, EN hoef je niet te sjouwen, wordt netjes thuis bezorgd ;)
     
  20. Annamama

    Annamama Bekend lid

    Dec 5, 2012
    663
    5
    18
    Minime, bedankt voor de tip van de luiers. Morgen eens kijken wat ik nog heb, had heel veel over van de vorige keer. En dan maar eens wat bestellen, kan ik toch nog een beetje mee profiteren.
     

Share This Page