Ze hebben zo en zo 50% kans om het goed te raden Ben benieuwd want ik heb met 12 halve week voor de lol gevraagd wat ze dacht dat het zou worden! Ze dacht op dat moment een meisje! Met 20 weken zullen we het weten!
Dat lijkt me geen rare ervaring, maar gewoon dikke kans. Je weet dat 13 weken aan de vroege kant is en dat echos nooooooooooit 100 procent zekerheid geven. De mensen op de beurs valt derhalve niets te verwijten.
Als je goed de rest van mijn berichten leest hoe het is afgelopen. Dan blijft hieruit dat ze op de beurs wellicht een fout hebben gemaakt. Dit hebben zich zelf ook verontschuldigd na mij toe. Dat het wel eens voorkomt dat ze een foutje maken. Het is nu 2 keer over bevestigd dat het een jongetje word. Dus met 13 weken hebben ze in Lommel dus echt gelijk gehad.