IVF-DagBlog – Wordt Omo-Wit ooit Ariël-Colour?

Discussie in 'MMM clubs' gestart door juulzon, 3 sep 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Pien15

    Pien15 VIP lid

    12 okt 2010
    5.789
    191
    63
    Hier nog een duimer voor een mooi kloppend hartje voor jou morgen!!!
     
  2. Duimelot

    Duimelot Fanatiek lid

    18 mrt 2010
    1.132
    0
    36
    Lieve lieve Juultje en beebje, ook ik zal m'n nickname volop eer aandoen en duim duim duim met iedereen hier mee.
    En ik hoop dat jullie een beetje goed kunnen slapen vannacht.
    Blijf maar goed zitten kleine, je bent zo ontzettend welkom!
    Liefs, duim
     
  3. dancer4fun

    dancer4fun Fanatiek lid

    29 nov 2009
    1.091
    0
    0
    hondentrimster
    den haag
    Hey juulzon, al een tijd niet op zp geweest. Dacht ga even langs kijken hoe het gaat. En wat zie ik? Jij zwanger, wat geweldig voor je. Het is je zo gegund. En ook nog eens op de natuurlijke manier, wat een groot wonder, dat moet gewoon goed zitten. Ik wens je veel sterkte voor morgen en hoop op een mooi kloppend hartje.
    Liefs dancer
     
  4. chantal85

    chantal85 Fanatiek lid

    2 jan 2012
    3.310
    1
    38
    gezondheidszorg
    In gedachte reis ik met je mee naar Gent! Ik hou je topic in de gaten morgen!
     
  5. Zonnestraal77

    Zonnestraal77 Fanatiek lid

    20 aug 2011
    4.507
    2
    38
    Verpleegkundige (ambulance)
    Noord-Holland
    Duim duim duim morgen!!!! En daarna spam spam spam die echo's! Dit kan namelijk niet anders dan goed zitten! Dat kan echt niet!!!
     
  6. aklina

    aklina Fanatiek lid

    13 jun 2010
    1.159
    0
    0
    Purmerend
    Juul, op dit onogelijke tijdstip lig ik wakker aangezien ook ik vandaag mijn eerste echo krijg. Toen moest ik aan jou denken en wil je even heel veel succes wensen. Ik vind het zo spannend!!
     
  7. dropje26

    dropje26 Fanatiek lid

    9 feb 2012
    2.010
    0
    36
    Juul: hier bruinverlies zelfs nog in week 21 waar t vandaan
    Komt who knows?? Heb je nu niks aan die info lekker die echo doen!
    Owwww spannend!!! Denk dat er zoveel duimen draaien dat t
    Wel goed moet komen! Jouw topice zal zp vast doen lopen vandaag!
    Duim duim duim duim
     
  8. babyhope

    babyhope VIP lid

    23 jun 2009
    16.199
    1.082
    113
    Vrouw
    Mama
    somewhere
    Juultje heel heel veel succes vandaag. Ik kom vanmiddag meteen kijken.
    Denk aan je.

    (heb zelf om 09.15uur de punctie vandaag) xxxxxx
     
  9. Monatoetje84

    Monatoetje84 Fanatiek lid

    1 mrt 2012
    1.591
    0
    36
    NULL
    NULL
    Juul,

    Heel veel succes vandaag meis!! Mijn duimen draaien voor een heel mooi kloppend hartje!!

    X
     
  10. juulzon

    juulzon Fanatiek lid

    29 apr 2009
    4.486
    57
    48
    #4330 juulzon, 25 feb 2013
    Laatst bewerkt: 25 feb 2013
    Wat lief weer allemaal! Redelijk geslapen vannacht, wel veel gedroomd...

    Vermoed dat het bruinverlies bij mij komt doordat ik best wel last heb van obstipatie, dan pers ik hard (sorry voor de details) en komt er druk op baarmoedermond ofzo... Had het net weer.... nu iets minder bruin, maar toch... en heb echt last van (bloos bloos) keuteligheid.... En ik drink echt veel kruidenthee en water.... Zal het strx eens vragen... Maar ben zo bang dat het niet goed zit... Alsof dit te mooi is om waar te zijn...
    (Tips zijn wederom welkom!!!)

    We gaan rond 13u30 rijden en dan om 16u de echo. Al was ik gewaarschuwd dat het wel kon uitlopen...

    Ga ook op advies van een forumvriendinnetje nog vragen om een aantal bloedwaarden.

    Nog een andere vraag waar ik me een beetje zorgen om maak en misschien zijn er ervaringsdeskundige.... Ik ben nooit een zwaargewicht geweest en ben erg licht. Weeg nu 50,7 (zelfs lichter dan normaal, normaal minstens een kilo zwaarder...) bij een lengte v 1.69. En ik eet gezond, ok snoep weinig, maar kom niet aan... Heb vroeger veel gesport, nu op laag pitje... Maar ben ergens bang dat dit niet goed os voor de zwangerschap... (Mocht deze nog in tact zijn). Hoe kom ik wat aan? Of komt dit vanzelf nog wel? Ben dus niet misselijk en hoef dus ook niet over te geven. Maar iets zwaarder lijkt me wel fijn!

    Laat jullie weten hoe het was zodra ik kan.... Ook als het geen goed nieuws is...

    Xxx

    Ps

    @Babyhope, heel veel succes vandaag!
    @Aklina, hoeveel weken en dagen ben jij vandaag? Spannend ook zeg! Ik duim voor je... Misschien wel een tweeling :)...
    @all, jullie meeleven en meeduimen doet me meer dan goed, thnx girls!!!
     
  11. alkievalkie

    alkievalkie Fanatiek lid

    23 jul 2006
    1.705
    0
    36
    groepsleidster
    in zuid-holland
    toi toi toi! Heel veel succes vandaag en hopenlijk een duidelijk knipperlichtje vandaag!
     
  12. Kweenie

    Kweenie Fanatiek lid

    12 aug 2006
    3.199
    1
    38
    Aaaaah, vandaag is de dag! Ik denk aan je Juul!
    Xxx
     
  13. miekje1982

    miekje1982 Fanatiek lid

    6 apr 2007
    4.811
    1
    0
    Flevoland
    Oehhhhhhhhhh wat een spannende dag vandaag!!!
    Ik denk aan jullie!
     
  14. maartje84

    maartje84 VIP lid

    8 okt 2008
    12.810
    4.446
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    Heel veel geluk vandaag (en de komenden 34 weken)!!!
    Wat gun ik jou toch enorm vandaag het allermooiste knipperlichtje toe. Jij en Juulman... Samen enorm genieten van het moment! Dat is wat ik jullie zo onwijs gun. xxx
     
  15. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    9 feb 2009
    4.405
    11
    38
    in mijn huisje
    Heel veel succes vandaag. En de angst dat het niet goed zit is begrijpelijk.
    Hier ook destijds last van gehad en zelfs nu nog met een groeiende buik heb ik die onzekerheid nog met vlagen.
    Wordt nu met 22 weken pas minder, gezien ik nu af en toe wat beweging in mijn buik voel.

    En sporten kan je blijven doen. Kan geen kwaad en schijnt juist goed te zijn. Vooral lopen, zwemmen en fietsen.

    En de website van het voedingscentrum heeft een richtlijn voor wat je moet eten als je zwanger bent. Zolang je maar gezond en gevarieerd eet.
    En ik ben de eerste weken juist afgevallen (moet wel zeggen dat ik juist te zwaar ben).
    En je lichaam is zo gemaakt dat het kindje eerst binnen krijgt wat nodig is. En dan ben je zelf pas aan de beurt.

    En hier de eerste weken alleen last gehad van een beetje weeïg gevoel in mijn maag, maar niet hoeven overgeven.
    Sommige dames hebben helemaal geen last van misselijkheid en soms komt het pas met een week of 7/8.

    En voor de obstipatie: is even zoeken naar wat werkt voor jou, maar veel vezels eten, volkorenproducten, pruimen, ontbijtkoek, gebroken lijnzaad. En als het echt niet lukt evt overleg met arts of je wat mag gebruiken hiervoor.
    Maar obstipatie is een bekend probleem. En in combi met je moeheid klinkt het allemaal positief.
     
  16. Heel veel succes vanmiddag!! Ik denk aan jullie!!
     
  17. Duimelot

    Duimelot Fanatiek lid

    18 mrt 2010
    1.132
    0
    36
    Goeiemorgen lieve Juul,

    Fijn dat het bruin weer minder is geworden!

    Ik ben zelf helaas nooit zwanger geweest, dus in die zin niet ervaringsdeskundig, maar misschien wat tips wat betreft stoelgang, die inderdaad meestal moeizamer gaat in de 'progesteronfase', waar jij nu hopelijk nog lekker een maand of 7,5 in blijft zitten.
    (ontwapenend, je beschrijving van 'keuteligheid' :), laat die schaamte maar varen hoor. We zijn allemaal mensen met allerhande soorten en maten uitwerpselen :D!).
    Ik eet elke dag in mijn ontbijt 2 eetlepels gebroken lijnzaad (die malen we zelf ook nog wat fijner dan dat je het in de natuurwinkel kan kopen, in de keukenmachine). En dit helpt mij echt. Ga nu ongeveer elke dag, meestal al 's ochtends (soms 2 keer op een dag).
    En je zou eventueel nog psylliumvezels kunnen proberen (oplossen in water met misschien wat appeldiksap en dan heel snel opdrinken, en daarna nog een glas water), waardoor de ontlasting veel zachter en 'smeuiger' (;)) wordt en je makkelijker kan poepen.
    Daar moet je wel wat extra bij drinken.
    Als je misselijk gaat worden is dit misschien niet zo'n fijn middel meer, het drinkt een beetje lastig weg namelijk.

    En wat je zorgen over je gewicht betreft weet ik daar te weinig van, of het de zwangerschap nadelig zou kunnen beinvloeden. Ik weet wel dat je cyclus er door beinvloed kan worden (kan stoppen) als je echt te dun bent (bij bv. anorexiapatienten), maar dat is bij jou duidelijk niet het geval!
    Ook even vragen vanmiddag in Gent?

    Bananen zijn in ieder geval goed voor extra calorieen, en veel (wal)noten eten. Ik weet dat fenegriek ook gewicht kan laten toenemen, maar of dat helemaal veilig is in de zwangerschap? Ik zal het even googlen.
    Lekker veel olijfolie, kokosolie. Dat soort dingen.

    Ik denk aan en duim voor je door!

    X
     
  18. maartje84

    maartje84 VIP lid

    8 okt 2008
    12.810
    4.446
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    Ohja, wat ik ook nog wilde zeggen: bruine klodders heb ik met 12 weken ook nog eens gehad. Nu had ik dan wel een hematoom gehad, maar bij mij was het goed dat die klodders weg waren en dat we verder niets meekwam.

    Obstipatie heb ik enorm gehad toen ik platte bedrust moest hebben. Ik heb toen dankzij de combi van: gebroken lijnzaad, activiatoetjes en roosvicee lacto eindelijk weer kunnen poepen. Misschien kan jij dat ook proberen??


    Ohh ik vind het zo plaatsvervangend spannend!! Xxx
     
  19. Duimelot

    Duimelot Fanatiek lid

    18 mrt 2010
    1.132
    0
    36
    Hee, ik zie net dat Zonnetje ook een flinke lijst met tips heeft geschreven, even kijken of er niet allerlei dubbels in staat ;) ..
     
  20. brabbel1988

    brabbel1988 VIP lid

    8 jul 2009
    7.504
    139
    63
    Vandaag is DE dag! Bah, wat laat die echo zeg! ;) :)
     

Deel Deze Pagina