Dat had ik dus bij de eerste.. ik pinde mezelf zo vast op die regelmaat! Wat bleek, toen na lang aandringen de VK even kwam kijken, had ik gewoon al dik 6 cm ontsluiting! Dus gewoon bellen en ze vriendelijk verzoeken ZSM te komen! Ik hoop dat je inmiddels gewoon bevallen bent en dat het door heeft gezet..
Ik reken op veel bevallingen hier vanavond haha. Kids zijn ook bij schoonmoeders dus ga lekker bijslapen want heb ook niet geslapen vannacht. Misschien straks even winkelen, bloemen in huis halen ofzo. Als het nou eens mooi weer werd :S
Ohh lekker ff geen kindjes in huis.. Ik ben echt verzot op m'n zoontje hoor, maar wat een energie heeft hij en hij voelt natuurlijk dondersgoed aan dat mama niet meer veel kan/energie heeft, dus daar maakt ie gretig gebruik van.. Ik ga zo ff richting de Jumbo, luiers halen, pakketje op de post doen en wat een goed idee Eden.. ik ga een bos felgekleurde bloemen halen, gezellig! Dat de lente maar snel komt! Ben allang blij dat de sneeuw hier weer weg is.. bahbah!
Hey dames!! Heel veel succes met jullie allerlaatste loodjes Hier vandaag 38 weken zwanger en eigenlijk nog geen veranderingen opgemerkt... Geen voorweeën, harde buiken, ... enkel soms een drukkend gevoel in mijn bekken doordat ons meisje met haar hoofdje heel erg duwt daar beneden Voel me eigenlijk ook nog best goed veel beter dan op het einde van de zwangerschap van mijn zoontje toen sliep ik de laatste maand gewoon helemaal niks! Nu nog redelijke nachten. Ik hoop voor jullie dat de volle maan wonderen doet
Hier ook bijna niet geslapen! Gelukkig komt dat bijna nooit voor. Bloemen is een goed idee ja! Als het lopen een beetje gaat vandaag misschien maar wat halen... Vandaag is ons relatie-jubileum. Precies een dag voor uitrekendatum. We roepen al maanden dat dit zo'n mooie dag zou zijn haha...
Jojogirl: fijn dat het je nog zo goed afgaat! Blossom: nou inderdaad, mooie dag vandaag! Kom op kleine man!
Ik denk soms maar zo: ben al jaren keihard aan het werk, altijd druk druk...nu mogen we er wel even klaar mee zijn, toch?
Bah ik baal! Vandaag een week overtijd vandaag wordt ik eindelijk gestript en hoop zo dat de baby zich vandaag of morgen meld. Iedereen die al bezig is succes!!!
Nou Rums, hopelijk helpt het strippen! Eden: nou inderdaad.. maarrrr, ik heb alles in huis, was bijgewerkt, bloemen in een vaas gezet. Nu ff zitten. Blossom: ja dat is wel zo.. maar ik zoek toch liever wat afleiding, zeker nu ik overtijd ben duren de dagen helemaal lang.
Rums: hopelijk gebeurd er inderdaad nu wat Net even boodschappen gedaan, nu even wat eten en bijkomen haha. Was zit in de wasmachine en had gister al schoongemaakt. Nu lekker tv kijken en zo weer plat want krijg last van me rug
Goed bezig Eden! Word gek van al die appjes, smsjes, telefoontjes.. Als ze geboren is horen ze het vanzelf wel! Zucht.. Ik zat ff te surfen naar een gaaf setje kleding voor na de bevalling.. iets van een tuniekje met tregging/legging. Ben die zwangerschapskleding echt kotsbeu namelijk!
Ja ik wordt ook constant ondervraagd, in de buurt bevallen ze allemaal met 38 weken. Ik wil weer een mooie spijkerbroek aan en me mooie laarsen of lekker slippers met warm weer haha
Herkenbaar! Ik heb mijn tijdlijn op facebook uitgeschakeld en alle collegas geblokt op whatsapp. Naaste familie en vrienden sta ik wel vriendelijk te woord haha Zit mijn tijd echt uit te zitten tot de afspraak. Voor die tijd maar boodschappen doen en dat is hopelijk voorlopig de laatste keer
jaaaa id die smjes en appjes... "is er al nieuws?? "voel je al wat?" Ik heb ook algemeen mede gedeeld dat als ik weeën heb ik dat niet ga zeggen. Ik zit er niet op te wachten dat als het straks niet lekker loopt en lang duurt ik bestookt wordt met vragen of hij er al is. Ik bel pas wanneer hij er is en we bijgekomen zijn. Mijn ouders wonen best ver weg en ik wil ook dat zij het eerst weten en al eerste ons kindje vasthouden. (of sm) Dus sommigen ga ik echt bewust iets later bellen vrees ik Net even wat boodschappen gedaan en ook al wat opgeruimd hier en gestofzuigd! Voel me een stuk beter dan gisteren. Rums: Succes meid!! Hopelijk gebeurd er wat vandaag!!
Hier begint het ook te vervelen wil wel dat het nu komt en ik voel helemaal niets geen voorween geen harde buiken.gister ook huis schoongemaakt was gedaan vandaag alleennog koken.wil eigenlijk nog ff de stad in voor een nieuwe pyama maar durf het niet .morgen naar gyn misschien dan ff uurtje eerder van huis om ff te snuffelen in de stad.
Mag ik ook meekletsen??? Ben nu 39+1 en ben ook wel een beetje klaar met zwanger zijn. Mijn zoontje kwam 15 dagen eerder, dus voor mijn idee ben ik al een ruime week overtijd. Hoewel ik natuurlijk wel weet, dat dit niets zegt. Maar toch. Ben nu foto's aan het inplakken en moet nog boodschappen doen. Afgelopen vrijdag controle gehad, maar alles was nog prima. Er is niet gevoeld of er al wat gebeurde (hebben jullie dat wel?). Had vannacht wel wat harde buiken, maar sinds ik mn bed uit ben is dat weer weg. Kindje beweegt aardig, wel wat minder dan een paar weken geleden. Succes allemaal met wachten!
Hier ook lekker rustig aan. Morgen komen er 6 dames samen mijn huis schoon maken! Super he? Dus vandaag zelf even de was wegwerken en de prullenbakken legen. Na morgenochtend is mijn huis er in ieder geval helemaal klaar voor!!! Verder geen tekenen dat de bevalling zich zou aandienen. Gisteren was ukkie erg druk in mijn buik, vandaag weer rustig. Geen pijl op te trekken. Iemand anders al aan het beginnen?