Nee klopt als het om vreemdgaan gaat niet nee! Dat doe ik namelijk niet.... En dan komt het liegen/bedriegen er nog bij...neuh doe ik ook niet tegen mijn man... ga liever voor een flinke ruzie (en zelfs dat komt hier niet voor) omdat ik eerlijk ben dan dat ik schijnheilig met ovu testjes ga lopen zwaaien om zelfs zwanger te raken en wel twee en 4 dagen daarvoor nog hebben zitten scharrelen met een ander.. ja dan ben ik maar Rooms
Tja denk dat je de waarheid moet zeggen tegen je vriend en je dan maar moet kijken hoe verder en wat zijn mening is. Gezien de situatie denk ik ook dat het kindje niet van je minnaar kan zijn. Maar zeg nooit nooit. Verder kan ik zeggen dat ik het absoluut niet begrijp. Vreemd gaan ten eerste en dan ook nog bewust gaan voor een kleine met je vriend Als laatste moet ik bekennen dat ik bijna een soortgelijke situatie een poosje terug bij Achter gesloten deuren op net 5 heb gezien... Hiermee wil ik alleen zeggen dat je waarschijnlijk niet de enigste bent en misschien kun je de aflevering een keer terug kijken bij uitzending gemist of zo..
Lijkt mij niet dat het kindje van je scharrel is. Succes met de hele situatie.. Lijkt me verschrikkelijk om zo je zwangerschap te moeten beginnen..
jeempie wat een ontzettende nare situatie, helaas helemaal zelf veroorzaakt, maar dat weet je zelf maar al te goed. moeilijke keus/beslissingen moet je gaan maken, jammer dat je nu niet kan genieten van het kindje wat zich ontwikkeld in je buik. wat al meerdere meiden hier zeggen, de gyn of verloskundige en dan samen met je vriend stappen ondernemen, dus eerlijk zijn. ik ben 3 jaar voorgelogen, en geloof me dat wens je niemand. en eerlijkheid duurt het langst. heb je enig iee hoe je vriend hierop zou reageren??
Ik zou niks zeggen. De kans is echt heel klein dat het van die andere man is. Je vriend weet in mijn ogen al genoeg over je slippertje, laat het voor wat het is, wat heeft hij nou aan meer details? Gewoon genieten van je zwangerschap, en mocht het toch van die andere man blijken dan zie je dat dan wel weer toch? Zonde om nu al dingen stuk te maken die misschien niet stuk hoeven te gaan. Oh en gefeliciteerd!
Eerlijkheid duurt het langst. Je moet hem van slippertjes en je twijfels op de hoogte brengen en hem laten beslissen wat hij wil...wel of niet samen door en of hij dan zekerheid wil over wie de vader is... Sterkte met je beslissing!
Bedenk eerst wat je wilt met je huidige relatie. Wil je die behouden, dan zou ik niks zeggen. Je schuldgevoel, daar moet je zelf maar mee zien te leven. Het is jouw fout, waarom zou je je man daarmee opzadelen? Natuurlijk verbreek je alle contacten met je scharrel, en doe je nOOOOit meer zoiets. Wil je de relatie beëindigen, doe dat dan. Ik geloof nooit dat het kind van die andere man is. Een prenatale vaderschapstest, waarbij je je kind in gevaar brengt (hoe klein dat risico ook is), vind ik persoonlijk niet kunnen. Jouw gemoedsrust is niet belangrijker dan de veiligheid van je baby. Mocht je het straks per se willen weten, dan laat je maar wat bloed afnemen na de geboorte. Indo's zijn meestal niet meteen donker, en ook blanke kindjes kunnen er wat indisch uitzien bij geboorte (mijn inmiddels spierwitte zoon, met blauwe ogen en blonde haren had een indisch uiterlijk toen hij pas geboren was - nou zit er bij mij ook indobloed in mijn aderen, maar ik zie er zelf heel europees uit). Niemand zal dus meteen roepen dat die baby niet van je man kan zijn.
Wat een klote situatie. Wel appart want vorige week heb ik precies dit verhaal gevolgd bij "achter gesloten deuren" Succes met je zwangerschap,deze fout zal je nog lang achtervolgen ben ik bang.
Euhm ja.. Je bent een beetje dom geweest. Maar oordelen kan niemand want je weet nooit wat er zich nog meer afspeelt. Ik zou doen wat je gevoel je aangeeft. Iig veel succes met je zwangerschap.
Wat rot meid! maar helaas had je dit kunnen weten van te voren. Het is niet fijn om met stress de zwangerschap in te moeten gaan. Om snel van deze stress af te komen, zou ik het wel zsm gaan vertellen. Anders word je zwangerschap 1 en al gezeur........ Niet dat het nu makkelijk word, maar het scheeld wel.... Tegen de tijd dat jij / jullie hier over uitgepraat zijn, zijn jullie ook al maanden verder... dus ik zou het vertellen. Hoe moeilijk het ook is.
Ben benieuwd of ts nog komt vertellen wat ze heeft besloten, en zich niet heeft laten afschrikken door bepaalde reacties.
Ja, we weten het natuurlijk allemaal beter. En aangezien jij nooooooooit een fout m.b.t. vreemdgaan hebt gemaakt, is dat natuurlijk een vrijbrief om iemand een trap na te geven. Nee, logisch Als je het zo "schijnheilig" vindt, waarom reageer je dan? Iemand eerder in dit topic wist het erg mooi te verwoorden: men is blijkbaar van mening dat aangezien dit een openbaar forum is, er daarom maar van alles opgekwakt mag worden ("het is immers mijn mening"). Jammer dat men hierbij vergeet of uit het oog verliest dat er ook zoiets bestaat als een "respectvolle discussie voeren". Ik hoop dat TS, ondanks sommige reacties hier, toch nog even laat weten hoe het afgelopen is. Mocht ze dat niet meer willen, dan zou ik dat weliswaar erg jammer vinden, maar kan ik me dat ook nog wel voorstellen.
Gewoon eerlijk zijn, is toch ook zielig voor je partner? Zit hij 9 maanden lang te verheugen op een kindje, dat straks niet van hem blijkt te zijn. Ik vind dat een ergere schop na. Eerlijk heid is het beste, dan weet iedereen waar hij aan toe is.
Dit verhaal is precies hetzelfde als wat onlangs op tv kwam bij Achter Gesloten Deuren! Iemand samen met een partner.. Sex gehad met een donkere man.. Niks verteld en ja de feiten waren als volgt: ze beviel van een donker kind! Ik vind het moeilijk. Ik zou zeggen: de kans is er altijd dat je van je minnaar zwanger bent en dus is het misschien maar beter als je het je vriend verteld! Dalijk beval je van een getint kindje en dan zal je vriend dit niet in dank afnemen ben ik bang! Veel sterkte!
Ik denk dat ze hier dat bekende spreekwoord voor hebben uitgevonden met die blaren enzo . Hoop voor jou dat het van je vriend is maar je bent behoorlijk triest dat je hem zo belazert... Je mag het wel snel gaan opbiechten.
Goed gezegd! Ook al mag je alles zeggen, wil dat nog niet zeggen dat je dan maar onbeschoft moet zijn.
Volgens mij ben ik niet onbeschoft geweest..ik geef mijn mening en geef een reactie op Minerva... omdat ik vreemdgaan absoluut NOT done vind....ben benieuwd hoe de mannen van de vrouwen dat vinden die mogelijk mee lezen en terug kunnen lezen wat jullie er over schrijven... dat het een 'foutje' is... nou duur foutje zeg ik dan..en dat mag ik toch zeker wel zeggen.. en ja ik vind het inderdaad schijnheilig als je niets zegt tegen je partner...dat is je partner tot twee keer toe een trap na geven....dus ik doe dat niet, maar in dit geval TS dan als ze deze keuze maakt... Dat zou lekker wezen...ik zie het al voor mij....zwanger van god mag weten wie...ook nog gewoon lekker niets vertellen...en goh laat er op het einde van de rit opeens een kindje uitkomen met inderdaad een andere huidskleur wat in dit geval dus mogelijk zou kunnen zijn...mijn god wat heb ik dan spijt met die partner zeg... maar goed ik hoef er nooit mee te leven dat scheelt alweer... Zoals beheer al zegt...ik laat dit wel voorbij gaan..het valt mij op dat exact dezelfde dames reageren op eveneens een ander topic waar ook vreemdgaan aan de orde was en ooooh wat waren ze meelevend met TS... nou ben benieuwd wat de waarheid bij jullie dan daadwerkelijk is.... vreemdgaan is dan schijnbaar een normaal 'iets' bij jullie... nou ja dan ben ik maar 'rooms'...of schijnheilig zoals sommige het mogelijk noemen... nee ik noem dat volledig achter mijn man staan in voor en tegenspoed en voor altijd met ALLEEN hem en mijn gezin...no matter what...en ga het dus nooit maar dan ook nooit buitenshuis zoeken... nee laat mij maar lekker die saaie burgertrut zijn...maar 1 ding weet ik wel! Deze stress zal ik nooit hebben en dan zeg ik HALLELUJA! Nogmaals succes met de beslissing TS maar mijn advies...vertel het gewoon voel je je echt beter bij, als is het niet nu, maar later wel!
Ik doe dat nooit, dit gebeurt mij nooit.... Niks in je leven is zeker hoor. Echt niet. En mensen die niet zo hard tekeer gaan vinden heus niet vreemdgaan automatisch normaal. Ik denk dat ts meer heeft aan goede tips dan een stel kippen die lopen te bleren over hoe erg dit is en dat zij dot nooooit zullen doen. Lekker even jezelf een schouderklop geven maar ts en dus haar kindje schieten er niks mee op hoor.