Zo...... even getreurd..... maar nu gaan we er weer tegen aan!! Nog 1 iemand in de NOD......spannend!! PJO1983 SUCCES!!
Ja dat heb ik ook! Ik word er ook zo zenuwachtig van! Ik heb ook echt het gevoel dat het bandenpijn is, heb zoveel kwaaltjes en word er helemaal gek van, misschien ben ik wel schijnzwanger haha!
Ik hoeste net... en allemaal steken in mijn onderbuik en ook richting vagina.. Het voelt ook alsof mijn onderbuik heel groot is en opgezet... Mijn borsten lijken per dag groter te worden.. Ik kan niet meer met mijn benen over elkaar zitten voelt gewoon vervelend.. Ik heb niet echt meer ongi gevoel, wel kramp, maar anders dan darmkramp of ongi... En ook een soort druk op mijn blaas.. zo voelt het.. Lekker duidelijk verhaal.. Pfff
Ja... normaal kan ik niet van chocola afblijven rond NOD... maar nu... geef mij maar een zak chips... Wat ik nu ga zeggen klinkt misschien raar: Ik "weet" gewoon dat het zo is, maar test zei vanmorgen van niet.. Ik hou op te zeuren!
Mijn nod is morge.. als mijn vroeg ei klopt maar ik tel toch even door tot dag 28.. want zo'een gek ei heb ik nog nooit gehad.. dat gelijk na de ongi al komt
duim, duim, duim.. ik hoop dat je gevoel dan juist is misschien een latere innestelling en doordoor later een posi-test?