precies!!! Vond het ook een verschrikkelijk mens. Laag geboortegewicht komt vaker voor ja, maar 2300 gram met ruim 38 weken is erg klein!
Jeetje wat een simpel mens zeg. Pff zelfs voor de bevalling moet ze toch nog even een sigaretje roken. Kan dat echt niet begrijpen, je kindje heeft het al niet prettig in je buik. Maarja vind haar sowieso niet leuk overkomen.
Ik snap dat gerook ook niet, je kunt het toch wel opbrengen om 9 maanden die stinkstokken uit te laten. Het gaat wel om je kindje.
Wat een simpele ziel. Ze had makkelijk een baan kunnen vinden en al het geld dat ze kreeg voor die stink stokken kunnen sparen voor der kindje. Dit soort mensen kosten de samenleving een hoop geld. Tijdens je bevalling gewoon gaan roken. Ik was met stomheid geslagen. Wat een doos zeg. Het leuk vinden dat je kindje gehaald wordt terwijl het niet meer goed gaat in je buik. Het iq van een aardappel. Blugh
Haha ja dr nieuwe vriend van dr kennen ze al 6 jaar dus dat zou wle goedzitten.. de vader van het kind was een vriend van de famillie en die was ook zo lekker te vertrouwen Vreemde aflevering vond ik dit. Kon weinig sympathie opbrengen.
Ja, en daarvoor ging ze met iemand die al een jaar vastzat en die wel eens de vaderrol op zich kon nemen als hij vrij kwam En als ik een kindje en een vriend had hoefde mijn vriend het niet te wagen met een pistool op FB te gaan staan op 1 van zijn profielfoto's zoals die vriend van haar doet Goede jongen hoor getuigd van volwassenheid om met een pistool te pronken op je FB net als die vorige vriend van haar die in de gevangenis zat en ze wel als vaderfiguur voor haar ongeboren kind zag Die ouders van haar hebben net zo min verstand En zoals iemand al zegt, idd gewoon verplicht aan de prikpil en elke 3mnd als moeder meegaan dat je zeker weet dat ze hen gehaald heeft
Wat een tenenkrommende aflevering. Werkelijkwaar dat kind moet echt thuis begeleiding krijgen. Hoe ze ook reageerde op het nieuws dat het kind gehaald zou gaan worden. Blij! Terwijl door haar rookgedrag het kind stil lag en te klein was. En ik vraag me af of het laseren uberhaupt zin heeft. Want als ze al geen motivatie heeft om definitief te stoppen met roken tijdens de zwangerschap wat voor reden heb je dan nog na de zwangerschap. Ik kan alleen me hart vasthouden voor het kleine kindje wat opgroeit bij haar. Geloof wel dat ze met begeleiding een goede moeder kan zijn.
Oh, dus ik moet maar mijn foto's met de waterpistooltjes van mijn jongens ook offline doen? Want het kan volgens jou niet..? Sorry, even serieus, dat slaat natuurlijk helemaal nergens op. Je hebt hele goede argumenten waar ik ook echt volledig achter sta maar dit gaat gewoon nét even iets te ver. Deze jongen had eerst ook 'geen zorgen' .. hij kon alles doen en laten wat hij wilde, maar hij heeft er toch maar even voor gekozen de zorg voor een kind, dat biologisch gezien niet eens van hem is, op zich te nemen. Dat ZIJ verkeerde keuzes (heeft) (ge)maakt daar heeft hij gewoon geen drol mee te maken. Eerlijk is eerlijk.
Ik heb ook wel met verbazing zitten kijken, maar aan de andere kant is het duidelijk een meid die lager niveau heeft. Dus wezenlijk gezien, kan ze echt geen betere keuzes maken. Ze zal echt niet zo verstandig kunnen denken als de gemiddelde vrouw. Ik hoop dus echt dat ze goede begeleiding zal krijgen, zodat het goed komt met haar en de kleine.
Een kind/foto met een waterpistooltje of haar vriend met een pistool poserend op de foto vind IK toch iets heeeeel anders.. Heb je de bewuste foto gezien? Ik zou dat als opa,oma en mama echt niet tof vinden als de vriend van m'n dochter en opvoeder van m'n kleinkind poserend met een pistool op de foto gaat, lekker stoer en lekker voorbeeld Om deze foto gaat het..(weet niet of ik hem mag plaatsen ) Ook nog lekker openbaar voor iedereen Maar goed, ik hou erover op, ik vind het iig geen voorbeeld als opvoeder zijnde en ik zou het niet goedkeuren als de vader of opvoeder van m'n kind zo op FB zou staan op z'n profielfoto
Tsja ik heb een meisje ( of nja vrouw ) op mn FB die toevallig lid is van een schietbaan. Die heeft ook een zoontje van 4 en foto's met pistool op FB staan ( ook foto's waar ze hem op gebruikt ) En het is een super goede mama die onwijs goed voor haar kind zorgt.. Dat ze trots is op haar hobby maakt haar niet gelijk een slechte moeder. En hij staat trouwens op de foto met een nep pistool..
Zolang het kindje het nu maar goed doet! al dat andere is niet meer aan de orde dus maak daar ook geen heel drama van. door alles even 10x te gaan uitleggen hoe slecht het allemaal wel niet is
Daantje, ik zou de foto wel even weghalen. Het is altijd zo makkelijk oordelen he? Als iemand psychische problemen heeft (dus niet zichtbaar voor de wereld) zou ik daar ook geen kinderen bij toevertrouwen .. of ga ik nu te ver? Wat ik wil zeggen is, is wees niet zo vel in je oordeel. Je kent de mensen niet en voor het zelfde geld zijn het de liefste mensen op aarde. Reacties over Chanel snap ik, het programma ging immers over haar en niet over hem.
Ik zal waarschijnlijk wel de enige zijn, maar ik vind het nou niet bepaald een schokkende foto. Af en toe een gekke foto is toch geen ramp, dat heeft toch niks met volwassen zijn te maken... Het zou ook echt iets voor mij zijn, zo'n foto, maar ja, ik heb geen fb.
Nee hoor ik vind het ook niet schokkend.. Totaal niet pistool is niet eens echt dus vind er weinig boeiends aan en kan er dus de humor wel van in zien..
als je geen mening over iets mag hebben moet diegene ook niet op tv komen, dan is het logisch dat mensen het daarover hebben. of mag je tegenwoordig alleen goede dingen zeggen over personen die op tv komen over bn'ers mag iedereen wel een mening hebben en kijkt iedereen rtl boulevard/shownieuws, maar als hun op tv komen mag je er zeker niks van denken het programma ging over haar ja, maar hij deed er toch ook in mee
Ah joh zo te zien is dat gewoon zo'n bb gun, balletjespistool dus. Ik zou m wel even weghalen. Is niet zo aardig hihi.