Hoe staan jullie tegenover Utrogestan?

Discussie in 'Miskraam' gestart door Betty Barclay, 2 jan 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. hip1983

    hip1983 Fanatiek lid

    20 nov 2010
    3.123
    0
    0
    limburg
    Sophy de wchoscopiste zei idd dat ze nooit precies kunnen zeggen hoe groot het kindje word, een echo is toch een moment opname en ze kunnen zich iets vermeten.
    maar om zo'n grote verschillen te voorkomen meten ze hier alles 3x en daar word het gemiddelde van gepakt.
    Mijn meisje word nu geschat tussen 2000 en 2500 gram bij 40 weken. dan ligt het eraan wat ze de komende weken nog gaat doen of het mss iets lichter is of wat zwaarder.
    Doordat het vanaf nu in de gaten word gehouden zullen ze het wel redelijk kunnen inschatten wat het uiteindelijk bij de geboorte is.

    met de groeiecho bij 31 weken zat ze ook al op de onderste lijn dus kan me niet voorstellen dat ze er zover naast zitten en het een 8 ponder word ofzo. volgends de vk zal het zelfs geen 7ponder worden ook al zou ze nu een mega groeispurt maken.

    je eigen gewicht en buikomtrek zeggen trouwens niks over de grote en groei van het kindje. De vk en voorheen in het zkh werd dat ook nooit gecontroleerd.
     
  2. twinny2014

    twinny2014 Bekend lid

    25 jul 2012
    761
    0
    0
    Jeetje Hip, nou ja, het voordeel van de medische indicatie is dat het bevallen in het zh nu in elk geval vergoed wordt. Dat was je toch al van plan toch?

    Wel fijn dat je kindje nu zo goed in de gaten wordt gehouden en dat ze er dan idd snel bij zijn mocht er echt iets mis zijn.
    Het komt vast helemaal goed hoor meid, nog eventjes en ze ligt lekker in je armen!
     
  3. Sophy

    Sophy VIP lid

    28 aug 2011
    5.879
    2.882
    113
    Noord-Holland
    Jeetje Hip, vind het toch even schrikken maar gelukkig gaan ze jullie goed in de gaten houden. Ben benieuwd wat de gyn morgen zal zeggen. Hoop dat je nog gewoon de laatste weken thuis kan rusten en daarna rustig en gezond in het zkh bevallen. Ik neem aan dat eerder inleiden echt alleen aan de orde is bij placentaproblemen? Als in, gezien het gewicht willen ze haar wrs zo lang mogelijk laten zitten?
     
  4. Sophy

    Sophy VIP lid

    28 aug 2011
    5.879
    2.882
    113
    Noord-Holland
    McKenzie je FF blijft apart en wat een lange cyclus. Tijd voor een testje? Die P is prednisolon?
     
  5. Zomerrr

    Zomerrr VIP lid

    5 jun 2011
    5.097
    503
    113
    Even een snelle reactie:

    Lana was een week voor haar geboorte ook nog steeds geschat op 2200 gram. Heb ook elke week een echo gehad. De groeiecho wordt om de week gedaan en de andere week kijken ze naar de doorbloeding van de placenta en naar de hoeveelheid vruchtwater.

    Probeer inderdaad op je linkerzijde te liggen en zoveel mogelijk te rusten.

    Je hoort ook vaak genoeg dat de schattingen verkeerd zijn!

    Maak je niet te druk meid:)
     
  6. Zomerrr

    Zomerrr VIP lid

    5 jun 2011
    5.097
    503
    113
    Bij mij speelde er meerdere factoren mee maar ze gingen uit dat L. Iets meer als 2200 gram zou zijn en ben met 38.0 ingeleid eerst wilden ze dat zelfs met 37.0 doen;)
     
  7. hip1983

    hip1983 Fanatiek lid

    20 nov 2010
    3.123
    0
    0
    limburg
    Sophy zolang de kleine groeit in de buik laten ze haar zitten, maar als blijkt dat ze het uit de buik beter zal hebben dan erin dan word ze gehaald. maar de vk vandaag dacht daar al niet aan omdat verder alles goed lijkt ook de hoeveelheid vruchtwater enzo.

    ik maak me gelukkig geen zorgen meer, vandaag is ons al een hele hoop uitgelegd gelukkig. en door mijn mmm achtergrond ben ik bekend met het zkh en alle gyns en die wat ik morgen krijg is echt super! ik weet dat ik daar in ggoede handen ben en dat alles goed in de gaten gehouden word. De gyn zal eerder wat te verzichtig zijn ipv dat die zegt dat alles goed is en me weg stuurt. dat zei de vk ook al over hem. en die ervaring heb ik zelf ook aangezien ik tot 16 weken elke week echo heb gehad bij hem voordat ik naar de vk mocht.

    Het enige wat ik echt niet hoop is dat ik opgenomen moet worden.

    zomer hoe zwaar was dana uiteindelijk bij de geboorte?
    Schattingen kunnen inderdaad er langs zitten daarom doen ze hier ook nooit een specifieke gewichtsschatting omdat je dat nooit precies kan zeggen.
    maar tussen zo 2000 en 2500 bijv.
    ik had al es geinformeerd bij vriendinnen die bij het zelfde vk bureau zaten en met de normale groeiecho (doen ze hier altijd) klopte de schatting uiteindelijk altijd erg goed. dus kan me niet voorstellen dat de echoscopiste er zover naast gaat zitten bij mij...maargoed al zou ze zwaar genoeg zijn straks dan liever wat extra controle wat achteraf niet nodig was dan geen controle en uiteindelijk blijkt ze te licht en krijgt ze het moeilijk met of na de bevalling.
     
  8. hip1983

    hip1983 Fanatiek lid

    20 nov 2010
    3.123
    0
    0
    limburg
    Sorry zomer ik bedoel natuurlijk lana hihi in een ander topic heet een dochtertje dylana en die haalde ik ff doorelkaar!
    hoe gaat het eigelijk met jouw?
     
  9. Tori3

    Tori3 Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.018
    1
    0
    Financial Controller in de vastgoedbranch
    Noord-Holland
    Bedankt voor jullie positieve reacties :), ik heb besloten om m te gaan kopen!! Zie t helemaal zitten.

    Bertie's, jij dus voor de hangwieg over niet al te lange tijd :D. Geniet van jullie weekend weg! Echt leuk (en knap) dat het een verassing is voor je man. En top dat je de zaak gewonnen hebt, dat geeft een goed gevoel.

    Hip, ja mijn vk meet het ook wl en qua voelen alleen maar hoe ze ligt. Bij mij was de groei nog op schema de laatste keer. Volgende week donderdag weer heen , ben benieuwd hoe t dan is.
    Jouw meisje heeft dus wel mooie lange beentjes :), en wat je zegt, t wordt goed in de gaten gehouden vanaf nu en het gaat helemaal goed komen! En nu geen twijfel meer over waar je wilt bevallen.
    Haha, wat een idee van je vriend... Het wiegje aan zijn kant, tss wat een idee. Wij van trouwens t bed iets schuiven zodat er aan mijn kant meer ruimte is. Kan dat bij jullie ook?
     
  10. Zomerrr

    Zomerrr VIP lid

    5 jun 2011
    5.097
    503
    113
    Met mij gaat het op dit moment een stuk beter! Heb nog wel ups en downs en ben nog redelijk snel geïrriteerd maar er zit vooruit gang in:D

    Lana woog bij haar geboorte 2910 gram maar kon zichzelf heel moeilijk warm houden. Ze heeft tot 2 weken in de kinderwagenbak moeten liggen omdat ze zich in bed net warm kon houden. Na 3 weken zijn we de 2 kruiken afgaan bouwen.
    Ook snapte ze de borstvoeding niet en had ze moeite met drinken uit een flesje. Ze is afgevallen tot 2650 gram.

    Bij mij kan het ook te maken gehad hebben dat ik de laatste week geen medicatie gebruikt heb(fraxiparine & ascal. Aangezien ze 700 gram zwaarder was:p
     
  11. Zomerrr

    Zomerrr VIP lid

    5 jun 2011
    5.097
    503
    113
    Hip en Tori zien jullie tegen de bevalling op of zijn jullie daar nog niet echt mee bezig?
     
  12. hip1983

    hip1983 Fanatiek lid

    20 nov 2010
    3.123
    0
    0
    limburg
    tori dat doen wij idd ook het bed wat opschuiven zodat er aan mijn kant meer plaats is hihi...
    mijn vriend dacht je gaat toch flesvoeding geven dus we doen de nachtvoedingen om de beurt dan kan ze net zo goed aan mijn kant ik ben toch de papa??? hahahaha maar zo werkt dat dus niet vanaf het moment dat er zo'n kleintje in je buik groeit is er een soort oerdrang om haar dicht bij me te houden hihihi.
    en ik ben idd ook helemaal geen emo type zelfs nu in de zwangerschap niet, zoals je wel es hoort dat meiden om alles kunnen huilen enzo, dat heb ik helemaal niet.
    maar als het om mijn meisje gaat dan ben ik toch wat weker hihi
    zo was een tijd terug bij een berichtje uit je buik dat de kleine in de buik af en toe ook al kan huilen als ze schrikt of zo. dat maakte me ook verdrietig dat ik niet eens weet wanneer ze huilt en ik haar nog niet kan troosten.

    wat je zegt nu geen twijfel meer of het zkh of thuis bevallen word die keuze is voor me gemaakt.

    en nog ff een paaar kleinere kleertjes en rompers shoppen hihihi.

    welke co sleeper is het geworden?
     
  13. hip1983

    hip1983 Fanatiek lid

    20 nov 2010
    3.123
    0
    0
    limburg
    zomerr ik zag niet op tegen de bevalling, nu een klein beetje. is toch net ff spannender en een vacuumpomp of spoedkeizersnee lijkt me niks als ze het moeilijk krijgt. of inleiden lijkt me ook niks. maar ja als het moet dan moet het.
     
  14. Tori3

    Tori3 Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.018
    1
    0
    Financial Controller in de vastgoedbranch
    Noord-Holland
    Zomerrr, fijn te horen dat t weer beter met je gaat.
    Ik zie nu nog niet tegen de bevalling op, tot nu toe zegt mijn gevoel dat ik t kan en het allemaal goed gaat verlopen. Maar wie weet veranderd t nog naarmate de 40 weken dichterbij komt ;).

    Hip, wat n straf... Nog weer rompertjes enzo shoppen ;). Ik ga straks ook nog goed kijken wat ik nu heb en of ik er nog iets bij moet halen.
    Ik had dat ook bij dat MvM berichtje over dat ze kan huilen... Sindsdien wil ik haar behoeden voor schrikmomenten dus geen actiefilms meer voor ons!
    Ik ga voor het Troll aanschuifbedje :).
     
  15. twinny2014

    twinny2014 Bekend lid

    25 jul 2012
    761
    0
    0
    Wat een zootje he. Vandaag heeft hij mijn eisprong er zelfs helemaal afgehaald.
    Snap er niets meer van. Ik zal hem eens voorleggen op het temperatuurkaartjes onderdeel van dit forum.

    Testje heeft geen zin, ik heb alleen een kans op zwangerschap als mijn eisprong de 25e is geweest :cool: En dan kan ik pas op zijn vroegst maandag testen.
     
  16. Sophy

    Sophy VIP lid

    28 aug 2011
    5.879
    2.882
    113
    Noord-Holland
    Oja ik zie het, nu zelfs geen kruis meer. En toch als je kijkt, zou ik denken dat je ovulatie op dag 24/25 was want daarna is hij verder gestegen. Wel vaag hoor.. hoop dat je snel duidelijkheid hebt.
     
  17. Sophy

    Sophy VIP lid

    28 aug 2011
    5.879
    2.882
    113
    Noord-Holland
    Tori nog even je co-sleeper opgezocht leuk :) Ik dacht te begrijpen dat het een losse bak is die je aan je bed vastmaakt, maar zie nu dat het gewoon een wiegje met een losse zijkant is, wel heel praktisch.
    Ook mooi om te horen hoe relax je bent over de bevalling :)

    Hip nu al een leeuwin-moeder dat zelfs je vriendje straks de baby niet aan zijn kant mag hebben ;) Veel plezier met shoppen in de minimaatjes en daarna weer goed rusten he :)

    Wel zielig trouwens dat de beeb nu al in de bm kan huilen. Dat wist ik helemaal niet. Hier ook (nog?) geen emobuien trouwens.

    Zomer wat fijn dat het beter met je gaat!

    Oh en die hangwiegjes.. heb net even gekeken dat ze 300 euro zijn, dat vindt Betties' man vast leuker haha. Ik wilde die echt aan het plafond, met zo'n standaard vind ik het al niet leuk meer. Dus we zoeken een gewoon wiegje uit. Naast het bed geen plaats dus hier geen discussie haha.. gewoon aan de voorkant :)
     
  18. hip1983

    hip1983 Fanatiek lid

    20 nov 2010
    3.123
    0
    0
    limburg
    Mckenzie ik zou je temp kaartje ook ff bespreken met de gyn, want zo'n lange cyclus is niet echt normaal hoor.

    sophy een standaard is idd minder leuk voor zo'n hangwieg. ...mss nog ff een dakkapel laten plaatsen zodat het wel kan hihihihi

    shoppen gaat online worden denk ik..ik hou me voor de zekerheid lekker rustig.

    ik vind het wel moeilijk hoor om voornamelijk op mijn linkerzij te liggen, ik ben een echte rugslaper eigelijk.

    ben een beetje zenuwachtig voor vanmiddag als ik naar de gyn moet..stom he!
     
  19. Zomerrr

    Zomerrr VIP lid

    5 jun 2011
    5.097
    503
    113
    Sophy
    Hoe gaat het met jou?
    Ben je nog steeds ontzettend moe?
     
  20. Zomerrr

    Zomerrr VIP lid

    5 jun 2011
    5.097
    503
    113
    Ik had er ook last van om op me linkerzijde te liggen maar bij mij ging het na een week vanzelf!

    Ik snap dat je zenuwachtig bent voor vanmiddag en dat is toch ook best begrijpelijk meid.
     

Deel Deze Pagina