Ik zou nog even hoop houden hoor. Je zit nu pas op dpo 13! Je zal zien, morgen is het lijntje donkerder!
Nou heb zojuist weer getest... zie foto En ik heb het idee dat hij een fractie donkerder is...... Fingers crossed. Wel heb ik de dag door krampjes lijkende op ongesteldheid maar dan anders. En als ik in mijn vagina voel veel witvloed. (lekker grafisch) OMG hoe kom ik het weekend door, je wil zo graag !! Thanks lieverds dat jullie allemaal meeleven ps het is de gevoelige test van zwanger en kids Gevoelige zwangerschapstest - Zwanger & Kids
Zoiets had ik ook vd week, maar vandaag negatief, en veel last van indroogstrepen, vandaag getest was negatief maar ben nu wel dik over mijn tijd heen... Op naar een donkerdere streep!
Mooi hoor! Ik heb nooit een knaller gehad.. Maar zie onderschrift En idd je 3e test is donkerder dan je 1e Gefeliciteerd!
Jaaa dat heb ik dus ook morgen 9 dagen over tijd en omo witte testen twijl ik 3 dagen trug met kruidvat test een hele lichte streep had .. En twee uur later weer niet .. En toen met midstream van sensitest ook een hele lichte positieve test .. En nu weer alkemaal negatief raar gedoe die teste.
Nou ik hield het niet meer vanavond en heb nog 2 testen gedaan, Zelfs de dure clearblue gehaald bij de AHXL Maar duidelijker kan niet hoor ! Zo happy !