Had vorige week de tip gekregen om de chocoladepasta van ES eens te proberen, heb ik deze week gekochtmaar ik vind m niet lekker.. veel zoeter dan nutella. Weet iemand of de chocoladepasta van AH wel lekker is?
eens, nutella is lekkerder. Maar ja mij te duur dus. vandaag hebben we van de lidl grote gepaneerde kabeljauwfiletjes gehad, in een zak rond de 4 euro zitten er 6 hele grote. Kunnen we 2 keer meedoen, en lekkerrrrrrrrrr! net hele grote vissticks.
denk ik, je moet het zo zien, deze is ook veel goedkoper. Wat is belangrijker voor jou? je moet het niet als hetzelfde zien denk ik.
ja echt superlekker, de kinderen zijn op het moment erg kieskeurig qua eten en dit vonden ze alle3 erg lekker. Bovendien is vis ook erg gezond. Ik had er 1,5 pak diepvries bonduel groenten-aardappel-pakket (ik weet echt niet hoe het heet, sorry bij
Wij hebben altijd oriniko met groene dop (er is ook een blauwe variant) wat mij betreft de lekkerste pasta. 0,79 bij jumbo. Ah heeft hem volgens mij ook in het assortiment.
Wij hoeven niet te bezuinigen, wil het wel. Vind t gewoon vaak onzin om zoveel voor iets te betalen bv muesli of boter terwijl die van goedkoop merk ook lekker zijn. . En geef t geld liever dadelijk aan mn kleintje uit. Kan ik me voorstellen! Mijn nichtje is ook gek op visstick en alles wat erop lijkt
Nee nutella is echt lekkerder. Ik eet niet echt pasta, maar die van ah is ook zoeter. Minder pure chocolade denk ik of minder hazelnoten. Maar goed mijn man maakt het niets uit en wij hebben ook de duo variant. Brrr die vind ik echt vies.
Jaa dat is m! Die vond ik vroeger lekker iig. Koop die de volgende keer.. bij de plus verkopen ze deze sowieso. Die ligt hier ook in de buurt.
Kan ik ook wel eens proberen. Ik heb een erg leuke website gevonden om prijzen te vergelijken. Supermarkt Aanbiedingen . com: Aanbiedingen van uw Supermarkt Je kunt een product invullen en dan de prijzen vergelijken. Vooral leuk bij merkproducten. Ik gebruik bijvoorbeeld wel hot ketchup in een gerecht en de goedkoopste is 1,83 en de duurste 1,97. Toch weer 0,28 cent besparing voor het gerecht.
Wij eten ook alleen maar nutella , was geloof ik deze week in de bonus bij de ah. Ow en bij de c1000 gister druiven gehaald 1 euro per doos
huh klopt die site wel, ik heb nu net even nescafe gold ingetypt en normaal kost dat 7,45 ( net gekocht bij de jumbo) en er staat dat het bij de dekamarkt 2,09 kost wij hebben hier helaas geen dekamarkt maar wel errug goedkoop als dat klopt Nescafe Gold, product en prijs van Pot 200 gr - pot à 200 gram
Ook ik lees mee. Zijn laatste tijd echt teveel feld aan boodschappen kwijt, terwijl dit onnodig is. Gaan altijd naar Jumbo. Zijn dan rond de 90 euro kwijt en hebben heel weinig boodschappen! (koop rond de 20euro p.week extra op mijn werk). Werk bij Lidl en zie gewoon het verschil en echt.. dat scheelt schrikbarend veel:O Binnenkort uit werktijd bij mn werk boodschappen doen dus
Heh jij werk ook bij lidl! Mee too! Ik doe ook vaak uit werktijd boodschappen, of op een vrije dag. Brood gaat wel snel, dus dat haal ik dan in me eerst koffiepauze of als ik een latere dienst heb vlak voordat ik binnen kom. Nu was mijn planning om gisteren na werk boodschappen te doen, heb ik een flinke buikgriep, en is vandaag dag 3 in bed, woensdag av koorst begonnen, en heb ml oppad gestuurd voor de boodschappen... Als dat maar goed gaat... Woensdag had ik hem op pad gestuurd voor een maaltijdsalade want ik wilde wat lichts want maag was al niet prettig, bijde ah gehaald in de bonus voor 7euro min2 euro bonus, heeft ml voor 7,20 aan kauwgom, smint en pepermunt gehaald... Tja zo gaat je budget er snel doorheen... Ik hou me hart vast vor zometeen... Edit; manlief net terug, en na het terugbrengen van de cola bij de ah, heeft hij zich alleen aan het briefje gehouden wat ik heb meegegeven. Deze week kwijt 10,45 voor 12 flessen multivitamine 5 euro voor de maaltijdsalades 3 euro voor ah zegels En net 20 euro aan de boodschappen. Totaal mooi binne budget. Volgende week wel wat meer, want de voorraad moet aangevuld worden, maar eerst ik weer herstellen... Xx
Hey meiden het viel mij op dat lidl eigenlijk niet zo goedkoop is..heb zonet pakken meel gekocht bij de appie voor 39 cent bij lidl kost die 49 cent
Klopt, Ik werk bij lidl en bij ons zit naast de lidl ook een ah. Sommige es producten zijn dus goedkoper en die haal ik daar weg. Ook bepaalde aanbiedingen van groentes en merkproducten. Als het dan maar goedkoper dan de lidl is. Groetjes