@Filmpje: wat een ongelofelijk mooie baby is dat! En zo schattig wanneer ze op haar duimpje zuigt Moet wel zeggen dat ik af en toe dacht 'oooh nee nie het hoofdje onder water!!' @Leeuwtje: Nee helaas macaroni is ook niet het wondermiddel... Gisteren gegeten en voel me nog precies hetzelfde Dus Miriam voelt het ook aan, ze zijn nog best klein maar zo zie je maar hoe bij de pinken ze zijn! Heb wel wat schrik voor straks als de baby er eenmaal is... @Dingen doen: Bij mijn zoontje merkte ik dat ik toch vaak thuis wou zijn en vrees dat het er niet op gaat beteren als het er straks 2 zijn Zie nog niet goed voor me hoe ik straks met 2 kids naar bv. de winkel moet gaan... Komt wss wel goed maar zal wel enorm wennen zijn! @Angsten: Bij mijn eerste zwangerschap had ik eigenlijk alleen schrik om te poepen tijdens de bevalling maar op het moment heb ik er niet echt meer aan gedacht. Juist wanneer ik op volledige ontsluiting zat en ik persdrang voelde toen zei ik de hele tijd tegen mijn vriend dat ik naar de grote wc moest wat dan niet zo bleek te zijn haha was gewoon persdrang Nu heb ik eigenlijk ook weer schrik om te poepen op de tafel... Stom hé! Ik denk maar het is hun job en ik ga echt niet de eerste zijn die op tafel poept @All: Deze nacht beetje onrustig geslapen.. Kleine meid deed me echt pijn! Heeft bijna de hele nacht in mijn rib liggen trappelen... Moest ineens ook vaak naar het toilet en kon moeilijk mijn draai vinden. Hopelijk vannacht een betere nacht. Morgenmiddag nog eens naar de gynaecoloog en dan ook al 39 weken zwanger! De laatste week (in het beste geval) word dan ingezet!
*Juiiij sta bijna gelijk met de wedstrijd buikfoto vd maand * Wel een erg leuke draagdoek die je kan winnen hé? Iemand daar ervaring mee?
Haha we moeten het smorgens doen als ik met de weeen van vannacht binnen kom breken ze vast mijn vliezen? Snachts wachten ze (vorige x toch) En anders morgen net voor we op controle gaan hihi
Zo, ik ben weer bijgelezen. Stelletje kletskousen hier Vandaag kwam toevallig een vriendin van me langs, met haar 3 maanden oude dochter. Heb dus lekker even kunnen knuffelen, en Miriam was ook helemaal van haar gefascineerd. Aaien, kusjes geven, tegen lachen... Erg lief! Ze zal een geweldige oudere zus zijn voor haar broertje, als ik dat zo zie
Wat ik trouwens zat wordt: dat er tig keer per dag aan me gevraagd wordt 'of ik het al zat wordt?' JAAAH! Misschien moet ik het maar op een t-shirt laten drukken, of op mijn voorhoofd laten tatoeëren?
Pfff, ik wil regen! Het heeft hier niet meer geregend sinds de Kerst Ze voorspellen het nu al dagen, maar het wordt telkens vooruitgeschoven. Komt er nooit een eind aan deze zomer?
Hier regent het maar wij willen mooi weer hahaha Hier alles weer prima, niks aan de hand. 38 Weken vandaag, ben benieuwd of ik voor de 40 weken zal bevallen.
Anyways, ik ga maar eens naar bed. Fijne dag gewenst voor de dames in de Nederlandse tijdzone! Geniet van jullie zondag
Even mijn monstertje spammen ( net wakker) Want de tijd gaat zo snel, na 1,5 jaar zijn ze alweer zo groot.