Zwanger willen worden na miskraam wie kletst mee?

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Dorianne, Jan 19, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Salamander

    Salamander Bekend lid

    Oct 1, 2012
    629
    4
    18
    Female
    Directiesecretaresse
    Vlakbij Amersfoort
    Maar had je die steekjes dan zowel links als rechts??
    De steek die ik vrijdagavond en zaterdagochtend voelde, ben ik zaterdag de hele dag blijven voelen, heel vervelend! En ook vandaag voel ik hem nog heel af en toe. Zo vervelend dit. Voor de miskraam was het allemaal heel duidelijk en nu zit ik me steeds af te vragen wat ik voel....
    Ik gebruik geen ovu testen. Is het een idee als ik morgen nog een ovutest koop en hem gebruik? Of had ik dan al afgelopen week ook moeten testen? Geen idee hoe zoiets werkt... :(

    Nou en inderdaad Ikapika, wat een mooie foto's! Wat fijn dat ze je zo gerust konden stellen en wat een mooi gebaar om die voetjes te krijgen!
     
  2. MamavanDJ

    MamavanDJ Niet meer actief

    Salamander, ik had die steekjes alleen rechts. Dacht dus ook dat het m'n ei was, tot ik weer op controle ging bij de VK!
    Irritant he dat je lijf nu allemaal verschillende signalen afgeeft.
    Had afgelopen maand ook geen vruchtbaar slijm gespot, dus heb ik wel een ei gehad? Ga deze maand maar eens even goed in de gaten houden!

    MamaAnnelies, wat vervelend zeg dat je piek ws nog niet is geweest! En helemaal balen dat ml nu weg is...
     
  3. Eda

    Eda Fanatiek lid

    Jan 18, 2013
    1,566
    0
    0
    Dierenarts
    België
    welkom Eliot, het is zeker niet abnormaal dat je er nog intens verdrietig door ben, zeker als je zo'n lichamelijke nasleep hebt gehad... kom gerust meepraten/lezen als je wilt... de eerste maal geen ovutesten en mk begin november, nu onlangs weer zwanger na gebruik ovutesten. kan je niet echt tips geven want was ook niet echt van plan om ze continu fanatiek te gebruiken, maar ook afwisselen met gewoon om de 2 dagen klussen, maar wou deze keer wel meer inzicht in mijn cyclus, tot nu toe dus met succes...

    @dido: zo lief van die cracker, ik zie die van mij dat niet uit zijn eigen doen, hij kan al zo moeilijk opstaan 's morgens...

    @mamaannelies: oei als je elkaar niet ziet gedurende 5 dagen wordt het wel problematisch hé..., maar je weet nooit, als je lichaam nog van slag is, kan eisprong extra vroeg of laat komen en misschien hebben jullie deze maand toch nog geluk...

    als je het mij vraagt: het WE is weer veel te snel gepasseerd maar voor 1 keer is dat niet erg: we zijn dichter bij dinsdag.... :p
     
  4. Ikapika

    Ikapika VIP lid

    Oct 21, 2012
    5,073
    0
    0
    omgeving Haarlem
    Elliot, welkom. Dit is een fijne club om te kletsen. Iedereen heeft zijn eigen verhaal, maar we begrijpen elkaar. Als het goed gaat is het fijn om dat hier te delen. Maar ook je angsten en verdriet kun je hier goed kwijt.
    Ik heb na de mk mijn temperatuur bijgehouden en ovutesten gedaan. Door beide heb ik mijn ei gespot. Ik ben nu bijna 8 weken zwanger en heb het hartje gezien. Ik ben nu veel meer gerustgesteld, maar een beetje onzekerheid blijft.

    Eda, het schiet al op naar dinsdag. Hoe laat mag je? En gaat je vriend ook mee? Ik zal voor je duimen en aan je denken.

    Vandaag had ik veel willen doen, maar dat lukte niet echt. De vermoeidheid slaat steeds meer toe. Vriendlief kan ook niet zo veel. Die is door zijn rug gegaan :( Hopelijk gaat het gauw weer beter.
     
  5. Dido82

    Dido82 Fanatiek lid

    Jan 21, 2013
    1,990
    75
    48
    Female
    Pijnacker
    @mamaannalies Hou vol meid. Ik snap dat je het vertrouwen in je lichaam kwijt bent, hopelijk komt dat snel weer terug.

    @hier Vandaag even een pauze dagje ingelast met klussen in huis. Veel leuke accessoires ingeslagen. De woonkamer is bijna af. Ik zal binnenkort eens een foto plaatsen. Na de woonkamer gaan we verder met de inrichting van onze slaapkamer en de inloopkast.

    Morgen weer aan het werk na een weekje vrij voor de verhuizing. Dinsdag een grote bijeenkomst voor 80 man coördineren. Dus gelijk vol aan de bak morgen.
     
  6. Dido82

    Dido82 Fanatiek lid

    Jan 21, 2013
    1,990
    75
    48
    Female
    Pijnacker
    Ow en voor wie het leuk vindt...ik schrijf af en toe blogs. Deze schreef ik vrijdag na het inleveren van de sleutel van ons oude huis Coralie blogt: Thuis
     
  7. Eda

    Eda Fanatiek lid

    Jan 18, 2013
    1,566
    0
    0
    Dierenarts
    België
    @ika: ik heb mijn afspraak om 13u30 en ik ga alleen, maar vind dat niet erg, hij zal wel meegaan voor de volgende echo's als het goed gaat. en als het slecht is, zal hij me ook wel steunen, dus ja we zien wel. Nog geen zenuwen, ik denk dat ik dat pas dinsdag ga hebben; eerst nog een halve werkdag overleven morgenochtend en echt afwachten. Hopelijk krijg ik ook echofoto's mee (weet dat dus niet, maar zal wel zeker)
     
  8. Bouwjaar1979

    Bouwjaar1979 VIP lid

    Apr 20, 2011
    8,087
    2
    36
    onderzoek in de gezondheidszorg
    Noord-Holland
    @ Elliot Balen zeg dan je miskraam en dan ook nog dat gehannes nar de curretage. De weken duren inderdaad heel lang. Die ovu-testen .. ik ga ze wel weer gebruiken, toch in de hoop dat we dan een beetje op eht goede moment zitten. Ik heb wel die van CB erbij gekocht dit keer, mocht ik dan twijfelen qua streepje kan ik altijd nog kijken of er een smiley komt.
    Ik heb wel meteen getemperatuurd, daardoor ook gezien dat ik mijn ei gemist heb :( maar weet nnu wel waar ik zit in mijn cyclus

    @MmA Wat jij zegt klinkt wel herkenbaar, ik kende mijn lijf ook best goed, maar deze 1e ronde kon ik ook niet veel plaatsen maar ook omdat ik neit wist of het nog van de beavlling/curretage kwam.
    Ik keek nog ff naar je kaartje maar daar is inderdaad geen ei op te bekennen, hopelijk blijft ie t/m vrijdag zitten want het is wel cru als ie komt als je man er niet is. (mijn vriend wil nog een weekje skiën, ben als de dood dat het het verkeerde moment is, want het is neit goed te voorspellen wanneer mijn ei komt.)
    Hopelijk vind je toch snel weer de signalen terug van je lijf.

    @dido wat mooi je schreven die blog
     
  9. Ikapika

    Ikapika VIP lid

    Oct 21, 2012
    5,073
    0
    0
    omgeving Haarlem
    @Dido, je schrijft mooie blogs! Het stuk over de opa en zijn kleinkind vind ik ook erg ontroerend.
     
  10. BellaNoa

    BellaNoa Niet meer actief

    @ Elliot, welkom bij ons clubje, maar ook helaas dat je je hier komt melden. Ik gebruik ook ovulatietesten, maar deze keer voor het eerst dat ik er onzeker van ben geworden. Mijn testen bleven namelijk na mijn eisprong best donker, maar andere keren heb ik dan ook niet meer getest na een positieve ovulatietest. Dus dat had ik dan misschien ook beter niet meer moeten doen. Verder vind ik het wel een uitkomst, want je kunt zo wel goed je NOD bepalen.

    @ MamaAnnelies, wat rot dat je lichaam je in de steek laat. Niks is frustrerender dan dat! Knuf voor jou

    @ Dido, ik ga morgen even je blog lezen ben benieuwd! :D

    @ Hier, vannacht en vanochtend wakker geworden met flinke steken in m'n BM, als het van een innesteling is ben ik blij :D maar dat zou dan wel echt volgens het boekje zijn op 5 DPO dus zal vast iets anders zijn geweest. Vandaag ben ik bij mn schoonvader op bezoek geweest, gaat erg slecht en morgen een spannende dag voor hem. Dan krijgt ie te horen of zn behandelingen aan slaan of dat het niet werkt en hij dus de rest van zijn leven zo zal blijven.

    Verder ben ik echt zooooooo moe! Mijn ogen branden van de vermoeidheid, dus ik ga zo lekker mn bedje opzoeken pff. Ik heb vandaag geen zak uitgevoerd maar het lijkt net of ik weer het hele huis heb gepoetst haha. Morgen ochtend weer eventjes werken en morgen middag komt de buurvrouw het boek van Demi bekijken.
     
  11. mgbk

    mgbk Niet meer actief

    #3191 mgbk, Mar 3, 2013
    Last edited by a moderator: Mar 3, 2013
    Slaap lekker dames.

    Werk ze voor degenen die moeten werken. Sterkte voor de meiden die het nodig hebben!
    Eda nog maar één nachtje na morgen!
    Jaydee hoe bevalt het op je roze wolk??! Al aan iemand verteld?
    Ika wat fijn om zon mooie echo te hebben!
    Kus voor iedereen!
     
  12. MamsieM

    MamsieM VIP lid

    Nov 22, 2011
    5,967
    5
    38
    *zwaait weer*
    Werkdag zit erop. Morgen vrij dus dan lees ik even bij!

    Slaap lekker allemaal!
     
  13. Bouwjaar1979

    Bouwjaar1979 VIP lid

    Apr 20, 2011
    8,087
    2
    36
    onderzoek in de gezondheidszorg
    Noord-Holland
    Bah slecht geslapen en te veel overleggen vandaag en morgen en überhaupt te veel werk (zoals iedereen) :(
    Temp is ook gedaald dus dan hoop ik dat het niet tot donderdag duurt voor het echt doorzet.
     
  14. Jaydee

    Jaydee Fanatiek lid

    Feb 2, 2011
    1,162
    0
    36
    @Salamander, spannend he dat wachten op je ei? Nou en daarna is het weer spannend tot het moment van de test en daarna weer tot de eerste echo, pfff... stopt denk ik nooit ;) Ik hoop voor jou op een mooi ei!!

    @Mama van Dj, oh een cyste?? Dat klinkt vervelend!

    @Bouwjaar, wat slim om het een jaar te verzetten! En wie weet dan wel met een lief kleintje erbij of een dikke buik (ook altijd erg mooi)

    @Bella, dat zijn mooie testjes! Wie weet deze periode.....

    @Nimme, fijn dat het bloeden minder wordt!

    @Bella, oh wat mooi dat Demi's gedenkplek nu bij jullie op de kamer is. Zo kun je voor het slapen gaan en bij het wakker worden gelijk naar haar plekje kijken.
    Hoop dat de steekjes van een innesteling waren!! *duimduimduim*

    @Dido, ik hoop ook dat het snel april is voor je. Lekker weer ergens naar uit kijken al is het soms moeilijk.

    @Eda, ach... wat spannend he die eerste echo? Je bent bijna aan de beurt en ik hoop met heel mijn hart dat je net zulke mooie krijgt als Ika!
    Moet zeggen dat ik best wel bang ben voor die eerste echo. Net voor de zekerheid nog een test gedaan en het streepje was net zo donker als de controlestreep. Dus mijn HCG stijgt wel.

    @Elliot, ach wat sneu! Logisch dat het zo een impact gehad heeft.
    Ik heb wel testjes gebruikt, maar werd er niet veel wijzer van. Heb meer gehad aan mijn temperatuur meten

    Hier proberen we er echt van te genieten. Wel erg onzeker nog, maar hoop dat een eerste echo dat weg gaat nemen. Ga vanmiddag even bellen. Hoop eind maart terecht te kunnen.
    Verder heb ik soms steekjes in mijn buik. Heb ik de vorige keer nooit gevoeld. Hebben jullie weleens van die steken in je zij als je hardgelopen hebt? Nou dat voel ik alleen dan in mijn onderbuik. :(
    We hebben het blije nieuws al wel gedeeld met (schoon)ouders en broers/zussen. Die waren heel blij en ontroerd. We hebben al wat aardigheidjes gehad, sokjes en een knuffelbeer. Zo lief :)
    Hoop dat ik snel wat meer vertrouwen krijg in mijn lichaam en de zwangeschap!
     
  15. MamaAnnelies

    MamaAnnelies Fanatiek lid

    Nov 26, 2012
    1,074
    0
    36
    Fulltime moeder
    Noord holland
    #3195 MamaAnnelies, Mar 4, 2013
    Last edited: Mar 4, 2013

    Ja zo erg eigenlijk wat een mk met je doet. Je hebt eerst zo'n vertrouwen in je lichaam en je kent je lichaam zo goed. En nu kan hij ons alleen maar voor de gek houden. Vanmorgen is mijn Temp met 0,4 omhoog gegaan maar weet zo zeker dat vrijdag nacht/ zaterdag ochtend mijn eisprong was. Je vriend kan het beste gaan in de week of die week erna dat je ongi bent geworden maja dat is nu zo niet te plannen:(. Temp je of gebruik je ovulatie testen om je eisprong te ontdekken?
     
  16. Bouwjaar1979

    Bouwjaar1979 VIP lid

    Apr 20, 2011
    8,087
    2
    36
    onderzoek in de gezondheidszorg
    Noord-Holland
    Ik temp en had inconsequent ovu-testen gebruikt die alleen maar wit waren. Komende ronde weer beiden in de aanslag

    Je hebt nu idd een goede stijging. Ik bedacht me net ook nog dat ik wel eens gelezen heb dat niet bij iedereen direct de temp stijgt na de eisprong maar dat het soms iets later komt, misschien is dat bij jou nu het geval? Maar zelf als dat niet zo zou zijn dan zit je qua timing goed toch?
     
  17. Bouwjaar1979

    Bouwjaar1979 VIP lid

    Apr 20, 2011
    8,087
    2
    36
    onderzoek in de gezondheidszorg
    Noord-Holland
    JIPPIE ik zit weer op dag 1!
    Nu al :), dacht echt dat t pas wo of do zou zijn, wel kortste LF ooit.
     
  18. Jaydee

    Jaydee Fanatiek lid

    Feb 2, 2011
    1,162
    0
    36
    Fijn meid!
     
  19. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Helluw meiden.....

    Even een vraagje,......hoe is jullie afscheiding voor je ei? Doorzichtig of wit?

    Wat ik me ook afvroeg he......de ongi hiervoor was meer bloed dan ook stolsels dus bmslijmvlies .... Kan het dan zijn dat het niet juist was opgebouwd inde bm? Viel me op dat ik meer helderrood bloed verloor dan echt slijm....

    Sorry voor de vieze praat hahahahaha goedemorgen!
     
  20. Bouwjaar1979

    Bouwjaar1979 VIP lid

    Apr 20, 2011
    8,087
    2
    36
    onderzoek in de gezondheidszorg
    Noord-Holland
    #3200 Bouwjaar1979, Mar 4, 2013
    Last edited: Mar 4, 2013
    @lov afscheiding voor je ei die vruchtbare afscheiding bedoel je? Ik vind het altijd lastig te zien maar wat ik me herinner was het iig niet altijd (helemaal) doorzichtig.

    Mbt de ongi... geen idee
     

Share This Page