Wie is hier 5 weken zwanger?

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door boeboe, 26 feb 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. lucymila

    lucymila Niet meer actief

    Vandaag de informatiebrief van de vk gekregen.
    Er zat ook een folder bij van Moeders voor Moeders.

    Doen jullie daaraan mee? Waarom wel/niet?
     
  2. boeboe

    boeboe Bekend lid

    23 apr 2012
    628
    0
    0
    moeders voor moeders, ik wil wel maar ik ben bang dat t misgaat..Stom he??
    mijn zwangerschap, en dat ik weer moet afzeggen maar ja mss moet ik het maar wel gewoon doen..:)
     
  3. Mienemuisje

    Mienemuisje Fanatiek lid

    17 feb 2013
    1.161
    0
    0
    #123 Mienemuisje, 5 mrt 2013
    Laatst bewerkt: 5 mrt 2013
    Hier nog 1..
    Wil super graag mee doen maar ben bang dat het misgaat op de 1 of andere manier.
    Maar wil graag iets doen om vrouwen te helpen en zo'n test met 2 dikke strepen zou ik ook leuk vinden :p Om te bewaren :)


    Ik had me destijds aangemeld bij verschillende sitew op internet en toen ik vandaag de post open maaktte zaten en baby sokjes bij.. Zo leuk! Mijn hart maaktte even een sprongentje haha
     
  4. lucymila

    lucymila Niet meer actief

    ow wat fijn, die kleine leuke dingen die je dag helemaal laten stralen :)

    Ik vulde vandaag in mijn 9 maanden dagboek in... en kwam op de vraag of ik al iets heb gekocht voor de baby... dat is toch wel erg voorbarig, of niet? Hebben jullie al iets gekocht?
     
  5. misty75

    misty75 Bekend lid

    16 jan 2013
    798
    1
    18
    Vrouw
    verpleegkundige
    West-Brabant
    Jeetje dat en vk zo laks kan zijn na 2 miskramen, lijkt me toch juist reden om je beter in de gate te houden??

    wat betreft de combinatietest, we kijken tegen die tijd wel....ik ben 29 en er is geen reden om aan te nemen dat we een verhoogde kans hebben op een kindje met een syndroom, dus ja of het nodig gaat zijn?

    moeders voor moeders heb ik ook over nagedacht, maar wacht even het gesprek met de vk af 18 maart...en beslis dan. dan hebben we ook de echo gehad en weten we wat meer of alles goed gaat. heb die bevestiging echt wel nodig eigenlijk ;)

    zo mijn eerste nachtdienst zit er op en wonderwel goed voorbij gegaan....weinig moe gelukkig en goed wakker kunnen blijven....nog 3 te gaan!

    ben wel in totaal de laatste weken 2 kilo aangekomen....deels vocht, want drink erg veel, maar plas weinig hihi :D maar ook echt van het snoepen...dus ga mijn best doen verder niet te snoepen!!
     
  6. misty75

    misty75 Bekend lid

    16 jan 2013
    798
    1
    18
    Vrouw
    verpleegkundige
    West-Brabant
    wij hebben al wel wat dingetjes gekregen van naaste familie...rompertje, speen, sokjes....en we hebben zelf 1 paar slofjes gekocht bij de action die zo schattig waren....en heb een boek gekocht voor vaders tijdens zwangerschap voor zijn verjaardag afelopen vrijdag....ach ja misschien voorbarig, maar wel leuk...verder kopen we nog niets voorlopig...wil ook niets afroepen....*hoezo bang* haha
     
  7. lucymila

    lucymila Niet meer actief

    Sja... ik was in januari begonnen met afvallen... en dat ging eigenlijk heel goed, maar nu stagneert het weer... heb het hele programma dus maar op een zijspoor gezet... het was ook geen schokkend dieet, vooral opletten met koolhydraten. Dus ik weet niet welke kilo's nu echt met mijn zwangerschap te maken hebben.

    Zodra wij het nieuws aan onze ouders verteld hebben verwacht ik pas enkele kleine kadootjes, maar vóóor de eerste echo gaan we nog zeker niks krijgen & kopen.

    en de kwaaltjes... pfft...
    Vandaag lichte misselijkheid gevoeld, maar duurde gelukkig niet lang. Ik was vanmorgen echt super moe. Zat alleen maar te gapen en kon mijn ogen amper open houden. Nu aan het eind vd dag weer een gevoel in mijn buik, voelt als een soort spierpijn... en ja... die meloenen hè... hihi...
     
  8. cbertens

    cbertens Actief lid

    10 feb 2012
    247
    0
    0
    Ik werk 4 dagen per week al secretaresse
    Den Bosch
    Dag dames, daarnet de echo gehad en alles is goed. Nog geen hartje te zien (gyn deed er ook niet zijn best voor ;)), maar alles zat prima op schema. Vruchtzakje was mooi regelmatig en het dooierzakje was goed te zien. Hij zag nog iets achter het vruchtzakje zitten en kon nog niet zeggen of er nog een vruchtzakje zit.:$

    Ik hoefde me geen zorgen te maken zei hij en over 10 dagen mag ik weer terug komen.
     
  9. boeboe

    boeboe Bekend lid

    23 apr 2012
    628
    0
    0
    wow..tweeling? hahaha..:) goed nieuws..wordt ik vrolijk van..nogmaals..gefeliciteerddd..:)
     
  10. boeboe

    boeboe Bekend lid

    23 apr 2012
    628
    0
    0
    ik heb een andere verloskundigen praktijk benaderd, en wat denken jullie? die zeggen precies hetzelfde..we kunnen niks zien en bla die bla..pfff ach ja weet je ik wacht dan maar tot 20 maart..
     
  11. Edel

    Edel Bekend lid

    23 feb 2013
    794
    0
    0
    Schoten - België
    Dag iedereen,

    Ik ben 5 weken en 2 dagen ver! Mijn eerste echo is ook 20 maart! Was het al maar zo ver!
    De klachten die ik heb: heel erg moe en heel misselijk! Af en toe overgeven. Maar zo blij!!!!

    xxx
     
  12. Mienemuisje

    Mienemuisje Fanatiek lid

    17 feb 2013
    1.161
    0
    0
    Wat goed! Op naar de volgende echo mét kloppend hartje! En een leukere gyn uiteraard! Gefeliciteerd!
     
  13. Yazzi

    Yazzi Lid

    25 nov 2012
    60
    0
    0
    NULL
    NULL

    Ik eigenlijk ook niet....
     
  14. maria6

    maria6 Actief lid

    21 jun 2011
    212
    0
    0
    Ok.. hier nog iets korter zwanger..
    Verloskundige nog niet gebeld. Kwacht liever nog 2 weken af.
    Ik ga zeker meedoen aan moeders voor moeders.. kheb zelf namelijk ook hormonen gespoten..
    Behalve wat gevoelige borsten nergens last van. Maar ja, ben ook nog maar kort zwanger.
    Ik duim voor ons allemaal dat alle baby's blijven plakken ;)
     
  15. boeboe

    boeboe Bekend lid

    23 apr 2012
    628
    0
    0
    heyy maria6..van harte:)
     
  16. Yazzi

    Yazzi Lid

    25 nov 2012
    60
    0
    0
    NULL
    NULL

    Gefeliciteerd!!!
     
  17. misty75

    misty75 Bekend lid

    16 jan 2013
    798
    1
    18
    Vrouw
    verpleegkundige
    West-Brabant
    Gefeliciteerd maria6!! spannend hoor...:D

    Spannend hoor cbertens...wie weet heb je straks 2 kleintjes in je buik ;) zou wel een mooi cadeautje zijn of niet??
     
  18. misty75

    misty75 Bekend lid

    16 jan 2013
    798
    1
    18
    Vrouw
    verpleegkundige
    West-Brabant

    Heb ik dus ook gedaan...sionds september 2011 ben ik 30 kilo afgevallen met atkins...koolhydraatartm eten....was ook wel de insteek voor ik zwanger zou worden om het nodige af te vallen....hihi
     
  19. maria6

    maria6 Actief lid

    21 jun 2011
    212
    0
    0
    Dank jullie wel meiden.
    Ik ben trouwens 31. Kwou al graag met 28 jaar moeder worden. Maar dat mocht niet zo zijn (zie banner)
    Ik heb alle hormonen in huis om aan onze eerste ivf poging te beginnen. En toen ben ik ineens zwanger. Hoe bizar is dat!
    1x eerder zwanger geweest. Maar met 6 weken misgegaan. Was trouwens ook spontaan.
    Nog een vraagje aan jullie. Wanneer gaan jullie t vertellen? Ik ga proberen te wachten tot 12 weken. Maar of dat ga lukken??
    Iedereen gefeliciteerd nog hier trouwens !!
     
  20. angel2

    angel2 Actief lid

    5 feb 2012
    336
    0
    0
    Hè meiden,

    Echo gehad vandaag en we hebben het hartje zien kloppen! Spannend allemaal kan het echt nog steeds niet geloven!

    Gefeliciteerd meiden die hier nieuw zijn.

    Spannend cbertens misschien zijn het er wel twee!! Hoe veel mm is de kleine nu bij jou? Of hebben ze dat niet gemeten?
     

Deel Deze Pagina