Gefeliciteerd Bonkie met L!! Wie had het erover dat ze blijven zitten tot april? Nou liever niet zeg!! Ik kruip vandaag nog even onder mijn steen vandaan en ga een kopje thee drinken bij mijn ouders. Mijn vader komt ons zo ophalen, en mijn man pikt ons dan weer op vanuit het werk. Toch een beetje aanspraak dan nog en niet steeds dezelfde muren om tegenaan te kijken!
nee alsjeblieft niet tot april !!!!! hahaha maak me gek zeg .... wie heeft er nog meer ontzettende shopwoede ? denk dat ik morgen even met mams de stad in ga of poetsen ik hoop toch echt niet dat die sneeuw doorzet wil m'n slippers aan zitten S T U K K E N beter als mijn uggs gympen hoef ik al helemaal niet te proberen
Mijn moeder vraagt net of ze de naam pas te weten krijgt als ze een geboortekaart ontvangt. Nou jaaaa tuurlijk niet ghehe. Ze vind t dat wij speciaal zijn dat we de naam geheim houden tot de geboorte en denkt nu dat we t pas laten weten als de kaart komt hahaha
wat gaan de dagen weer op slakkentempo zeg.. soms gaan er een paar daagjes snel en soms lijkt er geen dag voorbij te gaan. ooh las net trouwens een stuk over stimuleren van borsten. dat het ook kan helpen de boel wat op gang te brengen. maar dan schijn je het wel elke x een kartier lang te moeten doen valt niet mee..
en heeft het geholpen? wij zijn toch maar naar de speeltuin gegaan en zoals gepland iets gegeten en gedronken op een terrasje, dan nog wat gewandeld en een ijsje gegeten - HEERLIJK!!! wandelen deed echt wel pijn aan mijn bekken en ik had meerdere keren een pijnlijke harde buik, dus mss moet ik maar wat vaker op wandeltocht? ben in elk geval blij dat ik van het weer heb genoten...terug sneeuw en koude - bah bah bah
au au au wat is die kleine ineens druk aan het draaien en boksen. en duwen naar mijn onderkant. soms denk ik weleens dat ie omdraait maarja dat kan helemaal niet wat hij ligt vast in het bekken. terwijl het toch soms lijkt of ik de voeten aan de andere kant voel ipv rug. of kunnen ze nog wel op ander zij gaan liggen?
Hier net van de trap gegleden met Jasper in mijn handen. Een tree of 8 denk ik. Dat word een blauwe elleboog, pils en zijkant bibs. Auw. Voor de zekerheid de vk gebeld, maar zolang ik leven voel, geen bloed verlies of buikpijn krijg is het niet erg voor ukkie.
Wij houden de naam ook geheim tot de geboorte hoor, er moet toch nog iets een verrassing zijn als je al hebt verteld welk geslacht het gaat worden?
@naam: hier krijgen ze ook niet voor de geboorte te horen. Dat is echt nog iets van ons 2-en. Is wel de hele tijd uitkijken dat we ons niet verspreken! @dagindeling: vandaag gaat zo langzaam! Ik was pas laat op, maar kom dus ook niet op gang. Ik moest eigenlijk nog wat dingen doen, maar ik kan me er niet toe zetten.... Ik heb er gewoon de energie niet voor. Wel heerlijk een uurtje in de tuin gezeten vanmiddag, baal er wel van dat het weer zou gaan sneeuwen... Ik verheugde me echt op lenteweer, bloemetjes, etc etc. Ik vind het ook spannend worden. Als het niet vanzelf gaat beginnen, word ik dus waarschijnlijk over een ruime week ingeleid, maar ook daarvan weet je niet hoe het gaat. En dan hoe het daarna gaat... Mijn moeder is in de veronderstelling dat we met pasen gezellg bij hen (op een camping) komen brunchen, maar we zijn dat met zo'n kleintje nog niet van plan... Gisteren was ze via fb aan het chatten met een collega waarbij ook mijn ziekenhuisafspraken vorbij kwamen (weliswaar geen datum ed) maar ik heb haar toch gevraagd om dat eraf te halen, vond ze nogal vreemd geloof ik. Dan zulen we straks met foto's van de kleine ook weer een discussie hebben vrees ik. We willen namelijk alleen zelf foto's erop zetten. Die mogen ze dan delen, maar ik wil niet dat zij nog andere foto's op internet zetten zonder dat ik het weet!
Hallo, ik moet ook even mijn ei kwijt. Zo'n 7 weken geleden werd er bij de VK voor het eerst een te hoge bloeddruk (onderdruk) gemeten. Een onderdruk die in de daaropvolgende weken ook. Alleen maar bleef stijgen. Ik heb daarom wel 7 keer op triage gelegen aan de ctg e.d. En ben 2 weken geleden overgenomen door gynaecologie omdat mn bloeddruk toen 152/110 was. Ook direct gestart met medicatie. Van de medicatie kreeg ik al direct last vd bijwerkingen, flinke hoofdpijn heel de dag door die niet weg te krijgen ismet paracetamol en ontzettend vermoeid, alsof ik heel de dag slaappillen aan het nemen ben. Ik voel me met de dag zwakker en kan inmiddels niet veel meer aan dan een douche bemen en dan is mn energie voor die dag wel op. Voelt ook haast grieperig, hele zware armen en benen. Na 2 dagen medicatie werd er op de triage eiwit gevonden in mn urine, dus werd ik oopgenomen, op dag 3 gelukkig weer naar huis omdat mn urine schoon was. De bloeddruk was ook mooi gezakt, onderdruk 82! Afgelopen week weer controle, onderdruk was 90, iets hoger maar nog steeds netjes. Vandaag weer controle en de onderdruk zat weer boven de 100! Ik kreeg voor het eerst vandaag een gesprek met mijn gynaecoloog. Hij vond mn stijgende bloeddruk niet verontrustend. Mijn vriend en ik gaven beiden aan ons zorgen te maken. Ten eerste omdat hij dus toch weer stijgt en ten tweede vanwege mijn fysieke gestel. Als de bevalling nog 6 weken op zich laat wachten en ik moet 3xdaags pillen blijven slikken hoe is mijn conditie dan nog om te bevallen? We werden totaal niet serieus genomen, de gyn ging me even vertellen dat er nou eenmaal klachten horen bij een zw schap. Joh serieus? Ik had vast nog nooit fysieke ongemakken gehad in mn leven, nou hij moest eens weten. Ik heb echt wel mn portie gehad! Ik had gewoon een peptalk nodig, mn hormonen zitten me in de weg. Als de bloeddruk verder gaat stijgen kon hij nog gemakkelijk de dosering van de medicatie verhogen, ik moet het nog gemakkelijk volhouden tot 42 weken. Pfff wat was ik teleurgesteld en vooral ook gekwetst. Hoe kan die man zonder mij te kunnen doen alsof ik de eerste de beste aanstelster ben, kom op zeg! Ik piep juist nooit als iknergens last van heb. Toen we thuiskwamen hebben we het zkh gebeld enom een andere gyn gevraagd. Maandag een nieuwe afspraak, hoop dat ik me dan meer op mn gemak voel. Moet er niet aan denken dat de gyn van vandaag tijdens de bevalling aan mijn bed staat. No Way!
@MWB:waarom niet naar een camping? Wij gaan elk jaar met pasen en hadden dit jaar algeboekt voor ik wist dat ze vroeg zou komen. Wij gaan er nu zelfs slapen!
T valt me eigenlijk best zwaar zo'n hele dag alleen zijn. Ik kan wel mensen opzoeken hoor of mensen uitnodigen maar ik wil eigenlijk mijn man... En hij is nu begonnen met een zwaar trainingsprogramma en is 6x per week na werk een uur trainen dus hij komt heel laat thuis en bah eigenlijk vind ik dat niet zo leuk En dan in t weekend dat we lekker samen kunnen zijn heb ik allemaal verjaardagen die ik af moet pfff ik ga hem denk ik morgen met touwen vastketenen aan de bank. Blijf thuis bij vrouw en knuffel mij!
@ Kahlen: niet fijn dat ML zo'n trainingsprogramma gaat doen zo vlak voor de uitgerekende datum! Heeft ie straks toch helemaal geen tijd voor als jullie zoon er is? En niet leuk voor jou, de laatste weken met z'n 2-en! @ Nicole: artsen kunnen soms zulke harken zijn! Goed dat je om een andere gyn gevraagd hebt!
@ ego: voel me niet helemaal lekker. Eten smaakt me niet meer, ben misselijk en heb hoofdpijn. Bah! Geen idee hoe dat komt. Morgen weer naar vk, ML kon eigenlijk niet mee ivm z'n werk maar komt eerder naar huis om met me mee te gaan. Ook wel zo prettig omdat vk zh gaat bellen voor extra controle en inleiden. Misschien kan ik morgenmiddag nog naar zh als ze plek hebben. Zou wel fijn zijn.
@kahlen: dat is niet gezellig zeg, juist nog even genieten met z'n tweetjes is heerlijk! En straks is het ook niet leuk als hij laat thuis is, denk dat ie dat zelf ook niks vindt straks hoor!
Owja en @hier: de hele ochtend gejankt en opeens om 1 uur vanmiddag zag ik het licht haha! Ik kan dit! En t ging super goed alleen thuis met Bram! @allemaal: babynieuws gevraagd! Schiet eens op dames, werp! baar! beval! Haha, ik ben zo benieuwd! En kan me zo voorstellen dat jullie niet kunnen wachten!