Bloem85, Ik zie ook een heel licht streepje. In ieder geval wel net zo breed als de teststreep. Spannendddddddd, ik ben benieuwd naar een nieuwe test !! Succes met afwachten.......
Zien jullie wat ik zie? Ik had er eigenlijk niet op gerekend omdat we tijdens ovulatie allebei hartstikke de griep hadden. Toch de dag van de positieve ovutest 1 (halve) poging gedaan. En zie hieronder mijn test van vandaag 12 DPO - morgenochtend maar een clearblue digital doen.
Haha hier ook 1 keer tijdens vriendenweekend weg ( met een hoop alcohol op) en 1 Keer tijdens koninginnen dag ( ook hoop alcohol op haha )
Friesin, als ik kijk naar je foto zie ik geen eerder positieve testen behalve de onderste die zit tegen positief aan, ik denk vanavond een knaller. Je ei is dus zeker nog niet geweest.
Het stomme is is dat de testen van 28-2 en 01-03 net iets donkerder waren. Ze lijken nu lichter omdat ze ingedroogd zijn.. We zullen het vanavond zien. Maak er vanavond wel weer een foto van, als die van vanochtend ingedroogd is.
@friesin: zoals ik al eerder heb gezegd zijn je testen nog niet positief geweest.. en zo te zien zijn dit de extra gevoelige sensitesten of wondfo... deze zijn beide erg gevoelig..
Eens. Er zit nog geen positieve tussen helaas. Gezien je laatste vrij lange cyclussen ook niet zo vreemd trouwens. Je laatste cyclussen waren: 33-51-39. Je zit nu op dag 24. Grote kans dat je ei dus nog komt in verband met die langere cyclussen. Advies: blijven doortesten en blijven klussen!