Wie moet er ook weer opnieuw beginnen? Een steungroepje.

Discussion in 'Miskraam' started by Angelhope, Dec 14, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. SunFlower85

    SunFlower85 Bekend lid

    Jan 27, 2012
    961
    0
    0
    ik zou het lijstje ook hier in het topic aanmaken, we hebben allemaal vervelende dingen meegemaakt en idd in het topic met NOD's zijn meiden die net bezig zijn en al zeuren... :)
    wil niet vervelend doen maar vind ik ook niet meer zo fijn om mee te lezen.
     
  2. JoyJoy86

    JoyJoy86 Actief lid

    Nov 23, 2012
    298
    2
    16
    Schijndel
    #582 JoyJoy86, Mar 7, 2013
    Last edited: Mar 7, 2013
    Ons lijstje


    Zwanger

    -
    -
    -



    Wachtbankje

    - Joyjoy (26) - Mk7w(jan'13) - 2e ronde - 1e kindje -> NOD 15 maart
    -
    -


    Herstellende

    -
    -
    -


    Wil je bij het lijstje toegevoegd worden, gebruik dan even de kleurtjes van hierboven zodat we makkelijk kunnen zien bij welk gedeelte je bent.

    ---------------------



    Naam leeftijd, waarom we hier zijn en niet in het normale nod forum.., hoeveelste ronde na het verdriet en hoeveelste kindje?


    Hadden jullie zoiets in gedachte? Ideetjes?
     
  3. mounia05

    mounia05 Niet meer actief

    Mounia (22) - MA8,5w(jan'13) - 10e ronde - 1e kindje -> NOD 5 maart

    Kan iemand het erbij zetten??

    Pfff ik ben best zenuwachtig voor mijn gesprek straks :O
     
  4. mounia05

    mounia05 Niet meer actief

    ohh het is de 1e ronde na me MA
     
  5. Ammie1984

    Ammie1984 Bekend lid

    Nov 12, 2012
    779
    68
    28

    Ammie1984; 21-11-2012 curretage (mk 6wk2); zwanger in ronde 2 21-01-2013
     
  6. Ammie1984

    Ammie1984 Bekend lid

    Nov 12, 2012
    779
    68
    28
    Ik probeer de tekst in groene kleur te zetten, maar dat lukt niet echt op de een of andere manier...
     
  7. Kim1903

    Kim1903 Bekend lid

    Jan 23, 2013
    558
    0
    0
    Gelderland
    kim (27) - MA 7,1wk (feb'13) - 1e ronde - 1e kindje -> NOD +/- 2 april

    was 9,4wk toen ik erachter kwam dat het een MA was, vruchtje was 7,1wk.. weet niet wat jullie dan aanhouden? nod heb ik ongeveer gedaan, want had geen hele regelmatige cyclus, was ook pas in oktober met de pil gestopt, dus 3e ronde al geluk (wat later pech werd)
     
  8. Kim1903

    Kim1903 Bekend lid

    Jan 23, 2013
    558
    0
    0
    Gelderland
    @mounia05
    hoe is je gesprek gegaan??
    en zie dat jou nod eergisteren was, dan kan je toch al testen nu? of nog niet?

    @anne1977
    hoop dat je test te vroeg was en dat je alsnog snel een positieve test in handen hebt
     
  9. mol

    mol Fanatiek lid

    Feb 14, 2013
    1,860
    0
    36
    Female
    verpleegster(nu op ziekteverlof)
    belgie

    hier zijn de jongens altijd bij ons,nooit bij hun vader.
     
  10. mol

    mol Fanatiek lid

    Feb 14, 2013
    1,860
    0
    36
    Female
    verpleegster(nu op ziekteverlof)
    belgie


    34jaar,derde kindje,herstellende van mk februari met curretage,zesde ronde,nod nog niet zeker(mogelijk 18/3?)
     
  11. mol

    mol Fanatiek lid

    Feb 14, 2013
    1,860
    0
    36
    Female
    verpleegster(nu op ziekteverlof)
    belgie
    met die kleur lukt mij dus ook niet :D
     
  12. JoyJoy86

    JoyJoy86 Actief lid

    Nov 23, 2012
    298
    2
    16
    Schijndel
    Hahah tis ok, komt goed ;)

    Zal jullie allemaal meteen even toevoegen.
     
  13. JoyJoy86

    JoyJoy86 Actief lid

    Nov 23, 2012
    298
    2
    16
    Schijndel
    Ons lijstje


    Zwanger

    - Ammie1984; 21-11-2012 curretage (mk 6wk2); zwanger ronde 2 -> 21-01-2013
    -
    -



    Wachtbankje

    - Joyjoy (26) - Mk7w(jan'13) - 2e ronde - 1e kindje -> NOD 15 maart
    - Mounia (22) - MA8,5w(jan'13) - 1e ronde - 1e kindje -> NOD 5 maart
    - Kim (27) - MA 7,1wk (feb'13) - 1e ronde - 1e kindje -> NOD +/- 2 april
    - Anne 1977 (35jr) - BBZ dec '12 - 3e kindje - NOD 7 maart


    Herstellende

    - Mol(34) - mk feb'13 met curretage - zesde ronde -3e kindje - nod mogelijk 18/3?
    -
    -


    Wil je bij het lijstje toegevoegd worden, gebruik dan even de kleurtjes van hierboven zodat we makkelijk kunnen zien bij welk gedeelte je bent.
     
  14. mounia05

    mounia05 Niet meer actief

    @kim, op zich zou ik nu wel kunnen testen maar aankomende woensdag heb ik mijn controle bij de gynaecoloog. Aangezien ik me totaal niet zwanger voel ga ik geen test verspillen en laat haar woensdag met de controle echo kijken of ik zwanger ben als ik dan nog niet ongesteld ben geweest :p

    Het gesprek ging wel goed denk ik... dinsdag wordt ik gebeld en dan gaan ze zeggen of ze een 2e gesprek willen en vragen of ik het wil. De baan is echt een goede kans voor mij alleen het enige en meteen grootste nadeel is dat ik qua salaris er op achter uit ga en dat is op dit moment moeilijk. Dus ik ga er gewoon even goed over nadenken maar waarschijnlijk ga ik het niet doen.
     
  15. Kim1903

    Kim1903 Bekend lid

    Jan 23, 2013
    558
    0
    0
    Gelderland
    @mounia05
    Nu ik het lees dat je voor controle moet denk ik ook meteen van dat had ik al eerder gelezen ;)
    Als het niet zo voelt zou ik ook niet meteen testen, behalve als het wel erg lang duurt, maar heb je goed dat je de controle afwacht..

    Ik had na mijn eerste curettage veel pijn en na paar dagen bleek bij inwendige echo nog van alles aan bloed/weefsel? te zijn achter gebleven, opnieuw curettage, 2 dagen gebloed, 2 dagen niet, 1 dag wel en nu bijna weer niet.. Soms toch beetje raar gevoel in m'n buik..
    Denk dat ik toch maar morgen bel of ze aankomende week nog een keertje willen kijken of de baarmoeder leeg is, mocht eerder dan mijn afspraak op 12april en denk dat ik me er wel geruster op voel als ik weet dat het nu goed leeg is..
     
  16. Angelhope

    Angelhope Bekend lid

    Jun 20, 2012
    503
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ha dames,

    Ik begrijp de meerwaarde van zo'n lijstje niet helemaal, we kunnen toch gewoon de banners gebruiken? :( Ik vind zo'n lijstje altijd zo'n gedoe, en afleidend van de 'gesprekken'. Een tijd terug wilden wat meiden ook zo'n lijstje beginnen, die zijn toen een ander topic begonnen en die hebben we nooit meer terug gezien, dat zou ik toch wel jammer vinden :(

    Mounia, ben je er al uit of je het uberhaupt nog wel wil die baan? Kan me voorstellen dat je twijfelt, als je er op achteruit gaat qua salaris. Wel jammer! Het kan soms lekker zijn, even een verandering in je leven he? Nou ja, wie weet komt jouw verandering op woensdag! :D Dat zou toch wat wezen! Hou ons goed op de hoogte hoor!

    Anne, geen bloed, houdt moed :) En inderdaad, ik kan daar ook niet zo goed tegen in die andere topics, dat gezeur (ja sorry hoor) van meiden die echt nog niets hebben meegemaakt. Ik lees eigenlijk alleen nog maar dit topic, en ik heb ergens nog iets lopen over de schildklier, maar dat is niet echt een actief topic zeg maar.
    Ik ga voor je duimen dat het goed is met je vader, dat er geen uitzaaiingen zullen zijn. Houdt moed meid!

    Kim, lijkt me een goed idee om het nog eens na te laten kijken, als je je onzeker voelt. Het komt wel eens voor dat nog niet alles weg is, en dan wil je daar toch ook niet te lang mee rondlopen he? En als alles wel weg blijkt te zijn, dan heb je geruststelling en met een beetje mazzel kijken ze ook even hoe het ervoor staat met je eitjes :)

    Hier nog steeds aardig rustig op het wachtbankje. Ik voel me wel een beetje misselijk, gisteren en vandaag ook weer, en wat gerommel in mijn buik. Maar dat alles kan van die schildklier komen, dus het zegt lang niet alles. Maar toch ga je denken: zou dit nu al kunnen? Zo snel? Maar zelfs als het zo is, dan kan er nog zoveel misgaan met het innestellen. Dus ik probeer mijn hoofd koel te houden en dat lukt aardig.

    Loontje, hoe is het met jou meid?

    Okee, ik ga weer even werken hier :)
     
  17. Kim1903

    Kim1903 Bekend lid

    Jan 23, 2013
    558
    0
    0
    Gelderland
    @angelhope
    Ik ga straks gewoon bellen en vragen, dat kan nooit kwaad :)
    Lees iets over je schildklier.. Ik heb zelf ook al jaren een traagwerkende schildklier, volgens mijn huisarts ben ik goed ingesteld met de medicatie, maar heb afgelopen periode (voor de ma) wel vaker geprikt om te controleren en binnenkort weer even doen.
    Kan me je gedachte wel voorstellen van zou dit kunnen, nu al enzo, maar hoop het helemaal voor je!!
     
  18. Kim1903

    Kim1903 Bekend lid

    Jan 23, 2013
    558
    0
    0
    Gelderland
    Net de poli van het ziekenhuis gebeld, telefoniste heel aardig en begripvol, maar ze moest me even doorverbinden met de doktersassistente.. Deze vrouw kreeg ik bijna geen woord tussen en ik moest me niet druk maken en het was niet nodig om te kijken of mijn baarmoeder schoon is, want het was allemaal wel goed aangezien ik niet erg bloede of erg pijn had..
    Ik klap op zo'n moment dicht en durf dan niet veel meer te zeggen..
    Beetje verdrietig mijn zus gebeld en zij vond dat ik terug moest bellen, want de gynaecoloog had vorige week gezegd dat het mocht..
    Ik ben aan het werk en had zoiets van misschien straks, nu even niet want dan ga ik huilen en dat wil ik nu even niet..
    Even later krijg ik een berichtje van mijn zus dat ik dinsdag een afspraak heb! De lieve schat heeft voor me gebeld, ze vertelde dat de telefoniste ook verbaasd was dat de assistente zo had besloten en de assistente zei tegen mijn zus na wat "ja maars" dat ik gewoon kon komen.. Mijn zus had wel duidelijk benoemd dat de gynaecoloog dit gezegd had..
    Eind goed al goed, dinsdag om half 4 controle afspraak, wel beetje opgelucht nu
     
  19. mounia05

    mounia05 Niet meer actief

    @kim, fijn dat je zus voor je heb gebeld en dat je dinsdag terecht kan :)

    @angelhope, ik ga er gewoon even rustig over nadenken. Dinsdag wordt ik gebeld of ze een 2e gesprek willen en mochten ze mij uiteindelijk willen dan ga ik alle voors en tegens opschrijven en dan zie ik wel verder.

    Spannenddd hoop echt voor je dat het gewoon raak is.

    Wat voor werk doe je ? je reageert steeds zo vroeg in de ochtend:p
     
  20. JoyJoy86

    JoyJoy86 Actief lid

    Nov 23, 2012
    298
    2
    16
    Schijndel
    Hey allemaal,

    Kim - Wat fijn dat je gewoon terug mag komen! Altijd het zekere voor het onzekere nemen, groot gelijk!

    Angelhope - Ohh ik hoop het zo voor je! Het zou geweldig zijn om zo snel weer dat geluk te mogen meemaken. Ik zit vol ongeduld met je te wachten. Mijn buik doet ook gek, vanmorgen tijdens het wandelen met de hond toch wel wat krampjes in de juiste gebieden en erg veel borrelen de laatste dagen ;) Tis natuurlijk nog erg vroeg, maar ik ga voor ons beide hopen !

    Mounia - Fijn dat het gesprek goed ging iig! Dan ligt de keus bij jezelf, altijd fijner dan bij een ander. En jemig wat een geduld heb jij! Ik zou het niet kunnen.. Als ik over tijd was had ik er al meteen een test tegen aan gegooid! :p Symptomen of niet!

    Oh en het lijstje hoeft niet natuurlijk, t was meer practisch en bemoedigend bedoelt, veel meiden reageerden positief en daarom is et er. Geen conversatie starter verder, alleen een overzichtje van waar we allemaal zijn.
     

Share This Page