hier ook al de intake van kraamzorg gehad leuke vrouw die veel uitlegde. wij hebben een mutsie snel/makkelijk inklapbaar en rijd erg licht vind ik persoonlijk, en is een 3 in 1 wagen maxi cosi/wandel/kinder wagen hebben hem in zaandam gekocht op de 9 maanden beurs was die duurder. hier ook twijvelen qua maat krijgen groot kindje dus nu wel wat in 62 nu wat in 56 nog kopen groetjes diana
Het was in augustus en door vakantie was er op dat moment ook geen andere kraamverzorgster beschikbaar. Nu hebben we ons aangemeld bij een ander kraambureau. Net even bij babypark Kesteren geweest. Die is helemaal verbouwd sinds de laatste keer dat ik er was. Ze hebben nu ook een klimgedeelte met glijbaan, ballenbak enzo voor de peuters en kleuters. Echt heerlijk voor mijn zoontje. Hij heeft zich uitgeleefd en ik heb lekker wat kleine dingen geshopt!
Dames, dit kom ik net in een ander topic tegen, misschien hebben jullie er ook iets aan: Ik zou van beide aanschaffen. Dus truitjes met lange mouw en met korte mouw. Een paar rompers met lange mouw en de rest met halve en geen mouwtjes. Broekjes zou ik het merendeel lang aanschaffen, misschien een enkele kort ertussen. Ik ben zelf kraamverzorgende en ik zie in de zomermaanden vanalles voorbij komen. Kindjes die alleen in een romper liggen de ene dag en de andere dag hebben ze weer een compleet pakje aan. Ligt er ook maar net aan hoe warm het is en hoe goed je kleintje zich al warm kan houden. Over het algemeen liggen ze die eerste week(en) vaak nog wel gewoon met kleertjes aan. Lange mouw romper een paar van is ook fijn omdat het zelfs in de zomermaanden soms nog wel voorkomt dat je kleintje zich moeilijk kan warm houden en dan is een lange mouw romper ideaal omdat die de warmte beter vast houd. Maar zou die niet heel veel van halen, 2 of zo, de rest is snel bijgehaald.
Kraamzorg, bij mij kwamen ze ook pas veel later dus verwacht ze ook nog niet, of in ieder geval zal wel een telefonisch intake gesprek worden nu bij de 2e of ze moeten het rustig hebben. Hoop dezelfde weer te krijgen. Maar sta er nu wel anders in, je weet hoe alles werkt en om dat weer zo'n vreemde in huis te hebben.. Kleertjes, moeilijk he. ik heb natuurlijk nog liggen en dan vooral lange rompers in maat 50/56 dus ik haal niks bij. De maat heb ik eigenlijk 56 alleen gekocht, wij zijn allebij vrij groot dus verwachte al geen klein kindje. En heb de eerste tijd gewoon een klein omslagje gegeven aan de kleertjes bij de mouwtjes en voetjes. Ging prima, kleine was 52 cm ongeveer. Heb nog wat boxpakjes gehad toen maar daar was hij zo uit. 1 heeft hij eigenlijk nooit gepast!
Schoonouders hebben boodschappen gedaan in duitsland we vroegen aan ze of ze billendoekjes van de lidl willen mee nemen. En dan een stuk of 25. Ze hebben er 24 mee genomen, meer hadden ze niet namelijk. Bekijk bijlage 310554 24 voor 24 euro! ^_^ In nederland ben ik dan voor 24, 34 euro kwijt. Dat scheelt een hele hoop in mn portomonee Mira ik heb even een foto gemaakt van de rompers. Dit zijn de aantallen wat ik nu heb: 8 korte mouw 3 zonder mouw 7 lange mouw Het is echt van alles wat, het is nederlandse weer, dus je weet het maar nooit! Kwa kleertjes heb ik ook allebei. Ik heb tshirtjes, en ook shirtjes met lange mouwen. Als hij het warm heeft kan ik altijd het shirtje nog uit doet. Als hij het wat kouder heeft dan trek ik gewoon een lang mouwig shirt bij hem aan. Ik wil die 7 pak bij de hema hebben volgende maand. Lente kleding komt er aan, dan is de kinderbijslag ook binnen, en kan ik even wat kleding halen voor mn zoontje en dan die 7 rompers bij de hema, of de C&A, C&A heeft ook altijd leuke dingen. Bekijk bijlage 310552
- Auto, Ja hoop echt dat ie het straks weer doet, we hebben alleen maar pech als het om auto's gaat.. nog geen 1 a 2 maanden geleden klein ongelukje gehad.. en deze auto hebben we net een jaar! Onze vorige hadden we ook een jaar en daar ging de motor zo van kapot, dus we hebben geen geluk met auto's! - Trinity, Handig he zoveel luier doekjes!! Ik haal ze bij de action weg zitten 90 in een pak voor 99 cent!! Misschien voor de volgende keer? & Leuke kleertjes!! - Kleding baby, Hier nog niet veel gekocht heb wel al dingen gekregen maar dat moet ik nog sorteren, voor de rest 2 nijntje pakjes gekocht waarvan 1 voor de geboorte ( prenatal pakjes ) En laatst hele leuke jurkjes + legging weten te scoren bij de zeeman! Echt super leuk spul voor weinig!! ( zal eens een foto maken straks )
Inderdaad! Ik had daar laatst 2 pakken doekjes gehaald van huggies. Maar ik vind die van de lidl toch fijner. We wonen vlakbij de grens, en we gaan daar ook 1 keer in de paar maanden naar toe voor boodschappen, en dan doen we een rondje. Aldi, lidl en dan ook even bij de kik en even de stad door lopen en dan weer richting huis. Het is als ik het goed heb 1.5 uur rijden. Dat valt dan wel mee.
Ja dan kan het indd uit als je voor veel boodschappen gaat! En ik ben ook niet fan van de huggies doekjes! ik heb nu die van BabyCare, verpakking met hersluitbare klep.. vind ze ideaal, niet te droog of nat die doekjes en ze ruiken heel goed!
Jullie hebben flink doorgekletst vandaag.. moest gewoon 3 pagina's bijlezen.. Helaas is mijn geheugen niet goed genoeg om overal op te reageren.. @ kinderwagen.. Gewoon proberen, kijken wat fijn voor je is.. Voor ons moest hij ook erg klein inklappen, heb niet zo'n grote kofferbak.. Ook fijn als je maxi cosi er op kan, lijkt me makkelijk voor even een boodschapje. @ kleertjes. Ik heb ook nog niet veel, weet het ook niet goed, je weet nooit wat het zomerweer hier brengt. Heb maar besloten van alles 3 te halen, en dan in twee maatjes. Ga dinsdag op kraamvisite bij een vriendin, en van haar kan ik dat spul overnemen, we hebben totaal de zelfde smaak, dus dat komt wel goed. Had geen idee dat babydoekjes nog zoveel verschil maken per merk.
Zoals beloofd de foto's van de kleren die ik tot nu toe heb voor ons kleine meisje! <3 I <3 Nijntje, 1e pakje op de foto is voor de geboorte, en het 2e pakje is een maatje groter (56) v.l.n.r. mt 56 - 50 - 74 ( voor volgend jaar dus al! ) en 2x mt 56..
vandaag bloedsuiker laten prikken ziekenhuis. en waarden waren goed alleen om 10 uur ists verhoogd. dieet helpt dus wel gelukkig de 18e voor controle bij de vk dan zullen we wel meer horen groetjes diana
Mira85 ik woord ingeleid omdat ik met de laatste een fluxus had en kantje boord heb gelegen daarnaast beval ik heel snel de langste duurde een half uurtje in totaal en dat red ik niet om in het ziekenhuis te komen dus voor de veiligheid van moeder en kind is besloten dt ik zo wie zo voor de 38 weken ga bevallen met 36 weken woord ik door gestuurd van verlos naar gyn en als ik 2 a 3 cm heb woord ik gelijk al ingeleid vandaar
kruidnootje, ben blij dat je je beter voelt. Houd die positiviteit erin meid! Ik ben nu ongeveer 6 kilo aangekomen. Ik heb trouwens nog steeds geen kleertjes gekocht, maar heb al wel cadeautjes van mijn leerlingen gekregen!! Echt superleuk en lieve dingetjes. Ik vind het zoooooo lief dat ze erbij stilstaan. (geef les op een vmbo school en mijn leerlingen zijn tussen de 14 tot 16).
Dit cadeautje heb ik toevallig vandaag gekregen van mijn leerlingen. (foto haal ik dalijk weg) knuffeltje, slofjes en pakje
meiden wat is er vandaag veel gekletst. Zal proberen even kort wat reacties te geven @zanita wat lief van je leerlingen zeg. En wat een leuke foto, leuk om nu te weten hoe je eruit ziet. @mammievan5: wat een snelle bevallingen!!! Gelijk hebben ze dat ze je eerder gaan inleiden. En wat leuk zo'n groot gezin @diaaantje: fijn dat je suikercontrole goed was. hopelijk hoor je de 18de meer @xcynx: wat een schattige pakjes. Lekker om er zo al mee bezig te zijn @trinity: mooie voorraad billendoekjes!! En leuke kleertjes! @noid: bedankt voor je berichtje uit het andere topic. Zelf ben ik niet zo van de lange mouwe rompers. En al helemaal niet met een shirt met lange mouwen erover heen. Mijn zoontje is van december en zelfs die heeft ze maar weinig gedragen. Vind het lastig aantrekken. @kinderwagen: Altijd lastig om DE wagen te vinden. Kwestie van uitproberen en bedenken waar je hem voor gaat gebruiken (bv bos/ strand etc). HIer een quinny speedi (nog van mijn zoon) en die bevalt mij prima. Goede kwaliteit en kan redelijk klein ingeklapt worden. @kleertjes: hier voor een jongen en een meisje een newborn pakje maat 50 gekocht. Voor de rest heb ik alles van mijn zoontje nog. Maat 50-56 had ik alles neutraal omdat ik bij mijn eerste ook niet wist wat het zou worden. @intake kraamzorg,wordt hier rond 28 weken gebeld voor een telefonische intake, Verwacht daar niet teveel van, weet alles ook nog wel van de vorige keer. We wilden graag dezelfde kraamverzorgster hebben als bij mijn zoon. Gaat alleen waarschijnlijk niet lukken omdat zij dan vakantie heeft. Lukt alleen als ik 2 weken te vroeg beval. Dat zie ik zelf nog niet zo snel gebeuren. Mijn zoon kwam ook anderhalve week te laat en kwam omdat het vruchtwater op was, placenta was nog helemaal gaaf
Ik heb vandaag ook zon super schattig meisjes pakje gescoord biij prenatal van nijntje, blijf er naar kijken met een mutsje met een strikje exht te leuk. Il zal ook eff foto maken! Ik heb heel veel rompers van de jongens (wit, hema) korte moiw en mouwloos en een paar lange mouw. De 1e week zal ze toch lange mouw romper aan hebben ivm temperatuur vasthouden. Ik heb 2 a 3 pakjes maat 50. En 5 a6 pakjes maat 56. Dit hebben mijn jongens ongveer 4-6 wk aan gehad. Als t heel warm was, deed ik alleen een romper korte mouw en een broekje, leggong of blote benen. Ik koop alleen tshirt korte mouw vanag maar 62,68. Maat 74 is t alweer winter, dan kan ik wel weer een romper lange mouw doen onder een 2 shirt korte mouw of jurkje. Vind f ook moeilijk. Il heb ook volgende week inteek van kraamzorg. Suikertest, moet ik ook doen. Vorige x echt bijna van mijn stokkie gegaan in de wachtkamer. Wat een rot test, ik wil niet. Maar mijn moeder heeft sioker dus ik moet wel. Verder weet ik t eff niet mee. Ja kruidnootje heedt een goed hesprwk gehad, xcijnx had auto pech en mamavan5 welkom. Lekker druk bij jou thuis haha en zo vlot achter elkaar! Dan heb jij vast hele fijne zwangerschappen? Ook fijn. Dat je nu al weet dat je onder goede begeleiding bent. Morgen weer sneeuw, zo zit je te bakken in de zon en zo moet je weer je handschoenen pakken bleh
Zo weer een hoop tikfouten, sorry gaat nie zo handig met telefoon..... Il zag trouwens dat we op pagina 400 zitten. Vond t wel een leuk geta?l om eff bij te staan. Ben benieuwd op welk pag. Nr. We zittne in juli, 800