Smartphone met hele goede camera?

Discussie in 'De lounge' gestart door Lili81, 8 mrt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    14 okt 2010
    16.548
    3.057
    113
    Hier ook s3 ,ben erg tevreden
     
  2. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Sony Experia S Of de Z.

    Beide goede camera met goede flits lens en megapixels!
     
  3. Marijke1982

    Marijke1982 Niet meer actief

    Ik vond dit ook, tot ik een tijdje de telefoon van mijn vriend had geleend. Hij heeft een HTC one X en daar zit echt een supercamera op. Maakt echt onwijs scherpe foto's. Ik vind het verder niet zo'n fijne telefoon, maar die camera had ik wel graag in mijn telefoon gewild.
     
  4. Lili81

    Lili81 Fanatiek lid

    26 sep 2009
    1.306
    0
    0
    Ik snap wat je bedoelt hoor! Ik heb al een systeemcamera met een hele goede lens, maar daarnaast merk ik dat ik toch vaak snel de telefoon pak om een foto van de kids te maken. Daarom op zoek naar een tel met een betere camera :).
     
  5. Lili81

    Lili81 Fanatiek lid

    26 sep 2009
    1.306
    0
    0
    Ik ga voor de Sony Xperia S!
    Dank allemaal voor de tips etc!!
     
  6. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.812
    19.090
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Ja, dat is natuurljk ookprima hoor! Ik doe dat soms zelf ook wel, als ik geen fototoestel bij de hand heb. Ik bedoel meer dat je er iieder geval geen te hoge verwachtingen van met hebben. Dan is het prima. Ik met eerlijk zeggen dat ik mijn mijn toestel liever film dan foto's maak. De foto's zijn zoooo traaaaag als je een spiegelreflex gewend bent.
     
  7. jessi

    jessi Fanatiek lid

    15 mrt 2011
    2.304
    13
    38
    Vrouw
    thuis mama
    Tiel
    Mijn schoonvader is fotograaf en die zweert bij de iphone hij zegt dat die de beste camera heeft
     
  8. Tulp21

    Tulp21 Niet meer actief

    Ik heb zoveel verschillende merken toestellen ghad maar Iphone is verreweg toch echt het mooist! ( heb 4s)
     
  9. Linda86

    Linda86 VIP lid

    Ik vind de camera van de iPhone juist helemaal niet zo goed. Die heb ik nu, maar mijn foto's zijn echt niet zo mooi. Slechter dan van mijn Samsung destijds. Mijn man heeft een HTC en die foto's zijn wel heel mooi. Sony schijnt inderdaad ook hele goede foto's te maken, maar daar heb ik zelf geen ervaring mee.
     
  10. Sterrefeetje

    Sterrefeetje Niet meer actief

    Ik heb veel smartphones gehad maar de iphone 5 heeft tot nu toe echt de beste camera.
     

Deel Deze Pagina