hier fan van Annette's en rainforest cafe. jummie krijg nu al trek. voor de lunch graag naar earl of sandwich jummie. verder gaan wij meestal naar cafe mickey met de figuren en een dag in het hotel waar we verblijven. hier een leuke wij gaan in juli anderhalve week op de camping in de buurt van disney en dan gaan we jaarkaarten halen joepie. mijn mams zei al dan kunnen we in de kerstvakantie nog een keer en misschien in het voorjaar. woehoe ik heb er nu al zin in. heb de kids nog niets verteld want dan blijven ze vragen wanneer we nu gaan hihi
Gaan jaarkaarten in per kalenderjaar? Dus van 01-01 t/m 31-12? Ongeacht aankoopdatum. Of vanaf aankoopdatum een jaar?
Overigens heb ik net voor 9 tm 15 September geboekt. Weer in het Disneyland Hotel, beviel ons toch het beste.' 's Middags lekker bijkomen met evt een dutje en daarna weer lekker het park in. Qua eten zijn favoriet; - Plaza Garden - Hakuna Matata - Inventions - King Ludwig Castle Verder niet veel ervaring. Wij eten meestal daar.
Per aankoopdatum gaat je jaarpas in gelukkig wel . Lekker hoor in het disneyhotel die is ons te prijzig wij zitten meestal voordelig in de buurt. @young flower, ooh heerlijk zeg, geniet er van
Ha Dames, Ik ben helemaal hyper! Net geboekt voor 6 juni, 4 nachten in disneyland! Hotel New Port, hebben jullie daar ervaringen mee? Sequoia zat vol, lees nu toch wel negatieve ervaringen over New Port.. En is het altijd stikdruk in de weekenden, buiten schoolvakanties om, of zal dat meevallen? Is onze eerste keer dus ben benieuwd..!
helemaal leuk. geen ervaring met dit hotel. meestal is het in de weekenden wel druk. vrijdag en maandag is het rustigst.
ik las op het disney forum dat er twee nieuwe scenes in dreams komen vanaf de zomer geloof ik. ben benieuwd hoop dat we het redden om die te zien
De nieuwe scenes zijn vanaf april er bij in dus dat zou moeten lukken Ken het hotel zelf niet maar ik hoor er juist goede berichten over dus moet goed komen Weekenden zijn natuurlijk altijd wta drukker dan door de week wij waren vorig jaar dat weekend en wachttijd was toen ongeveer 15 minuten gemiddeld, tja dna heb je sneeuwwitje 5 minuten en btm stond op 50 maar soms ook wel rustiger is gewoon even afwachten ligt ook erg aan het weer natuurlijk.
o echt nou dat is mooi. ze hebben ook rattatouille aangekondigd voor 2014 in de studio's een dark ride. en zag vandaag op fb een foto van een spiderman poster op de grote zuilen in de studio's. vraag me toch af wat die in disney doet. die is toch van Marvel
Volgend jaar gaan wij naar Disneyland, dus ik heb nog even om er naar uit te kijken. Welke attracties raden jullie aan (mijn dochter is dan net 3 jaar)? Zelf ben ik er voor het eerst (en laatst) zo'n 9 jaar geleden geweest. Op internet ben ik al aan het zoeken naar tips enzo, voor de voorpret! Ook las ik dat in Disneyland USA er van die automaten staan waar je een muntje kan persen. Weten jullie of die er ook in Parijs staan?
Ja die automaten staan in parijs ook. Maar wel vaka wat verdekt opgesteld dus goed kijken . En tja wta is leuk ligt aan je kindje, in ieder geval small world, dombo, doolhof,autopia, draaimolen, meet mickey en de prinsessen, circustrein en de conte de fee bootjes, vliegtuigjes en buzz, in de studio's de vliegende tapijtjes, cinemaqiue (wel zelf vertalen is engels ) de autotjes daar. En misschien de snelle hond zoals hij hier wordt genoemd haha. De speeltuintjes, grotten en piratenboot zijn ook altijd leuk, het kasteel beklimmen en misschien pirates, sneeuwwitje en pinnokkio.
Bedankt voor je reactie, ik ga het opschrijven! En ik houdt het topic in de gaten voor ideeen en tips.
Wat hier altijd een groot succes is ishet eten met de figuren, het gaat natuurlijk niet eens om het eten maar de ervaring is voor de kinderen geweldig, misschien daar eens naar kijken . En graag gedaan, wij gaan in mei voor de 5de keer in 2 jaar tijd , en het is gewoon super, met wat geluk kom je nog los lopende figuren tegen zo leuk is dat