Ik snap je wel hoor, hier ging er op een gegevens moment ook zo'n 600 per aan boodschappen uit. Alleen soms kan dat gewoon niet en dan kun je niet zomaar fles cola per dag door jagen, ook al vind je dat het moet kunnen.. Wat je niet hebt kun je ook niet uitgeven. Wij vinden allebei de aanmaak Roosvicee ook heelijk dus dat drinken wij ook heel erg veel. Wel die van de Aldi omdat je van de echte en de Aldi net zoveel van in een glas moet doen en de smaak niet echt anders is. Dus we pakken heel veel op drinken.
Tja die 4 flessen cola per week is gewoon overdreven, kijk je moet het zelf weten natuurlijk maar noem het niet karig want dat is het niet. Iemand ( waaronder ik ) leg gewoon mijn keuzes ergens anders, waarom 4 flessen cola per week? Dat is ten eerste niet gezond en ten tweede gewoon overdreven duur, het is dus onnodig. En nogmaals als je de keus hebt om meer uit te geven lekker doen, maar besef wel dat vooral tegenwoordig die keus er niet meer is voor vele.
En daar gaan we weer.... Is het niet zo dat iedereen andere behoeftes heeft en andere dingen belangrijk vind?!?! Ik denk dat we elkaar daarbij in elkaars waarde moeten laten.
Wij geven gemiddeld 50-60 euro uit per week. Ca om de 2 weken 11 extra voor een pak luiers van de Aldi. We kunnen makkelijk meer besteden maar ik vind het gewoon niet nodig.
hier zo'n 100 tot 150 per week. ik zou het graag met wat minder doen maar helaas lukt dat mij niet. mijn man neemt alleen al mee naar het werk elke dag een heel brood/twee pakken beleg/ 3-4 stuks fruit en een fles frisdrank. ik ga sinds een paar weken weer naar de lidl en ben iets goedkoper uit maar scheelt eigenlijk niet veel.
Wie laat wie niet in zijn waarde dan? Wordt iemand hier aangevallen op hoe zij boodschappen doet?? Er worden alleen meningen gegeven op eigen ervaring, meer niet. De een doet het niet beter als de ander, tis maar wat je zelf wilt. Dus jouw reactie is een beetje overdreven!
jeetje ik schrik echt een beetje van de bedragen hier maar t is ieder moet doen zoals ie zelf prettig vind maar ik vind 50 euro per week genoeg en koop dan ook vers fruit en de rest ook veel diepvries t is voor mij ook een sport om zo goedkoop mogelijk zo lekker te koken en te eten en dat lukt altijd weer ik ben een ster in koopjes en aanbiedingen spotten
waarom moeten mensen altijd schrikken als een ander meer boodschappengeld uitgeeft als zijzelf? ik schrik toch ook niet als iemand maar 50 euro uitgeeft. wij eten het misschien op, een ander belt het misschien weg met zijn i-pad (waar ik dus geen bal om geef) schrik ik toch ook niet van
Wij zijn wel 100 euro kwijt pw voor 4 Personen. Voor ieder 2 stuks fruit kost al 20 euro pw. Dan brood van de bakker en nog wat lekkers en tja dSn is het geld zo op. Heb wel is tijden dat we het niet hebben maar met 50 euro mOet ik dan toch wel snel overgaan op potgroente, minder fruit etc Ik probeer 100 meestal zit ik er over heen. Erg jammer want als ik op zou letten wat ik koop kunnen we zoveel leukere dingen doen van dat geld
mijn man heeft zijn eigen schoonmaakbedrijf en glazenwasserij. hij heeft veel zware klussen en gaat 6:00 uur van huis weg en komt 's avonds om 20;00 uur pas thuis. hij deelt ook altijd wel met zijn eten. er is altijd wel iemand die geen eten bij zich heeft.
Voorheen gaven wij echt super veel geld uit aan boodschappen. Ik eet graag biologisch. Dus we kochten bijna alles bij de natuurwinkel. Dat tikt aan! Ik dacht ook niet na over wat ik kocht, ik kocht het gewoon. Tegenwoordig ben ik me veel bewuster van wat ik uitgeef. Simpelweg omdat we het geld niet meer hebben om zoveel uit te geven. Nu geven we zo'n 75 tot 80 euro per week uit. Waarvan een groot gedeelte alsnog biologisch is. Ik maak weekmenu's, dat scheelt heel veel. Van sommige gerechten maak ik een dubbele portie, dan vries ik het in. Erg handig om dat na een werkdag te eten. Ook eten we veel minder vlees. Daar valt ook op te bezuinigen. Ik eet liever wat minder, maar wel goed vlees, dan veel goedkoop vlees. In de lasagne gaat 350 gram gehakt en daar eten we 2 keer van. Er gaat wel heel veel groente in, zo'n 900 gram excl de tomaten. Ik bestel een paar keer per jaar een flinke hoeveelheid houdbare producten (fusili, spaghetti, pap, jam, appelstroop, granendrank e.d) bij een biowinkel. Ik eet graag volkoren of speltproducten en dat hebben ze in de supermarkt vaak niet. Deze bestelling valt buiten m'n weekbudget.
Mijn budget is 500 euro per maand, dat is incl de meeste drogistproducten (misschien nog 10 euro bij de echte drogist), incl luiers, excl thuisbezorgd.nl. Die laatste proberen we flink te minderen, is toch wel erg duur en onnodig (maar wel heel lekker na de drukste dag van de week!). Ons inkomen is trouwens 2x modaal.
Nou, ik vind toch van wel hoor. Wij letten echt op wat we kopen, bijna alles B merk. Bepaalde maaltijden maak ik iets meer, zodat we daar 2 dagen van kunnen eten. Heb er alleen geen zin in om elke dag aardappels te moeten eten en alleen maar euroknallers qua vlees te moeten kopen. Maar dat is meer omdat ik tegen die euroknallers ben, dan denk ik aan slechte leefomstandigheden van de dieren, dat vlees is niet voor niets zo goedkoop.
Ik ben ook maar 50 euro per week kwijt aan boodschappen hoor. Nu is hier eens per week markt en de groente etc zijn spotgoedkoop. Voor een week groente EN fruit betaal ik nog geen 10 euro. Frisdrank drinken we nauwelijks, meer koffie, thee en water. Af en toe wat ijsthee van de Lidl, maar zijn niet zo dol op frisdrank, zeker niet overdag. Vind er niks karigs aan hoor. Er ligt hier altijd wat lekkers in huis, vlees genoeg in de vriezer (o.a. van de poelier van de markt; ook belachelijk goedkoop). De kinderen eten vers en gezond eten. Meestal ben ik bij de Lidl zo'n 35 euro kwijt en bij de markt hooguit 15 euro (vlees, groente en fruit).
Dat deed ik eerlijk gezegd niet, ik dacht aan het feit dat ik mijn gezin eten wilde geven en niet aan hoe slecht de dieren het hadden, tja misschien heel egoïstische maar zo was het bij ons wel, ik ging en ga geen 5 euro uitgeven aan twee kleine stukjes a 250gr biologische kipfilet als daarnaast een pak ligt met 500gram kipfilet voor 3,50 ik voel me dan een dief van mijn eigen portemonnee. En ja ik heb in de situatie gezeten dat we maar 50 euro per week hadden om te besteden, en nee dat was absoluut niet karig, uiteraard minder dan als je 100 euro uitgaf maar karig echt niet. Maar ik heb het al vaker gezegd, dat ligt gewoon aan de keuzes die je maakt. Wij aten dus wel iedere dag gewoon gva dat is gewoon het goedkoopst. En als je die keus niet hebt om meer uit te geven dan word je heel creatief.
Zulk soort dingen eten wij inderdaad ook niet. Maar met 75 à 80 euro kan je best gezond en deels biologisch eten.
Niet helemaal waar. Eens per maand is het iets meer. De kinderen doen samen een maand met de luiers (zitten in dezelfde maat van de Kruitvat). Douchegel etc haal ik eens per 2 maand bij de op=op winkel.