Zo het lijkt erop dat de belastingaangifte al helemaal rond is. Appeltje eitje zo met al dat vooraf ingevulde gedoe. Gelijk ook de kinderopvangtoeslag bedragen voor 2013 aangepast. Die waren weer veel te laag ingevuld helaas. Over 2012 ook al dus nu moeten we wel weer wat terugbetalen. Apart systeem hoor laat dat lekker allemaal ook in de totale aangifte vallen. Heb je het hele zooitje compleet.
Ondanks dat er officieel maar 2 jaar garantie op zit moet de winkel waar je hem gekocht hebt je verder helpen. Ze mogen het dus niet afwentelen op de garantiebepalingen van de fabrikant. De winkels zullen bijna altijd proberen hier onder uit te komen maar volgens artikel 7:21 BW heb je recht op vervanging of herstel van het beschadigde product door de verkopende partij. Conform 7:21 lid 2 en de Europese richtlijn 1999/44/EG mag de verkopende partij hier geen kosten voor in rekening brengen aan de kopende partij. Ik heb nu net zo iets om hakken met een magnetron van 3,5 jaar oud die bij ons kapot is gegaan. Ik kopeieer in de volgende post even de pinnige brief die ik gestuurd heb naar de verkopende partij. Waar je waarschijnlijk op uit gaat komen is de geschatte economische levensduur van een droger (ongeveer 7 a 8 jaar) en dan kijk je hoe lang je hem al hebt (3 jaar). De verkopende partij hoort dan volgens de wet 5/8ste van de reparatiekosten op zich te nemen en jij 3/8ste. Dus zeker even bellen met de winkel die het je verkocht heeft.
En als ze dat niet willen deze brief sturen: In december 2009 kocht ik bij u een keuken met daarin een Pelgrim combimagnetron. Het betreft een [merknaam en type]. De combimagnetron functioneert niet zoals ik mag verwachten en vertoont de volgende gebreken: De magnetron functie doet het niet meer. De combimagnetron moet alle eigenschappen bezitten die nodig zijn voor normaal gebruik. Dit is nu niet het geval. Gezien de kosten van de combimagnetron mag ik als consument uitgaan van een economische levensduur van 7 jaar. Ik ben van mening dat deze problemen niet hadden mogen ontstaan, gelet op de leeftijd en de aanschafprijs van de combimagnetron. Conform artikel 7:21 BW heb ik recht op vervanging of herstel van het beschadigde product door de verkopende partij. Conform 7:21 lid 2 en de Europese richtlijn 1999/44/EG mag de verkopende partij hier geen kosten voor in rekening brengen aan de kopende partij. Mijns inziens is er sprake van een ondeugdelijk product en ik verzoek u vriendelijk de defecte onderdelen te repareren of te vervangen binnen 3 weken. Ik verzoek u vriendelijk binnen twee weken schriftelijk te reageren op mijn brief. Met vriendelijke groet,
Amen! Nu moet je gewoon 3 jaar wachten op de definitieve verrekening toeslagen! Ik heb hem net van 2010 binnen. Laat ze idd alles gewoon bij de IB aangifte doen :x
@ Butterfly; hmm vervelend die harde buiken. Heb je dat vaak? @ Mone; pff de droger kapot, das ff mooi . Hier was onze wasmachine kapot, ook na een paar jaar. Maar hier wilden ze niets vergoeden.. En toen hebben we een coulance regeling van de fabrikant gekregen. Kostte ons ook nog wel wat behoorlijk wat geld, maar goed hij is gemaakt. Veel geld is dat toch. Wist niet dat je daar recht op hebt, volgens Juul.. @ belasting; wij moeten er ook nog aan geloven. Ik heb een boekhouder voor mijn bedrijfje dus wij laten hem dat altijd doen. Alleen ff de spullen aanleveren. Alleen nou stopt mijn boekhouder dus ik moet nog een nieuwe gaan zoeken.. pff ook geen leuke bezigheid. @ ego; nou hier groeiecho gehad. Kindje wordt nu geschat op 2130 gram maar tis niet echt betrouwbaar want het hoofdje konden ze niet goed meten. Maar hij ligt perfect op schema. Hihi! Weer helemaal verliefd. Echt goed! Op naar donderdag 34 weken Wel flinke kramp met het plassen hier, en ook na het plassen. Veel kleine beetjes plassen en heb het idee dat ik niet alles uitplas. Dus laten controleren op blaasontsteking. Mijn urine was wel vervuild maar blaasontsteking konden ze er niet echt uit halen. Dus moet het nu de komende dagen in de gaten houden.
Haha, krijg ik hier ineens banners over wasmachines repareren. Wij hebben op dit moment zelfs 2 wasdrogers. Ik heb de droger van mijn oma geerfd. We dachten dat de oude het ieder moment kon begeven maar hij doet het nogsteeds. Binnenkort manlief toch maar ff die van oma laten installeren, die is nieuwer en mooier. Dus als je echt omhoog zit kan je onze oude wel krijgen alleen die is dus echt al 10 jaar oud. @maartje; cranberrysap, werkt echt preventief tegen blaasellende. En bijna 34 weken. Super hoor.
Hallo hallo! @Woerdie: ik heb een zilveren Samsung Tab 10.1 en ben er super blij mee! Ik heb via Weh.kamp de originele hoes besteld in het grijs. Ik ben er erg blij mee, je kan hem op 2 manieren neerzetten en de tablet past erg makkelijk en goed in de hoes. Het is een Samsung book cover, ik heb ze ook in het wit gezien, moet je even op google zoeken. Ben nu 1 dag met verlof en word nu al gek van mezelf... Ben hartstikke onrustig, alles MOET gelijk en dat wil mijn lijf dan weer niet. Zucht! Mijn sm komt gelukkig morgen helpen bij het opruimen van de zolder, dan heb ik weer iets wat weggestreept kan worden. Ow ja, en vandaag bij de kapper geweest, dus kan er weer even tegen!
Hihi ik vind het zo cool dat ik jullie verlofperiodes nu ook meemaak hihi. Ik voelde me bij de maart mamas vorig jaar echt buiten gesloten, gewoon puur omdat ik zo vroeg bevallen was zeg maar.. de laatste weekjes kon ik niet meepraten!
@maartje, wat fijn he! dit keer gaat t gewoon goed! @me, waarde geprikt en had 6 dus is mooi. @verlof, heb het zo druk met zoveel dingen! Hebben jullie dat nou ook?
Herkenbaar hoor unexpected, bij de eerste had ik dat ook. Nu ben ik natuurlijk altijd elke ochtend om 6.45 eruit voor t riedeltje aankleden,eten,school brengen, weer ophalen, lunchen,weer school, weer ophalen haha
Jeetje mina ik heb mij rustig gehouden vandaag...........maar wat een harde buiken. Niet pijnlijk maar wel opvallend na de relatieve rust in mij buik sinds de ingang van mijn verlof.
Even snel een zwaai van mij! Informatie avond in het zh was weer leuk.. De kamer waar ik met 31 weken bij Mira had gelegen gezien en toevallig was alleen de kamer waar ik bevallen was van Mira leeg, dus was wel even een Ahhhh momentje toen ik daar weer stond Heel gek.. Nu ga ik lekker mijn bedje in, morgen om 12.00 naar de schoonheidsspecialiste