ICSI in Dusseldorf deel 2

Discussion in 'MMM clubs' started by Babii, Jan 26, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Druufke

    Druufke Fanatiek lid

    Mar 18, 2010
    1,288
    0
    0
    Assistent bedrijfsleidster
    Venlo
    @ Marija: Jeetje meis wat een verhaal!!!! Ga heeeel hard voor je duimen dat het een echte vechter is en lekker blijft zitten!!!!

    Stiertje, Desire en YJ: Heeeel veel succes met de echo vandaag!!!!

    @ Nina: Heb jij echt zoveel bijwerkingen van de DHEA? Dat is niet zo fijn......Ik totaal niet hihi.

    Vandaag is het weer zover na een half jaar "stil" te hebben gezeten. Om 16u de afspraak. Ben benieuwd of Dr. H anders te werk zal gaan dan Dr. S!
     
  2. muisje10

    muisje10 Lid

    Mar 11, 2013
    9
    0
    0
    brabant
    Stiertje, Desire en YJ tot toi bij de echo.

    druufke, wie is dokte h? ook in dusseldorf?

    hier bericht van cz, krijg zo en zo iui altijd vergoed onbe[erkt, en evt in 2014 250 aan medicijnen, maar we gaan dus maar eens bellen met dd,
    misschien iui's tot 2014 en dan overstappen naar pno en een icsi erin gooien. elke kans is er 1, hihi
    maar weet niet of dokter s daar ook zo over denkt.
    we kunnen altijd terug naar het catharina om daar een smeekbede te geven die arts ken ik al vanaf het begin.

    grtjes karin
     
  3. Marija

    Marija Bekend lid

    Aug 29, 2010
    555
    0
    16
    Lieve dames,

    ik heb vanochtend een test gedaan en die was helaas witter dan wit :( Dus helaas, ons wondertje heeft het begeven :( EN nee, het is niet te vroeg... zit vandaag op dag 11 na de punctie dus er zou een licht streepje op moeten staan, daarbij heb ik al hoofdpijn wat altijd een voorbode is dat ik ongesteld word :( Dus helaas :(

    Dames die vandaag een echo hebben, heel veel succes!

    Druufke, jij ook veel succes vandaag...
     
  4. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    Feb 11, 2010
    11,066
    166
    63
    @Marija: wat ontzettend jammer, meid! Eerst die enorme achtbaan waar je in gezeten hebt en dan een omo-witte test. Een dikke knuffel!
    @Druufke: jij veel succes weer! Hopelijk ben jij de volgende met een positief DD-verhaal!
     
  5. anjav

    anjav Fanatiek lid

    Dec 11, 2011
    1,690
    0
    36
    NULL
    NULL
    Marija: ik vind 11 dagen na punctie wel erg vroeg.
    Wanneer heb je de tp gehad? Ik testte 1 week na tp licht positief, en dat met een tweeling.
    Dus ik vind dat je wel heel vroeg bent.
    Maar goed, jij kent je eigen lichaam het beste natuurlijk. Ik duim toch stug nog ff verder.
     
  6. muisje10

    muisje10 Lid

    Mar 11, 2013
    9
    0
    0
    brabant
    Marija, hele dikke knuf, wat een rotnieuws. Mag je nog verder behandelen?
     
  7. Marija

    Marija Bekend lid

    Aug 29, 2010
    555
    0
    16
    Ik heb een TP op dag 6 gehad natuurlijk en dat was vrijdag... maar ik heb eerder positief getest op dag 10 na de punctie...aen dat gewoon met 1 vruchtje..en mijn hoofdpijn erbij zegt genoeg.
     
  8. Karin75

    Karin75 Actief lid

    Mar 20, 2012
    237
    0
    0
    @ Marija, een hele dikke knuffel...had je je zo gegund...

    @ Druufke, wat is dat half jaar voorbij gevlogen...succes vandaag met bespreken van nieuw behandelplan!

    @ Muisje10, welkom hier, lees dat jullie al een hele tijd bezig zijn..hoop dat DD iets voor jullie kan betekenen.

    @ Djuuzie, de testdatum komt in zicht, spannend, blijf duimen hoor!

    @ ikmuziek, ook welkom. Lees dat je ook al een tijd in DD onder behandeling bent en donderdag alweer begint met spuiten. Wat verschrikkelijk jammer dat het TESE-materiaal niet goed bleek met zoveel rijpe eitjes... succes de komende poging.

    @ NinaD, jouw behandelplan komt ook in zicht, aftellen nu...

    @ Sneeuwmees, hoe gaat het met jou? Ook aan het aftellen voor de intake?

    @ YJ81, ga duimen voor je, succes vandaag met de echo!

    Ben een aantal dagen ziek geweest, gelukkig wat opgeknapt nu...
    Ik ben gister begonnen met de Synarel neusspray en vanochtend de Elonva gezet. V.a. dag 6 bijspuiten en dinsdag de 1e FM
     
  9. Kitty17

    Kitty17 Fanatiek lid

    Oct 31, 2010
    2,107
    0
    0
    NULL
    NULL
    Karin, dus je nieuwe ronde is gestart! Heel veel succes!

    Djuuzie, ik ben benieuwd hoe het met je gaat. Je klachten waren hoopgevend.

    Meiden voor de echo vandaag, heel veel succes!

    Loontje, moest jij ivm ICSI onder behandeling bij de gyn blijven? Ik hoorde van de vk dat ze ergens extra op controleren? Stom dat ik het ben vergeten wat het nou precies was.

    Marija, ik zou toch nog over 3 dagen een testje doen, voor de zekerheid. Dan weet je zeker dat het mislukt is. Het kan natuurlijk even geduurd hebben voordat het embryo zich heeft ingenesteld. Klinkt dubbel om dit te zeggen, want ik wil je ook geen valse hoop geven, maar er is net als Anja zegt nog een kans.

    Nina, ik had ook best last van DHEA. Ik herken je klachten wel met pukkels, vet haar ed. Ben ik eindelijk met die troep gestopt, heb ik nog steeds last van pukkels. Grrr, het zal er wel bij horen.

    Muisje, denk je dat IUI nog gaat helpen? Want anders zou ik de behandeling zelf betalen. Dat zou ik liever hebben dan nog een jaar met IUI door te gaan. IVF scheelt 1000 euro met ICSI, dus als je alleen IVF doet, dan ben je max 2000 euro kwijt, incl bloedtest, evt embyoscope en assist hatching. Met een beetje geluk dus wel je medicijnen vergoed.

    Druufke, Dr. H is toch de vrouwelijke arts met donker haar? Ik heb haar bij de punctie en tp gehad en ontzettend aardige en behulpzame vrouw. En rijd je voorzichtig? Ik hoop dat het weer onderweg meevalt. Gisteren was geloof ik een chaos daar.

    En hier, tja, ik kijk erg uit naar volgende week. Het is mijn eerste en het lijkt me zo raar om nu een keer voor een zw echo naar het zkh te gaan ipv een fm of uitgangsecho. Heel raar dat er nu echt iets groeit in je buik. Eerst maar zien of alles goed is en dan kan ik het pas echt geloven :).
     
  10. NinaD

    NinaD Niet meer actief

    #1750 NinaD, Mar 13, 2013
    Last edited by a moderator: Mar 13, 2013
    Druufke,
    Bofkont!!! :D....helaas ik wel wat klachten, maar gelukkig niet meer extreem moe zoals de eerste weken. Als het maar tot een ZW leidt....:)
    Dr. H werkt samen met dr.S en de behandelplannen bespreken ze altijd samen. Zij is heel lief en neemt alle tijd voor je!

    Marija,
    Balen!!! :( jij kent jouw lichaam.....alleen enige waar ik aan denk is dat je je pas afgelopen vrijdag TP hebt gehad en dat de innesteling dan nog moest beginnen, zodoende blijf ik nog even duimen voor je.... :) Dikke Knuffel

    Karin,
    Je ben begonnen....wat fijn en spannend! Ik hoop dat het heel succesvol gaat lopen voor jullie!!!
    Ik ben erg blij dat wij ook binnenkort kunnen beginnen!

    Kitty,
    Jij dus ook bijwerkingen....die pukkels heb ik het meest last van, want ze komen overal opzetten, vandaag eentje net boven mijn lip ;)... Gelukkig heeft het voor jou prima gewerkt :D .....ik ga er vanuit dat het ook voor ons gaat werken !!!!:)
    Spannend zo'n eerste echo!!!!

    Djuuzie,
    Hoe is het bij jou?

    Anjav,
    Hoe gaat het met je?
    Je zult het wel heel druk hebben met de tweeling.....:) Groeien ze lekker?
     
  11. juulzon

    juulzon Fanatiek lid

    Apr 29, 2009
    4,486
    57
    48
    Knuffel voor Marija...en nog een!
    En ook voor Tevka

    Was erg benieuwd of er al wat bekend was van de echo-dames...

    En dreamer, ik ben erg blij dat ik bij de gyn onder behandeling ben, is overigens wel verbonden aan de afdeling verloskunde in het ziekenhuis. Vind het zelf prettig contact en wil ook in het ziekenhuis bevallen, dus vind het ook prettig daar nu al een beetje de gezichten te leren kennen. Overigens zijn alle gyns of gyns in opleiding ontzettend betrokken en persoonlijk, dus ben erg tevreden. Toen ik gisteren opbelde ivm onzeker-momentje (zie blogje) mocht ik al om 12u langskomen voor een echo (en die was in orde, frummel is nu een kleine 2 cm :)!

    Meiden die aan spuiten en snuiven zijn, op naar mooie follikels!

    X
     
  12. Djuuzie

    Djuuzie Fanatiek lid

    May 16, 2010
    3,079
    0
    0
    Begeleider in de psychiatrie
    Gelderland
    Hey meiden,

    Hier even snel een berichtje van mij. Ik moet zo voor een echo naar het ziekenhuis. Blijf buikpijn houden, heb erg veel dorst, opgezette buik , hoge hartslag en gisteren ineens uit het niets 38,5 koorts.
    Ik dd gebeld, want las dat je bij meer dan 38 graden koorts contact op moest nemen met het ziekenhuis. Daar adviseerde ze me een echo te laten maken. Ik heb het ziekenhuis hier gebeld en kon er gelukkig terecht voor een echo. Moet er om 2 uur zijn. T is een spoed plaats, dus de kans is er dan ik even moet wachten.
    Ik laat jullie weten hoe het afloopt!
     
  13. juulzon

    juulzon Fanatiek lid

    Apr 29, 2009
    4,486
    57
    48
    Sterkte Djuuzie... Hopelijk kunnen ze je meer duidelijkheid geven...

    X
     
  14. Djuuzie

    Djuuzie Fanatiek lid

    May 16, 2010
    3,079
    0
    0
    Begeleider in de psychiatrie
    Gelderland
    Thanx!
     
  15. muisje10

    muisje10 Lid

    Mar 11, 2013
    9
    0
    0
    brabant
    djuuzie sterkte, spannend middagje voor je,
     
  16. Stiertje73

    Stiertje73 VIP lid

    Feb 27, 2011
    5,738
    268
    83
    @Djuuzie: zou het nog overstimulatie kunnen zijn? Veel succes iig!
    @all: mijn echo is pas om 16.30 en daarna nog bloedprikken voor de combinatietest, dus ik zal denk ik pas rond de avond een berichtje kunnen plaatsen.
    @Marija: ontzettend jammer en balen voor je!
     
  17. juulzon

    juulzon Fanatiek lid

    Apr 29, 2009
    4,486
    57
    48
    Succes bij de echo strax Stiertje, op naar een mooie uitslag!

    X
     
  18. Stiertje73

    Stiertje73 VIP lid

    Feb 27, 2011
    5,738
    268
    83
    Thanx Juul, het blijft spannend. Hoewel het staatje op jouw eigen blogje mij wel geruststelde. Fijn dat bij jou alles goed was!
     
  19. Djuuzie

    Djuuzie Fanatiek lid

    May 16, 2010
    3,079
    0
    0
    Begeleider in de psychiatrie
    Gelderland
    Stiertje, er schijnt vroege en late overstimulatie te bestaan. De vroege komt een dag of drie na de hcg injectie. De andere kan komen ik dacht dag 13-17 na de punctie. Dan is er een kans op zwangerschap aangezien je dan ook hcg aanmaakt.
    Ik ben er vandoor!
     
  20. Kitty17

    Kitty17 Fanatiek lid

    Oct 31, 2010
    2,107
    0
    0
    NULL
    NULL
    Sterkte djuuzie! Volgens mij had aklina dit ook en bij haar was t een goed teken! Ik bedoel dat zij ook zwanger was toen ze dit kreeg.
     

Share This Page