@Cygnet2 Ja klinkt heel logisch ik had iets verzonnen in de vorm van 'aan de hand van mijn positieve zwangerschapstesten hoop ik zwanger te zijn!' Komt vast goed! Volgens de site van de praktijk plannen ze de eerste afspraak op 8 weken hier en doen ze ook een echo. Vind het nu toch erg spannend, morgen NOD. Dat wordt heel vaak in de wc checken denk ik zomaar @Lilly156 1 april is tweede paasdag, weet niet of dat wat uitmaakt?
Wat leuk!!!! Tegenwoordig houden de meesten toch op bij 2! Al moet ik toegeven dat er in mijn vriendinnengroep toch wel een aantal zijn die ook voor nummer 3 willen gaan, dus we zetten een nieuwe trend denk ik, haha! Nee, zonder gein, wij hebben altijd al graag een groot gezin gewild. Het liefst vier, al is dat praktisch gezien niet zo makkelijk...maar ach, daar vinden we dan wel weer iets op. Mijn vriend zei al: "zou mooi zijn als dit een tweeling is, dan ben je gelijk klaar!" Hij komt zelf uit een gezin van vier jongens, waarvan de jongsten ook tweeling zijn...dus ben benieuwd!
Haha meiden, over dat bellen! Gewoon zeggen: "hoi met ....., ik heb afgelopen week een test gedaan en ik ben zwanger!!!" Dan zeggen zij: "wat leuk, gefeliciteerd! En wanneer heb je je laatste menstruatie gehad?" "En hoe voel je je?" blablabla, agenda trekken en klaar is kees! En dan wachten, wachten, wachten...de ergste weken van de hele zwangerschap als je het mij vraagt. Sorry voor het negatieve, maar na die eerste echo voel je 10.000 keer beter, want de bevestiging is daar: "je hebt een baby in je buik!!!"
@werk: ik ben zelfstandige. Wordt ingehuurd als recruiter voor een technisch personeel, makkelijk gezegd: ik help mensen aan een baan. Plan mijn eigen agenda, maar werk regelmatig 40 uur of meer per week. Het is vol te houden doordat ik ook best veel thuis kan werken. Ik probeer niet meer dan 3 dagen per week weg te zijn. De kinderen gaan op maandag de hele dag en op dinsdag en woensdagochtend naar het kinderdagverblijf! Daarnaast heb ik samen met mijn vriend (die is docent science) nog een bedrijf in de verkoop van gezonde koffie (zit ganoderma lucidum ofwel reishi in) en bouwen ons eigen team met mensen, die daar dan ook geld mee verdienen. Over een half jaar willen we dit zo ver uitgebouwd hebben, dat ik kan stoppen met mijn andere 'werk' en aan het eind van het jaar wil mijn vriend ook kunnen stoppen als docent, zodat we volledig vanuit huis kunnen werken en we alle tijd voor de kindjes hebben Mocht je meer willen weten hierover, dan pb maar ff, want ik mag hier denk ik geen reclame maken, haha!
Ook ik kom me voorzichtig melden Maandag een tuurtestje maar wel binnen de tijd een 2de streep te zien Die van vandaag is al weer duidelijker Dus zit wel goed hoop ik Ik was anders nu uitgerekend geweest als het geen mola was dus wel mooi dat het na een half jaar wachten zo snel al gelukt is Vind het wel moeilijk om blij te zijn maar dat komt denk ik vanzelf wel na een goede echo Als de test een vrijdag nof duidelijker is doe ik een cb test en als die ook positief is bel ik de gyn voor een afspraak op 3 april voor een vroege echo (dit moet om te kijken of het niet weer een mola is ) Ben dan 6 weken en 6 dagen Morgen precies 4 weken zwanger hoop zo dat het goed gaat Vl hoopt het ook erg maar is heel nuchter en wil eerst een goede echo Dit uit zelf bescherming
O ja ben 26 een is eerste kindje wil in het zh bevalen en wil borstvoeding geven en als alles mee zit na de echo ook mee gaan doen met mvm dit kan ongeveer van af 6 weken
@Lilly156 Het is toch ook zo 2 april? *kuch kuch* op dit moment duurt iedere dag net iets langer volgens mij! Bedankt, ik bel maandag dan zit ik 4 dagen na NOD en ben ik vrij. Bellen kan alleen tussen 12 en 13 en dat lijkt mij niet zo handig op het werk. @Dootje24 Bedankt voor de tips! Moet altijd wel lachen om de 'standaard' 2 kinderen. Ben er zelf erg op tegen dat mensen zo in hokjes denken. Dat is zo persoonljk. Onze buren hebben bijvoorbeeld 4 kinderen in de leeftijd van 16 tot 3 maanden. Terwijl wij denken met een kindje al 'compleet' te kunnen zijn. Kort gezegt: doen waar jullie gelukkig van worden! Al is het een elftal (word dan wel iets minder praktisch denk ik, haha) Wow, klinkt uitdagend en druk! Knap dat jullie dit aandurven, hoop dat alles goed loopt en jullie straks lekker veel bij jullie kindjes kunnen zijn. @riantje1987 Jeetje heb het even gegoolged ben echt nog een 'leek' op dit gebied. Heftig! Alvast voorzichtig gefeliciteerd! Morgen precies 4 weken zwanger? Dat zou betekenen dat we op dezelfde dag zijn uitgerekend! Leuk, hopen op een knaltest voor ons beide vrijdag.
Ik dacht, even snel gluren op m'n werk, maar weer een hoop bij te lezen. Nu geen tijd voor, dus vanavond ben ik er weer. In ieder geval welkom nieuwe zwangeren!! Mijn echo is verzet naar 25 maart, intake is blijven staan op 26 maart. Dootje: wat leuk die bedrijven! Ik hoop dat het waar is wat je zegt, dat na de eerste echo alles anders voelt. Vind het nu zoo spannend nadat het vorige keer mis is gegaan. Gelukkig nog maar 2 weken wachten. Ach: helemaal met je eens! En gelukkig maar dat ieder er voor zich anders over denkt!
Onze bevallingslijst!!! ----------------------------------------------------------------------------- 15: lise87 16: Nena85, 27 jaar, 2e kindje 17: SuusD, 23 jaar, 1e kindje en het is een meisje/jongen! 18: 19: 20: 21: 22: 23: 24: 25: 26: 27: 28: 29: 30: ----------------------------------------------------------------------------- Je mag jezelf bij de lijst toevoegen (qoute en dan jezelf erbij zetten) ----------------------------------------------------------------------------- Zo heb mezelf er even bijgezet. Ik kom gezellig mee kletsen hoor
Onze bevallingslijst!!! ---------------------------------------------------------------------------------- 15: lise87, 25 jr, 1e kindje, BV, Ziekenhuis/thuis, en is een meisje/jongen! Kaatje87, 25 jr, 1e kindje en is een meisje/jongen! 16: Kukel, 28 jr, 1e kindje, BV, Ziekenhuis, en is een meisje/jongen! Marjol, 32 jr, 2e kindje, fles (ivm med. Indicatie), en is een meisje/jongen! Heli, 27 jr, 2e kindje , en het is een meisje/jongen! Dyson, 26 jr, 1e kindje en is een meisje/jongen! Nena85, 27 jr, 2e kindje 17: SuusD, 23 jr, borstvoeding, 1e kindje en het is een meisje/jongen! 18: Diortje, 24 jr, 1e kindje, en het is een meisje/jongen! 19: 20: 21: ACH, 21 jr, 1e kindje, BV/FV, Ziekenhuis , en het is een meisje/jongen! 22: Cynet, 40 jr, 3e kindje, BV, Thuis/ziekenhuis, en het is een meisje/jongen! Beebielove, 27 jr, 2e kindje, BV, thuis, en het is een meisje/jongen! Lilly156, 28jr, 1e kindje, BV, Thuis, en het is een meisje/jongen! 23: 24: 25: 26: 27: 28: 29: 30: Afspraken: 19 maart Lise87 Moeders voor Moeders 20 maart Intake- Dyson 25 maart Intake-Eerste echo Kaatje 87 26 maart Intake - Eerste echo 26 maart Kukel 2 april Intake + echo lise87 Intake + echo Marjol 3 april intake SuusD 22 april Eerste echo SuusD ---------------------------------------------------------------------------------- Je mag jezelf bij de lijst toevoegen (qoute en dan jezelf erbij zetten) ---------------------------------------------------------------------------------- oeps had een beetje een oude lijst gepakt geloof ik Bij deze..
Onze bevallingslijst!!! ------------------------------------------------------------------ 15: lise87, 25 jr, 1e kindje, BV, Ziekenhuis/thuis, en is een meisje/jongen! Kaatje87, 25 jr, 1e kindje en is een meisje/jongen! 16: Kukel, 28 jr, 1e kindje, BV, Ziekenhuis, en is een meisje/jongen! Marjol, 32 jr, 2e kindje, fles (ivm med. Indicatie), en is een meisje/jongen! Heli, 27 jr, 2e kindje , en het is een meisje/jongen! Dyson, 26 jr, 1e kindje en is een meisje/jongen! Nena85, 27 jr, 2e kindje 17: SuusD, 23 jr, borstvoeding, 1e kindje en het is een meisje/jongen! 18: Diortje, 24 jr, 1e kindje, en het is een meisje/jongen! 19: 20: 21: ACH, 21 jr, 1e kindje, BV/FV, Ziekenhuis , en het is een meisje/jongen! 22: Cynet, 40 jr, 3e kindje, BV, Thuis/ziekenhuis, en het is een meisje/jongen! Beebielove, 27 jr, 2e kindje, BV, thuis, en het is een meisje/jongen! Lilly156, 28jr, 1e kindje, BV, Thuis, en het is een meisje/jongen! Dootje, 30 jr, 3e kindje, FV, het liefst thuis, ik denk een meisje 23: 24: 25: 26: 27: 28: 29: 30: Afspraken: 19 maart Lise87 Moeders voor Moeders 20 maart Intake- Dyson 25 maart Intake-Eerste echo Kaatje 87 26 maart Intake - Eerste echo 26 maart Kukel 2 april Intake + echo lise87 Intake + echo Marjol 3 april intake SuusD 22 april Eerste echo SuusD ---------------------------------------------------------------------------------- Je mag jezelf bij de lijst toevoegen (qoute en dan jezelf erbij zetten) ---------------------------------------------------------------------------------- Mezelf er even bij gezet!
Onze bevallingslijst!!! ---------------------------------------------------------------------------------- 15: lise87, 25 jr, 1e kindje, BV, Ziekenhuis/thuis, en is een meisje/jongen! Kaatje87, 25 jr, 1e kindje en is een meisje/jongen! 16: Kukel, 28 jr, 1e kindje, BV, Ziekenhuis, en is een meisje/jongen! Marjol, 32 jr, 2e kindje, fles (ivm med. Indicatie), en is een meisje/jongen! Heli, 27 jr, 2e kindje , en het is een meisje/jongen! Dyson, 26 jr, 1e kindje en is een meisje/jongen! Nena85, 27 jr, 2e kindje 17: SuusD, 23 jr, borstvoeding, 1e kindje en het is een meisje/jongen! 18: Diortje, 24 jr, 1e kindje, en het is een meisje/jongen! 19: 20: 21: ACH, 20 jr, 1e kindje, BV/FV, Ziekenhuis , en het is een meisje/jongen! 22: Cynet, 40 jr, 3e kindje, BV, Thuis/ziekenhuis, en het is een meisje/jongen! Beebielove, 27 jr, 2e kindje, BV, thuis, en het is een meisje/jongen! Lilly156, 28jr, 1e kindje, BV, Thuis, en het is een meisje/jongen! Dootje24, 30 jr, 3e kindje, FV, het liefst thuis, ik denk een meisje 23: 24: 25: 26: 27: 28: 29: 30: Afspraken: 19 maart Lise87 Moeders voor Moeders 20 maart Intake- Dyson 25 maart Intake-Eerste echo Kaatje 87 26 maart Intake - Eerste echo 26 maart Kukel 2 april Intake + echo lise87 Intake + echo Marjol 3 april intake SuusD 22 april Eerste echo SuusD ---------------------------------------------------------------------------------- Je mag jezelf bij de lijst toevoegen (qoute en dan jezelf erbij zetten) ----------------------------------------------------------------------------------
Misschien is het toch handiger als maximaal 3 mensen de lijst gaan updaten. Zeker als het straks drukker wordt. Alleen kan ik mezelf niet aanbieden, omdat ik het denk ik niet kan bijhouden
Mee eens, normaal bemoei ik me ook niet met lijsten. Maar het was zonde om de reeds gemaakte lijst niet meer te gebruiken.. Maar misschien moeten we daar even over brainstormen wie dat het beste kan doen.
Ik denk ook niet dat ik het kan bijhouden.. Maar denk dat het indd wel handig is als er maar een paar de lijst updaten.