Maart 2013 mama's deel 3!!!!

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by MWB, Feb 28, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. bibi123

    bibi123 Actief lid

    Oct 2, 2012
    282
    0
    0
    NULL
    NULL
    MamavanF, gefeliciteerd!! Nu ben je ook mamavanJ! ;)
    Lekker genieten!!
     
  2. prachtigwonder

    prachtigwonder Niet meer actief

    @ mama van 2009. gefelicitteerd!!! en nu genieten!!!:)
     
  3. 3kats

    3kats Fanatiek lid

    Mar 15, 2009
    2,235
    0
    36
    mamavanF: gefeliciteerd met J! jammer dat je twee daagjes moet blijven, hopelijk daarna lekker naar huis;)
     
  4. booky

    booky Fanatiek lid

    Aug 26, 2007
    4,924
    0
    0
    docent lichamelijke opvoeding (VMBO)
    achterhoek
    Idd letterlijk STOM gezeik :x. Sterkte meid.

    MamavanF en J woehoe van harte gefeliciteerd, mooie naam hebben jullie uitgekozen. Nu lekker genieten van je mannen!
     
  5. 3kats

    3kats Fanatiek lid

    Mar 15, 2009
    2,235
    0
    36
    ohw...kl.... meid, dat is niet leuk!
    dikke knuf!
     
  6. 3kats

    3kats Fanatiek lid

    Mar 15, 2009
    2,235
    0
    36
    @jojogirl88: hoe staat het met je buikfoto? hoelang duurt het dat je hebt gewonnen?
    zag dat je lekker voor stond, dus dat kan eigenlijk niet missen toch?

    wahah! ging net even kijken en zag dat het heet: buikfoto van de maand.....dus ik gok tot eind deze maand....haha!
    nou ik hoop dat je wint meid!
     
  7. Ynte

    Ynte Bekend lid

    Jun 25, 2012
    638
    0
    0
    NULL
    NULL
    ooohhh gefeliciteerd!!!! En zo snel! Geniet ervan xxx
     
  8. Ynte

    Ynte Bekend lid

    Jun 25, 2012
    638
    0
    0
    NULL
    NULL
    tegen beter in toch maar afgestoft en opgeruimd en gestofzuigd
    en dan nog een cake gebakken want de oudste moet morgen eierschelpen mee naar school

    en nu schuifel ik ipv te stappen
    gelukkig is mijn man zoals beloofd om 16u op zijn werk vertrokken, benieuwd wanneer hij thuis is
     
  9. bibi123

    bibi123 Actief lid

    Oct 2, 2012
    282
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Liefschaapje, jouw buikfoto staat er toch ook tussen of heb ik dat mis?
     
  10. MWB

    MWB Bekend lid

    Dec 7, 2011
    907
    0
    16
    @update: ballon wilde niet lukken, lijkt poliep oid in de weg te zitten. Dus nu toch gel gekregen en meteen buikpijn gekregen (met name rugpijn, dus ik weet niet meer hoe ik moet liggen/zitten). Ik hoop maar dat het wat doet et de ontsluiting, zodat ze de vluezen kunnen breken... Later meer!
     
  11. Smile82

    Smile82 Fanatiek lid

    Nov 29, 2010
    1,023
    0
    0
    NULL
    Rotterdam
    Sorry idd overheen gelezen.
    Ik deed een uur overbiestviedibg en hij kreeg dan nog 30 of 60 cc bijvoeding.

    ik moet eerlijk zeggen dat ik nu over ben gestapt op fv. Baby K is nu rustiger, en komt om de 3-3,5 uur uitzichzelf.
    Jij hebt ook een een kleine mannetje toch van 15mnden?
    Ik was alleen maar bezig met voeden en vond het niet eerlijk tegenover de oudste.

    Ik kolf nu trouwens nog 2 keer per dag.
     
  12. kahlen

    kahlen Bekend lid

    Jul 16, 2012
    972
    0
    0
    NULL
    NULL
    gefeliciteerd Mama van F én J!!!! lekker genieten van je gezinnetje!
     
  13. kahlen

    kahlen Bekend lid

    Jul 16, 2012
    972
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik heb iets leukers dan beschuit met muizen (althans dat vind ik dan hihi want mijn moeder haat muisjes omdat ze dat vies vind en nou ja ik dacht ik wil iets wat iedereen wel lust) Het is makkelijk maar staat ook leuk op tafel pompidom. Ik heb zo'n etagere gekocht en bovenop komen blauwe chocolade eitjes (thank you pasen, komt goed uit!) en onderop gaan gewoon kant en klare cupcakes met blauwe vlaggen er in hoppateeee. Geen gedoe.

    Morgen komt mijn wrappertje, whoehoeee het is eindelijk gelukt met bestellen. Hormonen van mij maken me zo besluiteloos hihi. Maar ik heb een snoozebaby besteld in het blauw.

    Ennnn net is mijn bestelling uit amerika geleverd, straks lekker freubelen met manlief en zijn grote... boor en dan is kamertje bijna klaar whoop whoop! (wil nog een speelgoedkist en een nachtlampje en nog iets boven het bedje denk ik maar eerst even kijken wat de accesoires doen.)
    en ben nog even los gegaan in de hema omdat ie een blauw wrappertje heeft wat ik ook in zijn wandelwagen ga gebruiken, heb ik bij de hema blauwe hydrofieltjes en wieghoeslaken gehaald. Tja hij moet wel matchend in de kinderwagen liggen natuurlijk hallo.
    Net naar verloskundige geweest, babyboy ligt kneitervast in mijn bekken dus weeën kom maar op ik lust jullie rauw! Dan pers ik m er wel effe uit hoppateeee

    t was trouwens BELACHELIJK warm bij de verloskundige en ik stink nu naar zweet gatsie, dat kan er ook nog wel bij, naast mijn lek tette. Ff deo-en :)
     
  14. jojogirl88

    jojogirl88 Fanatiek lid

    Sep 6, 2009
    2,001
    0
    0
    begeleidster
    België)
    @3kats: Lief dat je eraan denkt ;) Gaat idd goed de buikfoto en duurt idd een maand :D Dus hoop dat ik win zo'n mooie draagdoek zou wel handig zijn ;)
    Voorlopig loop ik voor maar kan natuurlijk nog alle kanten op gaan..

    @Kahlen: Ja maandag was hij bij de gynaecoloog ook zo heet! Moest een half uur in zo'n klein kamertje aan de CTG zat me echt dood te zweten! :D
    En wat leuk dat je de wrapper naar je zin gevonden hebt ;)
    Leuk toch al die babydingen! :D
    Oh en lijkt me leuk je traktaties, hier in België word er doopsuiker gegeven wat je dan zelf gaat kiezen in een winkel of zelf maakt. Zal eens een foto posten als ons meisje is geboren van ons doopsuiker.
    Voor het kinderdagverblijf van mijn zoontje heb ik mini muffins gekocht en die gaan dan in een pot met een label erop met zusje haar naam en voor de kids bellenblaasjes met label en naam van de zus. Simpel maar wel leuk :)

    @MWB: Spannend zeg! Succes!!

    @Bibi: Dacht dat liefschaapje haar foto er vorige maand tussen stond maar dat die gewist was omwille van reclame te maken (als ik me niet vergis..) Je mag enkel reclame maken in je onderschrift geloof ik.

    @All: Hier is alles terug rustig dus ik verwacht nog geen baby de komende uren :( Morgen dan nog maar eens naar de gynaecoloog en hopen op wat vooruitgang en dat de strippoging nu wel lukt!
    Duimen jullie mee???
     
  15. Misja

    Misja Fanatiek lid

    Jun 8, 2008
    1,001
    0
    0
    Verzorgende
    Zuid-Holland
    @smile: ik heb idd nog een kleine mannetje lopen van nog geen 1,5 jaar oud! Best wel heftig en druk idd. Nu zit mijn man in de onregelmatigheid dus is vaak ook overdag thuis! Maar vind het erg druk en als ik voed sta je niet zomaar even op.
    Krijgt baby K die afgekolfde melk van jou nog?
    Het was hier vanacht echt drama en vandaag ook. Vaak haalt hij net twee uurtjes en wil dan weer drinken. Voeding zit er genoeg in, want hij groeit prima. Maar blijkbaar is het gewoon een hongerwolfje! Maar vanacht was het 23:15 / 01:15 / 03:15 / 05:15/ 07:15. Behoorlijk slopend met maar 1,5 uur slapen steeds tussendoor!
     
  16. Smile82

    Smile82 Fanatiek lid

    Nov 29, 2010
    1,023
    0
    0
    NULL
    Rotterdam
    Mijn kleintje is net is zondag 19 mnden, is wel een klein beetje vergelijkbaar.
    Ik merkte vandaag wel dat hij liever de fv heeftdan de afgekolfde bv....
    Ik moet nog even een afbouwschema vragen bij het cb met afkolven of heeft iemand dat?
    Wel erg herkenbaar baby K was ook super onrustig tussen voedingen door en kwam ook om de 2-3 uur.
    Ik durf je verder geen raad te geven, je moet doen wat goed voor jou voelt, bij mij speelde mee dat hij maar niet op zn geboortegewicht kwam.
    Mijn oudste is ook groot geworden door fv en is kerngezond.Ik moet toen geen bv geven i.v.m de medicatie die ik gebruikte.
     
  17. Smile82

    Smile82 Fanatiek lid

    Nov 29, 2010
    1,023
    0
    0
    NULL
    Rotterdam
    MamavanF&J, GEFELICITEERD!!!!!! met jullie zoontje J.ulian.
    Vind de naam erg mooi bij F.loris passen.
    Hoe maken jij en de baby het?
    Veel geluk en pleizer met elkaar
     
  18. nathalie2012

    nathalie2012 Fanatiek lid

    Oct 5, 2012
    1,581
    0
    0
    @ traktaties: heel slim idd die paaseitjes! Had ik ook al aan gedacht maar als ik ze nu koop zijn ze al op voordat de kleine er is haha. Maar idd paaseitjes zijn er in allerlei kleuren en ook in blauw en roze. Moeten wij op zoek naar de roze versie :) Wij doen ook cupcakes bakken (heb er al 10 in de vriezer). Als het bezoek komt even uit de vriezer (of vers) en dan slagroom erop en òf roze met witte muisjes òf suikerhartjes in roze/paars. Cupcakes hebben ook roze/paarse bakvormpje. Wilde eerst van die baby strooisels maar had geen zin meer om helemaal op zoek te gaan in de grote stad (bleek achteraf dat ze die hier bij de snoepwinkel hadden). Heb trouwens ook nog een rol beschuit voor degene die persé beschuit met muisjes wil (lust ik zelf ook dus komt zeker op).

    @ eten: ik heb zin in wraps!
     
  19. Chikai

    Chikai Fanatiek lid

    Dec 28, 2009
    3,265
    0
    0
    juf!
    Noord-Brabant
    Charly prima beslissing toch?! Als het beter gaat en jij voelt je er beter bij… klinkt niet allemaal prettig, zo’n blaascatheter en hechtingen zijn inderdaad naar… Hopelijk ben je snel weer de oude!

    Mwb
    succes!!


    mamavanF
    Van harte gefeliciteerd met jullie zoon! Supersnel hoor, 5 uurtjes! Hopelijk mag je snel naar huis!


    Misja
    ik wil ook wel even reageren op je vraag over bv. Mijn oudste zoontje kwam ook zovaak, maar dat was voornamelijk dus heel veel zuigbehoefte, terwijl ik dacht dat hij elke keer honger had. Ik ben toen echt om de 3 uur gaan voeden, tussendoor veel troosten en ‘pinken’ (zuigbehoefte bevredigen) en toen kwamen we wel in een ritme en dronk hij veel beter wanneer hij mocht drinken. Om de 2 uur ’s nachts kan met de regeldagen, maar constant is teveel… zeker met het ritme van overdag erbij. Wellicht heb je er iets aan…
     
  20. bamjolan

    bamjolan VIP lid

    May 7, 2008
    8,138
    0
    36
    Female
    Moeder
    Den Haag
    Gefeliciteerd!!!
     

Share This Page