Wat een prachtige foto's allemaal! Dat eerste moment is magisch... Ook a.s er uren tussen zit voor je je kleine voor't eerst vast mag houden. Zal van de week ook onze eerste foto's plaatsen!
Wat een mooie foto's!! Krijg echt een krop in de keel! Nu verlang ik toch ook enorm hard naar de bevalling, wil ons meisje ook knuffelen!
mooie fotos allemaal. beetje laat want ondertussen in die al maand oud. heb hem wel eff bewerkt anders was er teveel te zien hihihi aan ze hoofdje zie je hij is met een pompje geboren en die kregen ze er niet meteen af daarom een wond....
Ik kan me helaas niet veel meer herinneren van de eerste momenten, zo uitgeput was ik na 33uur weeën en dan moeten persen zonder persweeën (icm vacuüm pomp) Daarom dubbel zo blij dat ik wel een paar foto's heb Het enige wat ik me nog kan herinneren is dat ik gewoon echt helemaal uitgeteld was dat ik zelfs gewoon niet meer fatsoenlijk kon kijken, ik zag alles echt dubbel en wazig hihi.. Jammer dat mijn gezicht 2x zo dik is als normaal door al het vocht wat ik vasthield hihi.. O, en de eerste foto van ons 3tjes ook even erbij gedaan
hahaha opzich viel het mee hij woog wel 3695 maar was maar ongeveer 48 cm groot. maar was geen pretige bevalling hoor langduurig gebroken vliezen inleiding 2 keer goed geknipt en pompje er uiteindelijk bij na al een uur en kwartier persen pfff maar ja ik heb dan wel een prachtige zoon
Na een heftige slotfase... waarin ik letterlijk de focus uit mijn ogen heb geperst . Deze is nog een beetje appetijtelijk. Ik wist ook op dat moment niet welke emotie de overhand had... Ik moest lachen en huilen tegelijk. Maar mijn verbazing over het feit dat het een meisje was ( na 40 weken een jongetje gedacht te hebben ) won... ik kon alleen nog maar naar haar kijken.
Haha... ach... ook geen boob in vol ornaat, dus ik mag niet klagen denk ik . En dank voor het compliment! Vinden wij ook en het past erg goed bij dit 'onverwachte' meisje
Hier onze 'eerste' foto... Wel pas een paar uur na de spoedkeizersnede, maar toen kon ze pas bij me liggen. De eerste foto waar we beiden op staan is tijdens de ks en nog eentje van haar in de couveuse. Die zal ik wel laten zitten, hihi!