Vreemgegaan, maar van wie zwanger?

Discussion in 'Zwangerschap' started by Denise12, Mar 13, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mrs Hair

    Mrs Hair Fanatiek lid

    Jun 9, 2010
    3,330
    0
    36
    Jurist
    Zwolle
    Een poosje geleden op het forum schrijf je dat je begin november voor het laatst ongesteld was, en dat je je eisprong hebt gehad op 21 november. Je was ook erg blij met je zwangerschap, want jullie waren al een half jaar aan het proberen.

    Bijzonder dat je een tijdje later zo aan het twijfelen bent geslagen over de vader én over het moment van bevruchting... ;)
     
  2. ML82

    ML82 Niet meer actief

    #42 ML82, Mar 13, 2013
    Last edited by a moderator: Mar 13, 2013
    Oh jee, dit is echt heel erg lastig om na te gaan...
    Ik ben zelf 25 augustus uitgerekend, had mijn laatste menstruatie op 17 nov. maar heb altijd een late eisprong, deze x op dag 17 een positieve ovu test, dat was dus pas op 4 december! Dus of er lag al een zaadje te wachten, of ben die dag of erna zwanger geraakt! (we vreeen ongeveer om de dag). Wat veel later is als bij jou, maar toch schelen we maar een dag... Hoe kan dat dan, denk je dan... Of jij bent wel later zwanger geraakt (van je vriend dan) of ik eerder en klopt de ovu test niet... (maar na mijn idee wel, ook in combi met het slijm wat ik toen had)
    Wel was het zo dat aan de hand van mijn 1e en 2e echo (6,5 en 8,5 weken) we in 1e instantie op 30 augustus uitkwamen, en bij 11 weken (de officiële termijn echo) werd ik dus ineens 5 dagen terug gezet... Dus of de 1e echos klopte niet (volgens de vk kan je de termijn pas echt met 10/12 weken bepalen) , of de kleine is iets sneller gegroeid tussen de te
    8 en 11 weken... weet niet of dat kan... maar naar mijn idee klopte juist weer de 1e meting beter bij mijn berekening met een bij cyclus van 30 dagen en de late eisprong!

    Misschien een beetje onduidelijk en onzinnig, heb even mijn gedachten laten gaan ;) maar wat ik er mee zeggen wil, dat je het zo moeilijk kan zeggen en je het pas zeker weet na een vaderschapstest...
     
  3. Rica

    Rica VIP lid

    May 16, 2008
    7,521
    105
    63
    Female
    Mama en meer
    Boven de ijssel
    Nou ik ben zeer benieuwd. maar ik denk dat je er zonder test niet zomaar vanuit kan gaan wie de vaders is omdat een berekening dat zegt. Je zegt zegt dat er geen pijl op de cyclus te trekken is. En dan nog zal je je altijd afvragen gezien het best mogelijk is dat het toch de ander is.
     
  4. Pinokkio89

    Pinokkio89 Niet meer actief

    Ik denk dat dat heel lastig is om na te gaan.. Ligt er denk ik aan wanneer je je ei hebt gehad..

    Zelf had ik maandags slijmverlies, terwijl nu bij de echo blijkt dat mijn ei een aantal dagen eerder was.. Dus ik hoop voor jou dat jou ei ook eerder is geweest.. Maar het kan dus ook later zijn.. Dit kun je ook niet terugrekenen vanaf de dag dat je uitgerekend bent, want dat komt bij mij dus ook niet overeen..

    Ik denk dat je het bij de termijn echo te weten zult komen wanneer je ei is geweest.. Sterkte!
     
  5. hopelessinlove

    hopelessinlove Fanatiek lid

    Nov 17, 2011
    1,143
    0
    0
    Indrrdaad in je 1ste topic benoem je dat je begin november ongesteld was, 21ste eisprong, en 16 dec bleek je zwanger. Overigens benoem je daar dat je cyclus weer regelmatig was?!
     
  6. Skatje

    Skatje VIP lid

    Dec 10, 2008
    9,026
    165
    63
    Female
    Gastouder
    Arnhem
    Tja maar als TS aan de hand van de echo ook wel ziet dat dat niet kan kloppen en haar ongesteldheid dus niet zo regelmatig bleek te zijn als ze hoopte? De 21e eisprong kan echt niet met deze uitgerekende datum..
     
  7. kwebbelengel

    kwebbelengel Niet meer actief

    ik dacht dat ik eerder vandaag ergens gelezen had dat je nu 5 maanden zwanger bent. maar dan heeft ts al een termijn echo gehad en kan je dus toch terug rekenen??

    maar ik kan me helemaal vergissen hoor
     
  8. cherie

    cherie VIP lid

    Oct 18, 2009
    5,757
    0
    36
    Allemaal discussies over wat ts gezegd heeft. als ik terug lees heeft ze hetzelfde gezegd als hier. alleen denk ik dat ze destijds ander aantal weken heeft genoemd omdat ze dat dacht. later met een echo bleek ze minder ver dan zie je ook dat ze over een minder aantal weken sprak.

    ik denk dat je in de hoop en onzekerheid soms dingen mooier maakt als dat het is en nu hier is ze open.

    TS ben je van plan een vaderschapstest te doen?
     
  9. bambie88

    bambie88 Actief lid

    Aug 11, 2010
    349
    8
    18
    ikzelf had altijd een hele onregelmatige cyclus:
    mijn verhaal in het kort..
    ik heb geen idee wanneer ik voor t laatst ongi was.
    was namelijk al 1,5 jaar bezig ik deed gewoon een week na mn menstruatie iedere dag een ovu test. 17 feb 2012 positieve ovu test 17e in de ochtend en avond sex de rest van de week niet meer 14 dagen later positieve test en 10-11-12 is onze zoon geboren.
    ik was 09-11-12 uitgerekend 38 weken na de ei-sprong. je krijgt namelijk 2 weken cadeau


    ik heb me zo verdiept in alle cyclussen.. toen ik zolang bezig was en ik heb dit voor jou ook geprobeerd. hier kwam ik op uit.
    tuurlijk heb ik niet alle wijsheid in pacht... maar hieruit maak ik op dat het niet van je scharrel KAN zijn..

    als jij op 26 augustus 2013 bent uitgerekend was jou ei-sprong op 3 december.
    als jij op 24 augustus 2013 bent uitgerekend was jou ei-sprong op 1 december.

    (uitgaande van de gemiddelde Luteale fase van 14 dagen had ik ook met een onregelmatige cyclus ik werd altijd 14 dagen na ei ongi)
     
  10. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Maar even een gekke vraag dan.. TS zou dan nu rond de 17/18 weken zwanger zijn..

    Dan heeft ze toch allang een termijn echo moeten hebben gehad?!
     
  11. Vvlinder

    Vvlinder Fanatiek lid

    Jun 24, 2012
    3,050
    38
    48
    VZ-IG
    limburg
    Ja dat lijkt mij idd ook
     
  12. kwebbelengel

    kwebbelengel Niet meer actief

    gelukkig ik ben niet de enige die dit ook dacht;)
     
  13. Kelly1771

    Kelly1771 Actief lid

    Dec 28, 2008
    335
    0
    0
    Zuid Holland
    Ik heb zo iets soort gelijks meegemaakt ,alleen ik had geen echte ,maar losse relatie... wel was hij de liefde van mijn leven(al jaren een soort relatie)
    Tot de dag dat mijn schat geboren werd,wist ik ook niet wie de vader was... Ik weet dus wel ergens hoe je je voelt.

    Mijn vermoedens waren oo kjuist,mijn slippertje bleek de vader te zijn...

    Ik hoop dat je er snel achter komt ,sterkte!!
     
  14. hopelessinlove

    hopelessinlove Fanatiek lid

    Nov 17, 2011
    1,143
    0
    0
    Op basis van de datums zeg ik dat het niet van je scharrel is daar je eisprong begin december is geweest dan. Maar als jou cyclus zo onregelmatig was kun je hier natuurlijk geen pijl op trekken..
     
  15. ML82

    ML82 Niet meer actief

    De termijnecho moet ze al gehad hebben, zoals ik begrijp kwam daar de datum van 26 aug. uit toch? Vandaar dat je moeilijk vind na te gaan toch?

    Ik ben 25 augustus uitgerekend, 1 dag eerder, en ben nu dus 16+3 weken en als je dat terugkerend volgens de standaard berekeningen kom je op de conceptiedatum van 2 december uit, maar ik had op 4 december 'pas' een positieve ovu test in mijn handen... Daarom zou ik zeggen dat het gewoon van je vriend is, omdat dit later is dan de data die jij noemt...

    Dus eigenlijk kan je het nooit precies op de dag aan precies terug rekenen... kan een dag of wat verschil inzitten (bij mijn eerste zoontje was dit ook zo trouwens)

    Dus echt afwachten tot de kleine er is...
     
  16. Vvlinder

    Vvlinder Fanatiek lid

    Jun 24, 2012
    3,050
    38
    48
    VZ-IG
    limburg
    Of wij zien het verkeerd:(
     
  17. pinguin

    pinguin Bekend lid

    Apr 8, 2011
    974
    1
    0
    somewhere
    nee hoor! ik was ook al in de war!
    die termijnecho moet ze allang hebben gehad!
     
  18. Vvlinder

    Vvlinder Fanatiek lid

    Jun 24, 2012
    3,050
    38
    48
    VZ-IG
    limburg
    Ok gelukkig hihi:D
     
  19. SDenise

    SDenise Fanatiek lid

    Jan 27, 2012
    1,859
    0
    0
    Fotograaf/kunstenaar
    Den Haag
    Met een onregelmatige cyclus blijft het lastig.. ik had een positieve ovu test maar ben volgens de termijn echo pas 2 weken later dan de ovu test zwanger geraakt... maar verder geen enkele ongesteldheid... en was al lang niet ongi geweest..


    Ik denk dat het gokken blijft tot je echt een test laat doen...
     
  20. bambie88

    bambie88 Actief lid

    Aug 11, 2010
    349
    8
    18
    Dat komt doordat je "zogenaamd" 2 weken cadeau krijgt.
     

Share This Page