Lieve Zwangeren, Voor mij een primeur om op dit topic te mogen schrijven. Heb het lang uitgesteld door onzekerheid en angst door een lang medisch malle molen-verleden (zie http://www.zwangerschapspagina.nl/mmm-clubs/229619-ivf-dagblog-wordt-omo-wit-ooit-ari-l-colour.html)... Maar, wat ik jullie wilde vragen... Omdat ik eindelijk een zwangerschapsboek wil gaan kopen, vroeg ik me af wat jullie een fijn en handig en echt nuttig en overzichtelijk boek vinden met bijvoorbeeld echte antwoorden op tal van vragen. Het ontstaan van een leven eitje-zaadcel etc. ,dat geloof ik wel , net als 'wat als je zwanger wil worden'. Deze items hoeven voor mij niet belicht te zijn in het boek. Dus met name boeken die gaan over de zwangerschap zelf... Ben erg benieuwd naar jullie tips, recensies en reacties! Alvast bedankt. Liefs, xxx
Die van Pauline oud. Niet teveel nadenk werk. Gewoon vragen beantwoorden. Maar wel een leuke. https://m.bol.com/nl/p/mijn-9-maanden-dagboek/1001004006858445/
Inderdaad het boek van Pauline Oud, maar dat is een invulboek over je zwangerschap. Meer een soort van dagboek. Uit je openingspost begrijp ik eigenlijk dat je meer iets wilt lezen over de zwangerschap zelf......... Ik lees zelf best veel maar tijdens de zwangerschap geen behoefte aan speciale boeken over zwangerschap. Wij hadden wel het boek van oei ik groei gekregen (de zwangerschapvariant). Daar heb ik weleens wat in zitten lezen.
Ik heb ook het boek van Pauline Oud, erg leuk! het is echt een dagboek, bij elke week staat er weer wat info over de zwangerschap uit de week. Vul hem nog steeds elke week trouw id
Ik ben in 2 boeken aan het lezen. Ik ben zwanger! Carley Roney Lekker luchtig grappig boek. Zwangere zaken. Jeanette Godtschalk Ook erg leuk gescheven, waardoor het gemakkelijk is te lezen. Veel tips en trucs.
Ik vind Veilig zwanger van Beatrijs Smulders wel fijn. Zo'n beetje alles wat je je af kunt vragen staat er wel in en de insteek is lekker praktisch. Zelf houd ik niet zo van die 'rozewolk' zwangerschapsboeken met blije foto's en dit boek is gewoon lekker nuchter en realistisch. Dat dagboek van Pauline Oud heb ik ook, is ook heel leuk, maar dat is inderdaad een invulboek. Dat is vooral leuk voor later
Ik heb van de week 'jouw zwangerschapsbijbel' gekocht. Gaat uiteraard ook over ontstaan, maar ook over ontwikkeling per week voor kindje. Voeding, onderzoeken, bevalling, borstvoeding, fit blijven en weer in vorm komen e.d.
Ik heb ook het Veilig zwanger boek van Beatrijs Smulders. Ik vind het een heel fijn en overzichtelijk boek.
Ik heb ook mijn 9 maanden dagboek van pauline oud, idd erg leuk! Ik heb laatst mijn moeder, mijn kleinkind van pauline oud gegeven voor haar verjaardag.. vond ze ook erg leuk Verder heb ik in het begin van mijn zwangerschap het boek: uw zwangerschap week na week gekocht, maar hier was ik niet echt tevreden over... bij iedere week staan er wel aandoeningen en ziektes en dat maakte me niet echt vrolijk!
Ik ben helemaal weg van Krijg nou tieten! van Claudia de Breij. Vond dat echt een verlichting na al die zware en serieuze boeken. Voor de wederhelft kan ik Help ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt van Kluun aanraden, heb ik zelf ook smakelijk om zitten lachen .
Ik heb ook de Grote geboortegids van Marie Croon op de kop getikt via Marktplaats. Heel informatief en uitgebreid, makkelijk leesbaar. En Krijg nou tieten! van Claudia de Breij was erg leuk om te lezen.
Leuk, veel titels die voorbij komen, ik ga dit weekend goed op bol.com speuren! Enne, voor mijn vriend had ik toevallig afgelopen woensdag het boek van Kluun en 'zwangerschapsboek voor mannen' gekocht Thnx ladies en nog meer tips, welkom, altijd! X
Wij hebben ook veilig zwanger van beatrijs smulders gelezen. Veel info en weinig onzin tussendoor. Ik vond veilig bevallen van haar trouwens nog nuttiger! Echt een aanrader als je je in wilt lezen over bevallen.. Enne: Gefeliciteerd met je zwangerschap!!
Thnx Indy! Die Veilig bevallen bewaar ik wel tot het derde trimester... Nu eerst het eerste trimester nog goed zien door te komen (als het goed is ben ik op 5 april precies 12 weken!)... Wilde eerst wachten tot 5 april met het aanschaffen boeken, maar ben nu toch in dubio . X