ik zou wel willen maar vl is het hele weekend niet thuis we hadden wel geklust donderdag en vrijdag, hopelijk is het voldoende. (is maar 1 zaadje nodig fingers crossed)
Nu net iets helderder bloed bij het afvegen, beetje roze/rood ik ben zo bang dames, verder geen pijn ofzo..het is zo welkom ik wil niet op rood..
hallo, ik weet eigenlijk niet wanneer mijn nod is meestal op zondag als ik de pil gebruikte en ik gok dat ik dus 24 maart mijn nod zal hebben, ik ben namelijk laatste keer niet ongesteld geworden en daarna een week pil gebruikt en moest stoppen van huisarts omdat ik wel eens zwanger zou kunnen zijn, erg spannend dus. ik mag van hem eigenlijk over anderhalf twee weken pas testen bij de huisarts, maar ik ga van de week nog maar eens testen, thuis vage streepjes (of indrooglijntjes) en huisarts negatief getest, hij denkt misschien twee weken zwanger suc6 voor iedereen en hoop vor jullie veel positieve testen
Aartbeitje: ik hoop dat je een goeie plakkerd hebt! 0owendyo0: balen meid! Leef met je mee! Amor: eigenlijk ben ik wel benieuwd naar een foto van je logeerkamer Hier: vreemd vreemd normaal heb ik dus 3a4 dagen voor me NOD bruine afscheiding, maandag me NOD maar nog niks te bekennen. Wel wat ongi krampen maar het kunnen ook me darmen zijn haha. Vraag: heeft er hier iemand ervaring en met onregelmatig werken en tempen? Ik werk zo onregelmatig dag/avond/nacht dat ik nooit op een vaste tijd wakker word. Iemand advies hoe ik dit zou kunnen doen?
Hier ook weer iemand in spanning...NOD is 28 maart. Wij zouden er eigenlijk deze ronde nog niet voor gaan, maar achteraf teruggedacht is het nu toch ineens wel goed mogelijk..Vorige week zondagnacht geklust, dinsdagavond rond 20u een LH-piek, welke rond 22u alweer was afgenomen..als t goed is vind de ovulatie plaats binnen 10-12u na je LH piek toch? In dat geval dus woensdagochtend vroeg mn ei... geteld vanaf zondagnacht is dat een dag of 2,5-3. Of tel ik verkeerd? Meerdere vriendinnen e.d. die me zeiden; neeeejoh, is te laat. De kans op bevruchting is erruggg klein. Zoals ik al zei, deze maand er ook nog niet echt bewust mee bezig geweest. Pas ons volgende ei zouden we gaan proberen te benutten. Ben m nu toch een beetje aan t knijpen want deze doos hier is gewoon gister nog lekker naar de sauna geweest, heeft dr haar nog ff geverft en nog aan de wijn gezeten...en misschien is mn ei nu wel bezig aan zn reis om zich in te nestelen na de bevruchting..??? Ik weet t ff nie meer!
@ Wendy.... Je zit nog paar dagen voor NOD toch? Het kan toch nog? @ aardbeitje7... Ik duim voor je dat t goed gaat!!! @ minimee... In theorie kan het volgens mij wel... Sauna, haar verven en een wijntje kunnen toch nog geen invloed hebben zolang t niet ingenesteld is? En volgens mij schijn je toch überhaupt de eerste paar weken voor dat soort dingen beschermd te zijn door moedertje natuur... Niet te druk over maken denk ik... @ mom... Spannend!!!!
@aarbeitje, ik ken wel iemand die het ook had en toen ist goed afgelopen dus hou hoop ok duim voor je
Wat een geruststelling, ik hoop dat het bij de innesteling hoort want wil het niet kwijt, niet nog een keer..
Hier denk ik ook niet goed. Test nog steeds vaag en wordt niet donkerder. Ongie zal na het weekend wel komen! Op naar de volgende ronde!!
Streepje is nauwelijks te zien op de foto dus heb m weggedaan. Anders krijg ik van sommige reacties toch nog hoop 😉
We zijn er nog mee bezig. Zal even een voorproefje sturen. Morgen moet hij nog keer geschilderd worden.
Volverwachting, vervelend die onzekerheid...! Wendy, balen dat er niets te zien is op de test. Nog een paar dagen wachten voor een volgende? Aardbeitje, lastig dat je tussen twee emoties in zit: blijdschap voor je zwangerschap en daarnaast die angst... Ik hoop dat alles goed gaat! Oh, en natuurlijk gefeliciteerd! Hier denk ik een paar keer per dag: zou ik zwanger zijn? Maar ook een paar keer per dag: zou m'n ongesteldheid eraan komen? Normaal gesproken heb ik een aantal dagen voor mijn ongesteldheid bruine afscheiding. Die heb ik nu nog niet... Maar ik heb wel last van puistjes, wat normaal gesproken betekent dat ik ongesteld word/ben. Ik heb wel een beetje gespannen borsten (vooral links). Als ik eraan zit voelt het als spierpijn. Wat zou dat betekenen? Ik heb mezelf tegen kunnen houden om een test te kopen vandaag.. Wil echt wachten tot na mijn nod. Hopelijk hou ik het vol...
Wat denken jullie, wel of geen kans... afgelopen zondag geklust, had maandag een posi ovulatie test... Dagen erna niet meer geklust... Ik denk zelf dat er deze ronde geen kans is om zwanger te worden!!!!! Jullie??????
Amor: wouw mooie lichte kleur! Wmc: ik ken het, heb precies hetzelfde, geen bruin verlies, ontzettend gespanne borsten. Duimen maar
Lis, thanks, wilde hem niet te groen. Wil de accessoires wel paar tinten groen make n. Zal straks link sturen van een kamer die ik mooi vind. Kan via tel niet. Femmie, kans is kleiner maar er is er maar een nodig