Hier de afgelopen nachten heel fijn. Volgens mij heeft ie door dat t weekend is. Gister, na fles van 22.30, pas om 7.45 wakker. En vandaag na fles 22.30 om 6.30 (das natuurlijk niet super, maar dat komt nog ), daarna op bed gelegd en tot 10.30 geslapen! Dus we hebben heerlijk tot half tien in bed gelegen..
Kom even gezellig bij lezen hier en lees gelijk het spannende verhaal van Kat! Wuhahaha, wat een heerlijk mens ven je toch. Ik zie het helemaal voor me! geweldig!
Daphne beterschap!! Kat haha wat een verhaal.. Nachten hier (afkloppen) nog steeds 22.30 tot 7, 7.30 Alleen overdag is nu weer drama en huilen.. En ging zo goed helaas..
Haha normale Brabanders bestaan niet...maar mijn zus woont wel tegen Zeeland aan maar de Brabanders daar zijn zkr anders als hier.. Apart eigenlijk haha
Haha, nee, normale Brabanders ben ik nog niet tegengekomen. Maar als ik ze dan vergelijk met drentenaren . Ach, onze winkel heeft in filiaal in Weert en daar schijnen de klanten weer heel anders te zijn dan hier. In Weert dingt blijkbaar iedereen af en bepaalde merken die hier heel goed lopen, lopen daar totaal niet. Die verschillen vind ik juist leuk! Volgens mij heb ik de wandelwagen door m'n eigen neus geboord. Ik had om 10:00 gemaild dat ik vandaag niet kon komen kijken, door griep. Een half uur met Q in de draagdoek wandelen, zag ik nu niet zitten. Had om 15:00 afgesproken, maar nog niets terug gehoord. Nu voel ik me best asociaal. En het drinken lijkt weer beter te gaan ! We geven nu wel weer 6 flessen van 90 à 100cc en die gaan vrijwel allemaal rap op. Misschien is 120cc in een keer gewoon te veel ofzo. Morgen in ieder geval naar de orthopeed, kan ik navragen of het slechter eten in verband staat met de pavlik.
Hahahaha geweldiig verhaal!!!!! Wij hebben hondjes en we hebben zelfs achterdeur van slot Als alle honden weg zijn... dan doe ik wel ff achterdeur op slot. Wens ze succes met inbreken Hier ging gister best goed. 18:00 fles 20:15 halve fles 04:00 fles 06:35 wakker 08:00 fles Dit is echt een TOP nacht (op de 2x per ongeluk doorslapen na...) Vandaag lekker naar zwarte markt te Beverwijk geweest. Hij heeft zooooooo goed gedaan!! Kiann is namelijk altijd klaarwakker en kijkt mega veel rond. Tijdens lunch de fles en daarna weer super meegewerkt. Zelfs 2x 10min geslapen... had draagdoek mee dus ik was ook heeeeelijk ontspannen Daarna lekker badje in en poging bedje... 2x 10min (Dus al 40min geslapen vandaag... whoehoe...) Nu lekker op mama... wie weet pakt hij een uurtje... Hier nog foto van Kiann in zijn nieuwe Bumbo stoel. Mocht hij minuutje inzitten Achter zich een kussen just to be sure, maar zijn nek is mega sterk. (Op FB staat er ook filmpje van) http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/883565_349866635118524_1974371502_o.jpg
Stijn werd vandaag (na een nachtvoeding) om 9:10 wakker voor de voeding, ging rond 10:30 weer naar bed... en sliep tot 15:00! Tis op vraag, dus we hebben het maar laten gaan. Zou het toch door het drukke KDV komen? Ben benieuwd wat dit betekent voor de nacht...
Vandaar dat ik ze niet helemaal snap haha. Ze de Zeeuwse doorstroming wel zijn die daar dagelijks langskomt
Het laatste ontwikkelingetje wat ik bij Xavi bespeur: hij knuffelt nu ook echt terug! <3 Als ik hem in zijn nek kus, gaat hij nu ook echt lachen. En als ik hem tegen mij aan hou, gaat hij ook lekker tegen mij aan hangen. Heerlijk!
allebei me mannen ziek ml ziek van de chemo en me kleine mannetje heeft koorts vanaf morgen weer 2 uurtjes extra in de week werken
@Mamavanbas: jaa lekker, ze zal er wel aan toe zijn. @Kat: schattig @Kirasese: zag t op fb. Kei gaaf!
Zo zielig vanmorgen, Stijn lag zachtjes wakker te worden, laat ik een parfumflesje uit het badkamerkastje vallen in de wasbak. KLENKEBENG!!! Stijn: WWWWWWWWWWWWWWEEEEEEEEEEEHHHHHHHHHHEEEEEEEE!!! Hij was heel erg geschrokken, arm ding. Hij begint nu ook echt voorkeuren te krijgen. Mijn moeder doet altijd heel wild met hem of houdt 'm net verkeerd vast. Begint ie gewoon te huilen. Neem ik 'm over en doe gewoon rustig dan kijkt ie me heel lief aan.
Mamavb: Lekker zeg!! Ik mag natuurlijk helemaal niet mopperen met 22.30-7.30 maar een keertje echt optijd naar bed lijkt me ook heerlijk!! Kat: Aaah, te lief!! Dat wil ik ook.. Ingrid: Dat herken ik ook!! Jesse kijkt mij dan aan met een hele grote pruilip!!